Çikolatayı İcat Edenlere...

Bu ara alerjilerim yüzünden hiç çikolata yiyemiyorum Çok özledim senağlama senağlama iyileşeyim bir sürü çikolata yiyicem cokacimcoook

Her çikolata yediğimde keşfedene duacı oluyorum!! :teytey:
Hep hayal etmişimdir kendimi bir çikolata havuzunun içinde yüzmeyi!!
:roflol:

dün kocem getirmiş bana ömrümde yemediğim çukulataydı :asigim:
kuru portakal üstünde bişicikti ayy canım çekti gene oruçluyum zatii -tatlicadiarzu-

ÇİKOLATA HAKKINDA GERÇEKLER
Çikolata kakao bitkisinin tanelerinden elde edilir.
Bu taneler sebze sınıfına girer
Şeker şeker pancarından elde edilir.
Şeker pancarı sebze sınıfına girer
BU YÜZDEN ÇİKOLATA SEBZE SINIFINA GİRER
Çikolatanın içinde kuru üzüm, kiraz, portakal kabuğu, ve çilek vardır.
BUNLAR MEYVE SINIFINA GİRER

YANİ İSTEDİĞİNİZ KADAR YİYEBİLİSİNİZ KISLAAR :teytey:

depresif oldugumda soyle bir parça bitter çikolatayı agzıma atıp yavaş yavaş yediğimde tüm sinirim geçiyor endofrin hormonu salgılanıyor sanırım...

eğer bu doğruysa ben direk fabrikasına gidiyim bacım.sinirlenince kolay kolay yatışamıyomda:eek:.bu arada ben de dondurmasına bayılırııııııııııııım:lepi:
depresif oldugumda soyle bir parça bitter çikolatayı agzıma atıp yavaş yavaş yediğimde tüm sinirim geçiyor endofrin hormonu salgılanıyor sanırım...

çok seviyoum. ama 3 aydır yemiyorum. rejimdeyim...ahhh. çok acı............

canım bitter çikolata ne kadar seviyorsun bilmiyorum ama diyette bitter çikolata öneriyorlar ama sadece bir dilimini koca kare cıkolatayı yedırmıyorlar yada diyet şekerli diyabetik çikolatalar var onlardan yiyebilirsin...

işte sorun o. bitter çok acı geliyor. sanırım, diyet çikolatalardan alacağım. ama o lezzeti vereceklerini sanmıyorum. bir dilim yerim, normal çikolatalardan artık....bademlilerine bayılıyorum....

X