Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri çilek gögüs büyütüyormuş

durmayagmur

Guru
Kayıtlı Üye
2 Mart 2011
29
10
geçen gün kanal d deki doktorum programını izlerken orada duydum hormonlu çilekler göğüs büyümesine yardımcı oluyormuşş bir de bunu deneyelim ben aldım hormonlu kocaman kocaman çilekler yicemm

Çilek hormon atılamayan bir meyve olduğundan bu bilgi asılsız. Sevgiler.

valla bilmiyorum canım sonuçta bunu ben uydurmadım uzman bir doktorun görüşü ayrıca bu zamanda hormonsuz bir tek meyve sebze kalmadığını düşünürsek bence çilekte de hormon vardır zaten bu aldığımız çileklerin ebatından da bize hormonlu olduğunu doğruluyor saygılar sevgiler bizden...

bende ızledım o programı cnm hatta fazla yemeyın asırı buyume olur fln bıle dedı cıldırdm yenı basladım bıde melodı fln da dınlıyorum artık hangısı etkısı ederse

bende ızledım o programı cnm hatta fazla yemeyın asırı buyume olur fln bıle dedı cıldırdm yenı basladım bıde melodı fln da dınlıyorum artık hangısı etkısı ederse

abooooow gercektenmi ozmn ben gidiyim bugün 5kg aliyim yaaw cok heycanlandim, insallah faydasini görürüz kizlar :93:

denemekten zarar gelmez diyeceğim ama bu hormonlu çilek işini aşırıya kaçırmamak lazım. Hormonlu yiyecekler insanlardaki hormon dengelerini bozduğu için olumsuz sonuçlar doğurabilir diye düşünüyorum ben:44:

arkadaşlar hormonlu hormonlu çilekleri yiyeceksiniz güzel , de sonunda göğüsleriniz büyümezse yediğiniz o hormonlarla kalacaksınız başka bir yerinize kötü bir etki etmesin sonra alimallah :/ Allah aşkına hormonlarınızı bozacak bir şey yapmayın , şu işin daha kolay yolları varken

demesi kolay,dediğinizi duyar gibiyim ama ne biliyim 1-2 cm i beklemek yerine ameliyat olmak daha sağlıklı değil mi hormonlu şeyler yemektense ne biliyim ya..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…