Kekler - Pastalar Cilekli rulo pasta (resimli)

amaninda amanin kim varmis.....
biricik kuzenim varmis....
sütü cabuk icmiss bellii....
büymüss bizlere pasta yapmissss ...
:p canuuummm benimmmmmm bunu bizde bi zamanlar okulda yapmisstikk...heygidi günler hey....:p
yaslanmissim:)

amaninda amanin kim varmis.....
biricik kuzenim varmis....
sütü cabuk icmiss bellii....
büymüss bizlere pasta yapmissss ...
:p canuuummm benimmmmmm bunu bizde bi zamanlar okulda yapmisstikk...heygidi günler hey....:p
yaslanmissim:)

ay ay ay, hemende beste yazmis benim icin zemuszemus
sen yeterki gel ablaciim sana neler yapmam opuyorumnanaktan
evet yaa, zaman necabuk gecdi demi....:çok üzgünüm:

maşallah süper valla güllerdiyarım konuyu actıgın gıbı yazmıstı bana lınkını ama benım mısafırlerım vardı bakamamıstım keske baksaymısın ne iyi olurdu mısafırlere valla canım ya ekledım hemen cok süper gözüküyor tamda iyi bir pandispanya tarifi ararken bır cok kısının kıne güvenememişken sizinkini denemsem olmaz annemın dogum gunu var yakında 2 tane yapayım barı cok ıyı olur ellerine sağlık paylaşım için cok saol canım ...

maşallah süper valla güllerdiyarım konuyu actıgın gıbı yazmıstı bana lınkını ama benım mısafırlerım vardı bakamamıstım keske baksaymısın ne iyi olurdu mısafırlere valla canım ya ekledım hemen cok süper gözüküyor tamda iyi bir pandispanya tarifi ararken bır cok kısının kıne güvenememişken sizinkini denemsem olmaz annemın dogum gunu var yakında 2 tane yapayım barı cok ıyı olur ellerine sağlık paylaşım için cok saol canım ...

tramissu ablaciim, tsekkür ederim, beyendigin beni sevindirdi...:eek::kedi:
anneninizin dogumgününde beyenilir insallah
ayrica annenizin dogumgününü kutluyorum a.s. ellerini öperim
bu güzel yorumunuz icin cok tesekkür ederim opuyorumnanaktan:asigim:

X