çıldıracagım artık nolur bı cvp yazınn....hamılemıyım

Benim bildiğim kadarıyla stresten falan hcg hormonu salgılanmıyor yani imkansız gibi bişey..
ve silik cizgi pozitif kabul ediliyor bence kan testi yaptır yaptıramazsanda 2 yada 3 gün sonra testi tekrarlayabilirsin...kaydirigubbakcemile5

ben zaten hamilryim şu anda canım hamileliğimin başında yaşadıklarımı anlattım sana

arkadasım ktlrım seni kac aylık hamilesin bursadamı oturyorsun bende bursadayım ve bende haileyim hangi doktora yada hastaneye gittgini ögrenbilrimiyim ben daha hiç kontrole gitmedim 4 haftalık falan hamileyim

arkadasım ktlrım seni kac aylık hamilesin bursadamı oturyorsun bende bursadayım ve bende haileyim hangi doktora yada hastaneye gittgini ögrenbilrimiyim ben daha hiç kontrole gitmedim 4 haftalık falan hamileyim

evet canım bursadayım ben bahar hastanesine güler yıldıza gidiyorum çok memnunumçok güzel ilgileniyor her türlü aklına takılan herşeyi rahatlıkla sorabiliyorsun tavsiye ederim sen karar vericeksin artık bi git derim

kızlarr bugun saglık ocagına gıttım ve sonuc tahmın ettıgım gıbı .....HAMİLEYİMMMMMMM:lepi:

çok sevındım ama bır yandanda ruhı bunalıma gırdım coktan henuz oglum 1 yasında bebegım dogana kadar 2 yasında olur..bunun ustesınden nasıl kalkıcam nasıl buyutucem acaba ..allah yardımcım olsun vee allahım olmayan herkese versın

Rabbim onun sabrını verir...o masum doğsun o zaman herşey yoluna girer inşallah..tekrar tebrik ederim..hayırlı olsun..Rabbim bize de nasip etsin en kısa zamandaa.s.

Rabbim onun sabrını verir...o masum doğsun o zaman herşey yoluna girer inşallah..tekrar tebrik ederim..hayırlı olsun..Rabbim bize de nasip etsin en kısa zamandaa.s.
amin canım yaaa inşallah allahım sana ve tum olmayanlarada verır.çok teşekkür ederim:Saruboceq:

merhabalar arkadaşlar... sizin tecrübelerinizden faydlanmak istiyorum.. beklenen adet tarihim 27 eylül.. adetime 12-13 gün kala sağ yumurtalığıma adet olacakmışım gibi yoğun sancılar girdi 4 gün kadar devam etti.. üşütmemeye ve dinlenmeye özen gösterdim.. hafifleyerek geçti.. şimdi adetime 5 gün kadar var ve hala ara ara hafif sızlamalar oluyor özellikle yorulunca ve sağ yumurtalığımda.. karnım da kasıklarıma doğru şişkinlik var..(afedersiniz, büyük abdest için tuvalete gidiyorum ama yapamıyorum..normalde mide bulantım fln hiç olmaz hiçbişeyden tiksinmem ama bu aralar psikolojik midir bilmem gazla birlikte mide bulantım var..öyle bariz değil hafif..mesela sabah kalktığımda aç karnına su içeyim kusacak gibi oluyorum.. kusura bakmayın yazdım birşeyler.. uzun da oldu ama acaba gebelik belirtileri olabilir mi bunlar?sizden cevap bekliyorum arkadaşlar teşekkürler...:)

aaa çok sevindim ya hadi gozun aydın.. Allah saglıkla sıhhatle kucagına almayı nasip etsinnn :)))

bu arada hale tebrik ederim cnm..:)

çok teşekkür edrim canım umarım sende hamılesındır..yazdıkların bence hamıle oldugun yonunde ..sakın ama sakın benım bu yazdıgıma sevınme sakın ..hayal kırıklıgına ugramanı ıstemem.bu kanıya varmamın sebebı sag böbregının agrıyor olması.bu bendede vardı ve halada var..umarım hamılesındır canım allah hakkımızda hayırlısını versın ..bişe daha dıcem kız yada erkek olması önemlı degıl sadece sagsalım saglıklı dogsunlar yeter ama koca karı bılgısı belkı ama dogru eger sag kasıgın agrıyorsa erkek..sol kasıgın agrıyorsa kız bebegın olurmus.benım ılk gebelıgımde sag kasıgım agrıdı en basından berı bır yasında oglum vr su anda.amcamın kızıda bneımle aynı anda hamıleydı onuda bastan berı sol kasıgı agrıyordu ve kızı oldu.sımdıde ailemıze bır yenı bebıs daha katıldı henuz 4 haftalık buyuk amcamın esı oda ılk hamıleyken hep sag kasıgı agrırdı ve erkek cocuguu oldu.yanı bılgılendırmek ıstedım.sanırım benımde oglum olacak yıne sag kasıgım agrıyor.sankı orda bır kalp atıyor arada bölee küt küt atıyor:) en ıyını alahım bılır benımkı sadece buyuklerımden duydugum bır tecrube..:CüvCüv:

aaa çok sevindim ya hadi gozun aydın.. Allah saglıkla sıhhatle kucagına almayı nasip etsinnn :)))

amin canım benım cok teşekkür ederım sevıncımı sızınle paylasmak benı daha cok mutlu ettı..allah tum ısteyenlere versın müthiş bır duyguu:Saruboceq:

bakalım canım.. bugün adet zamanım aslında...2gndür lekelenme şeklinde birşeyler var.. kanamam başlamadı henüz.. eğer yarın da devam ederse ertesi gün idrar tahlili yapacağım inşallah..benim pek fazla ümidim yok..neyse hepimzin hakkında hayrlısı olsunboshayallersmile

kızlarr bugun saglık ocagına gıttım ve sonuc tahmın ettıgım gıbı .....HAMİLEYİMMMMMMM:lepi:

Tebrik ederim canım, kucağına almayı nasip eder allah inş.. + küçük bebek olduğu için de allah yardımcın olsun kısmetiyle gelsin inş hihoyyyt

Son düzenleme:
Birde bişi sorcam sağlık ocağı demişken =) Adetim 2 ekim de muhtemelen.. şimdi diyelim bugün gittim test yaparlar mı acaba? Sonuçlar ne kdr zamanda çıkıyor + belirli bi ücreti var mı =) ben çok asosyalimdir herşeyi bilmeden hayatta bir yere gidemem =)) Ne dicem gidip xD meraktan çatlıyorum bana test yapın denmez ya :dilcikar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…