Popüler Konu Cilt bakım rutinlerim

Bunları aldım cream co peptit serum ve purest arbutin bulamadım
Cerave eczaneden aldım
Cream co rosman
Saç tonik Watsons

Hala elimdeki ürünlerle yıkama tonik nemlendirici krem güneş kremi şekilde standart rutinimi yapıyorum yeni aldıklarımı bittikçe ekleyeceğim
Saç toniğinin kremi ve şampuanı senelerdir çözemediğim saç dökülmemi bitirdi resmen o kadar memnunum ki görünce yazayım dedim güle güle kullanılsın hepsi de 😍😍💙

Saç toniğinin kremi ve şampuanı senelerdir çözemediğim saç dökülmemi bitirdi resmen o kadar memnunum ki görünce yazayım dedim güle güle kullanılsın hepsi de 😍😍💙
Teşekkür ederim 😍 bende dökülme yok ama uzamıyor Dünde bunları aldım

Eklentiler

• 8C82C6EF-715A-49E3-9908-C94E970668D9.jpeg
    8C82C6EF-715A-49E3-9908-C94E970668D9.jpeg
    160,4 KB · Görüntüleme: 56
Gündüz rutini yapıldı :21: Melatonin hapının bende ki etkisi; uykuya dalmakta çok zorlanıyordum onu bitirdi şuan için yastığa kafamı koyuyorum gerisini hatırlamıyorum. Sabah ta daha erken ve dinç kalkıyorum

Sade olması daha iyi bence :) Portakallı sanırım bu yada limonlu C vitamini ordan geliyor. Çok kurutmasın diye de son sıraya nemlendirici koymuşlar. Ben hiç kullanmadım ama bu markanın en sevileni narlı olan sanırım. Zaten bütün işi kil yapıyor gerisi çok ta önemli değil

Akşam rutinim
Yüzümü foreo ile yıkadım
Gözaltı serumu
Retinal krem
Penaten krem

Gratiste kasa arkası 19 tl aldım ama kullanmadan önce bende size içeriğini soracaktım
İçeriği güzel bence diğerinde olan salisilik asiti çıkarmaları iyi olmuş gebelik düşüncem olduğu için bırakıp dermokil e geçmiştim ama dermokil claraderm kadar etkili değil 🥹
Bunda da sadece fenoksietanol ü merak ettim araştırayım gebeler için sakıncalı değilse ben de alayım bundan 😍

X