Lekeler, Çiller Çiller İçin Lütfen Bir Çözüm

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

_kybele_

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2020
537
373
34
Merhabalar
Belki daha önce açılmıştır. Baktım çok sayfa var pes edip sorma kararı aldım. Çil konusuna kesin çözüm bulan var mı?

Expigment ve madecassol krem kullanmıştım ben 6 ay kadar tertemiz oldu
Bende şu an madecassol ile bepanten karıştırdım düzenli kullanayım o zaman expigmentte karıştırıp peki tamamen yok oldu mu mümkünse atar mısınız cildinizi

Bende yüzeysel ben ler vardı bir sürü . denemediğim kalmadı. her geçen sene dahada çoğaldı. geçen sene ben silici ilaç aldım. korkarak denedim. asitli bişey bene değdiriyorsun o kadar 1 hafta sonra kabuk atıp düşüyor. neyse denedim güzel düştü ama kahve kahve leke kaldı ilt etapta tenim hassas çünkü ve zor geçen bir yapısı var. şükür 1 sene oldu şimdi tertemiz. ufak tefek güneşten kaynaklı lekeler var onlar içinde haftada 1 yada 2 diş macunu maskesi yapıyorum. çok iyi geliyor.

Bende yüzeysel ben ler vardı bir sürü . denemediğim kalmadı. her geçen sene dahada çoğaldı. geçen sene ben silici ilaç aldım. korkarak denedim. asitli bişey bene değdiriyorsun o kadar 1 hafta sonra kabuk atıp düşüyor. neyse denedim güzel düştü ama kahve kahve leke kaldı ilt etapta tenim hassas çünkü ve zor geçen bir yapısı var. şükür 1 sene oldu şimdi tertemiz. ufak tefek güneşten kaynaklı lekeler var onlar içinde haftada 1 yada 2 diş macunu maskesi yapıyorum. çok iyi geliyor.
Ben silici kremi eczaneden mi aldınız Bir de diş macunu maskesini nasıl yapıorsunuz

X