çıldırmak üzereyim

paylaxsxxixm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2007
154
0
merhaba arkadaslar ben 38+3 hamileyim ve normal dogum yapmak istıyorum ama her gecen gun benımle ılgılı normal dogumla alakalı bır sey ögrenıyorum benım gözlerım bozuk ileri derecede mıyopum ve bu gun okudugum bır dogum hıkayesınde kadınında gözlerı benımkıkadar bozuktu ve göz doktoru ona normla dogumun skaıncalı oldugu söylemıs ıkınma esnasında retınada yırtılma riski varmıs üfffffffffffff cok canım sıkıldı ben sımdı sezeryanmı olmalıyım ne yapıcagımı sasırdımmmmmmmmm lütfen bır fıkır verın bana

Merhaba bende miyopum.
Aynı şeyi bende daha önce bir yerde okumuştum.
Normal doğumun göze zararı olduğunu.
Bence bu konuyu doktorunla konuş.
Epidural sezeryanı çok iyi diyolar, öyle yaptırmayı düşünmüyor musun?

cnm bu konuyu kadındoğumcunla konuş olmadı bir göz doktoruna sor sıkma kendini

üf ne bıleyım cok sıktım kendımı hersey üzerime geliyor ne yapıcagımı sasırdım kendımı normal doguma hazırlamıstım ama sımdı hergun yenı bı sey ögrenıyorum ne olucak bılmıyorum

Canım merhaba bende normal doğumu istiyorum ve bende de miyop var bir tane gözümde biraz ileri derece ama ben böyle birşeyi ilk defa duydum cnm valla açıkçası ben normalde ısrar ediyorum ve inşallah öyle olacak ama sen yinede doktoruna sor bence etraftan duyduklarına emin olmadıkça da inanma belki hiçte öyle birşey olmadan sorunsuz doğumunu gerçekleştirirsin inşlllah....

Canım merhaba bende normal doğumu istiyorum ve bende de miyop var bir tane gözümde biraz ileri derece ama ben böyle birşeyi ilk defa duydum cnm valla açıkçası ben normalde ısrar ediyorum ve inşallah öyle olacak ama sen yinede doktoruna sor bence etraftan duyduklarına emin olmadıkça da inanma belki hiçte öyle birşey olmadan sorunsuz doğumunu gerçekleştirirsin inşlllah....

canım benım ıkı gözümde de 7,5oranında mıyop var ve okudugm dogum hıkayesınde kadının gözunde de 8derecede mıyop vardı ayrıca ben retına yırtılması dıye gırdım bır göz doktoruda böyle bır seyın olabılıcegını söylemsı üzerıen buraya yazdım bence sende bır araştır ve ırtıbat halınde olalım canım sen kac haftalık hamılesın kı

canım benim bence bunu doktoerunla konuş her yazılana da inanma bence rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah.......

benim gibi yap bence tatlım doğum hikayesi okuma ve dinleme hiç gerek yok kendi kendimizi korkutuyoruz onları okuyunca hiç bir doğumu istemiyorum ama sen bi doktorunla konuş senin durumun farklı aman onda oldu diye sendede olacak diye birşey yok dua et inşaallah sağlıklı sıhatli normal doğumların olur

canım bunu dr unla konus bence o kadarda sıkma canını herseyin bi yolu var deilmi bebeğini üzme annesi

X