Cildim cok kirişti yardim edin

Nkyb

Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2020
230
27
31
Merhaba kadinlar kulubu ben 27 yasindayim ama cildimde cok kisiklar var yuzume birseyler yaptirmak istiyorum yaptirdiktan sonra pisman olurum cildim daha cok yipranir diye yuzune birseyler yaptirip memnun olan varmi varsa lutfen soyleyin

Merhaba kadinlar kulubu ben 27 yasindayim ama cildimde cok kisiklar var yuzume birseyler yaptirmak istiyorum yaptirdiktan sonra pisman olurum cildim daha cok yipranir diye yuzune birseyler yaptirip memnun olan varmi varsa lutfen soyleyin
Bu yaşta ne kırışıklığı?

Yemin ediyorumki cok kiristi dolgu yaptirmistim isik dolgusu yanis yerlere yapti burnumun yanlarindan goz altima yapti kirisiklarla doldum yemin ediyorum goren ne oldu sana cok çöktun diyor

Aniden zayıflama oldu mu? Yüzdeki çökme beslenme, ani kilo kaybı, az su içme gibi sorunlardan da kaynaklanır. Uyku düzeniniz, stres seviyeniz, beslenme alışkanlıklarınız nasıl? Mesela ben nikah zamanı hazırlıklardı aileviydi ev yerleştirmeydi derken o kadar yoruldum ve o kadar stres yaptım ki o dönem beni gören sana ne oldu yaşlanmışsın diyordu. İnsanın cildinin rengi bile değişiyor. Sıkıntılar bittikten sonra kendime bakmaya başlayınca tekrar düzeldi. Bence önce hayatınızdan başlayın

Az su içiyorsanız bu da çok normal

X