Makyaj Ürünleri Cil Kalemi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Slania

♪♫
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2010
5.765
281
Arkadaslar size ilginc gelebilir ama ben cilleri cok begenen bir insanim. Yüzümde bir kac tane var ve ben daha fazla olmasini cok isterim. Cil kalemi diye bir sey duymustum cok önceleri, ama hangi markada bulunur, nereden satin alinir hic bir yerden ögrenemedim. Sizlerin bilgisi var mi bu konuyla ilgili?
Eger cok zor bulunan bir ürün ise uygun renkte ve kalici herhangi bir dudak kalemi de önerebilirsiniz. Ben kahverengi göz kalemiyle denedim cok koyu oldu, daha turuncumsu bir kalem daha uygun olur sanirim.
Yardimci olursaniz sevinirim...

Avon un dudak kalemlerine bakabilirsin canım.
Gerçekten çok iyi.
Ya da Golden rose, Emily, Flormar da deniyebilirsin.
Mutlaka bak derim.

Avon un dudak kalemlerine bakabilirsin canım.
Gerçekten çok iyi.
Ya da Golden rose, Emily, Flormar da deniyebilirsin.
Mutlaka bak derim.

Sagol yardim icin..
Flormarin su acik pembe kalemlerinden var bir tane ama kuzenimde kaldi, alinca deneyecegim.
Kaliciligi nasildir ki acaba?

Ben özellikle cil yapmak icin üretilen kalemlerden ariyorum aslinda. Daha önceden görmüstüm ama markayi unuttum. Bilen yok mu?

canım lancome da vardı tıyatrocu arkadaslarım kullanırken gormustum ama nerden alınır bılemıyorum tatlım...

canım lancome da vardı tıyatrocu arkadaslarım kullanırken gormustum ama nerden alınır bılemıyorum tatlım...

Tesekkür ederim.. Markasini merak ediyordum iyi oldu. Tiyatrocularin kullandigini duymustum ben de. Lancome marka makyaj malzemeleri satilan yerlerde bulunur herhalde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…