cilt bakımı Ankara

barbie A

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2016
100
56
Herkese merhaba. Ankarada cilt bakımı ve peeling yaptıran var mı? Güzellik salonlar sık sık giden ve tercubeli olan kızlar lutfen cevap yazın. Nerde yaptırdınız?nasıl geçti?medikal cilt bakımı ne olduğunu anlatabilir misiniz acaba? Çok rica ediyorum dürüstçe yazalım.

Herkese merhaba. Ankarada cilt bakımı ve peeling yaptıran var mı? Güzellik salonlar sık sık giden ve tercubeli olan kızlar lutfen cevap yazın. Nerde yaptırdınız?nasıl geçti?medikal cilt bakımı ne olduğunu anlatabilir misiniz acaba? Çok rica ediyorum dürüstçe yazalım.

Ben normalde tunalıda başka bir merkeze gidiyordum ancak şu an lonicera polikliniğinde hacer hanıma yaptırmaya başladım ve çok memnunum tavsiye edebilirim.

yaptırma dışarıda ya herkese kullandıkları süngerdir odur budur yıkayıp sana da kullanıyorlar
tamam hijyen açısından sıkıntı yoktur temzidir vs ama her hastalık sabunla yıkayınca aktarımı engellenmiyor doğrusu ben olsam gitmem gitmiyorum da zaten.:KK43:

Arkadaşlar merhaba cilt bakımı yaptırmak istiyorum Acaba Ankara da cilt bakımı yaptıran var mi ? varsa fiyatları nasi ? Hacettepe Hastanesinin kozmetoloji üniversitesinde cilt bakımı yapılıyormuş. Hacettepe de yaptıran var mi

Arkadaşlar merhaba cilt bakımı yaptırmak istiyorum Acaba Ankara da cilt bakımı yaptıran var mi ? varsa fiyatları nasi ? Hacettepe Hastanesinin kozmetoloji üniversitesinde cilt bakımı yapılıyormuş. Hacettepe de yaptıran var mi
ben yaptırdım sonunda...elmas ozel poliklinikte...her şey temizdi...güvenebilir

cilt bakımı yaptırdım...peeling için sonbaharda gidicem

canım ne kadara yaptirdin? Ve en önemlisi memnun kaldin mi? Siyah noktalari eliyle falan temizlemedi dimi? Hangi işlemleri yapti? Yuzun kizardi mi ? Kusura bakma canim biraz cok soru sordum
tatlım 200 tl yaptırdım. ilk önce hafif peeling yaptırdılar...hiç bir şey hissetmedim.sonra sildiler bunu...bi krem sürdüler.sonra sildiler))))sonra buhar makina koydular.15-20 dk öyle yattım.sonra temizlemeye başladılar.yok elle falan değil.yapan kadın zaten baştan eldiven taktı..ve sadece sonunda çıkartı.bi çubuk la..ben öyle çubuk avon da gördüm...oda hiç acımadı.sonra masaj yaptılar..ve bi krem sürdüler.her şey 1 saaten biraz fazla sürdü.

Nasıl temiz hissediyor musunuz?Parlaklık var mı?

Ben de kimyasal peeling ve mezoterapi yaptırıyodum işe başladıktan sonra yine gidicem :)

Nasıl temiz hissediyor musunuz?Parlaklık var mı?

Ben de kimyasal peeling ve mezoterapi yaptırıyodum işe başladıktan sonra yine gidicem :)
siz nerde yaptırdınız?ve kimyasal peelingi fiyatı nasıl..mezoterapi annem için de düşünüyorum

Ben yaptırırken cildim temiz parlak oluyordu çok seviyodum o hissi ben :)
İndirimli 250 ye yaptırıyodum 1 seans ücreti.Tunalıdaydı reklam olur diye söyleyemiyorum kusura bakmayın :)

Tşkr ederim)) biilmiyorum benim olmadı...herkes farklı galiba))) yoksa problem benden)

Ankara da yenimahalle tarafında uygun fiyatlı ve kaliteli bir yerde cilt bakımı yaptırmak istiyorum.Daha önce yaptıran var mı ?

Güven hastanesi ve akay hastanesi cilt bakimini cok iyi yapiyorlar tavsiye ederim. Birde benim gittigim bir yer daha var guzellik merkezi cukurambarda. Istersen adini verebilirim adresine kadar :) yillardir oraya gideriz sac kas bakim cok iyi bir yer.

UP! Merhabalar, güncel olarak cilt bakımı yaptıran Ankara'da bildiği iyi bir yer olanlar yeşillendirirse çok mutlu olurum. 350 liraya medikal cilt temizleme için bir yerden fiyat aldım günümüz ücretlendirmeleri de nasıldır bir piyasa farkındalığı kazanmaya çalışıyorum. Fiyat bilgisiyle tecrübelerini paylaşacaklardan yardım beliyorum efenim.

merhaba canım ben her ay gidiyorum hydrafacial uygulamasına gözeneklerim küçüldü cildim parladı güzelleşti siyah noktalarım azaldı her gören çok gençleştin diyor fondoten bile kullanmamaya başladım gittiğim yer triodermguzellikstuduyosu tavsiye ederim yeliz hanım bunun okulunu okumuş cilt konuusunda fazlasıyla bilgili

Raifeataselimbeauty merkezinde dermalar yaptırın kesinlikle tavsiye ederim. Soyulma yaparak cildi yeniliyor o yüzden bilerek gidin. Ben üç seans yaptırdım

X