Çikolatam diş çıkardıııııııı

Slm cnm
Demek diş çıkardı çikolatan hayırlı olsun darısı bizimkilerin başına ama ısırır diye korkuyorum ben zaten çenesine sıkıştırıp ısırıyor dişi çıkınca kesinlikle affetmez senin çikolatan bizimkilerden küçük bi de ya maşallah inci gibi dizilsin öbürleride inşallah

sağlıklı bembeyaz dişleriniz olsun.benimkide çıkardı.çok erken diye endişeleniyodum ama demek doktor kemik konusunda öyle dedi.bu içimi rahatlattı.ben de hiç beklemiyodum anlamadım huysuzluğunu.senin gibi pat diye karşılaşdım.

Sağol canım sizinde hayırlı olsun inşallah.benimkisi babasına çekti 4 aylık çıkarmış eşim bende 5 aylık:1rolleyes:
doktoru kemik yapısıyla alakalı dedi üzülme bende çok üzüldüm aslında erken diye ama napalım yolu biz açtık arkadan gelenleri bekliyoruzzzzzzzzzz.bu arada 2.dişte çıktı kızlar jel aldık kullnıyoruz çünkü 10 parmağını yeleğni ne bulursa götürüyor kuzum ağzına:uhm:

hayırlı olsun canım...benimkide 2 gündür ellerini, ellerimi ne bulursa ağzına götürüo...bir an bile elini çıkarmıo ağzından..bide çok tükürüklendi....amcasıda üç aylık diş çıkarmış... bakalım beklioz hayırlısı...

hayırlı olsun canım...benimkide 2 gündür ellerini, ellerimi ne bulursa ağzına götürüo...bir an bile elini çıkarmıo ağzından..bide çok tükürüklendi....amcasıda üç aylık diş çıkarmış... bakalım beklioz hayırlısı...

Sağol canım sıra sizede geliyor demekki çünkü Giray da aynıydı efekaan gibiydi hayırlısı olsun.

anaaaaaaa bu ne leen bebeler diş çıkarmaya başlamış, ilk dişiniz hayırlı olsun kuşum, yav benimkisi de ağzına ne bulursa götürüyo, beni emerken damağıyla ısırıyo, daha dişi yok halbusem, sonra ağzının salyası da acayip çoğaldı, üzerini sırılsıklam yapıyo, yosan bizdemi diş çıkarcaz:1shok::uhm:

ayycanımmm inci gibi dizilsinler inşallah hayırlısı bakalım bizde istiyoss ama çok tatlılar yaa seninki küçüğk bide zaynepcim ama bikaç gündür çok hırslı bizimkide dişkaşıyıcıyla jel aliim diyorumm

anaaaaaaa bu ne leen bebeler diş çıkarmaya başlamış, ilk dişiniz hayırlı olsun kuşum, yav benimkisi de ağzına ne bulursa götürüyo, beni emerken damağıyla ısırıyo, daha dişi yok halbusem, sonra ağzının salyası da acayip çoğaldı, üzerini sırılsıklam yapıyo, yosan bizdemi diş çıkarcaz:1shok::uhm:[/QUOTE

canım yaaa epeydir göremiyodum seni bugun gördüm mrk ettim nerdesin diye gerçi bende yoktum annemdeydim zaten çikolatamın dişinide orda gördüm nerdeyse dilimi yutacaktım :uhm:çok erken çünkü ama önlük tak önüne annesi yoksa göğsü üşür allah korusun ciğerlere gelir sonrada yerleşir hastalık.Girayda öyleydi sıra Yusuf Eymenime geliyor demekki hadi hayırlısı:teytey:

ayycanımmm inci gibi dizilsinler inşallah hayırlısı bakalım bizde istiyoss ama çok tatlılar yaa seninki küçüğk bide zaynepcim ama bikaç gündür çok hırslı bizimkide dişkaşıyıcıyla jel aliim diyorumm

sağolasın canım evet erken çıkardı ama napalım sıra üstlerde şimdi onlar daha zor tabiki ama çikolatam bana zahmet vermedi teyzesi inşallah sizinde öyle çıksın.diş kayışıcısı alma boşuna jel sür daha iyi canımcım.hadi hayırlısı olsun sizinde:dance:

Slm cnm
Demek diş çıkardı çikolatan hayırlı olsun darısı bizimkilerin başına ama ısırır diye korkuyorum ben zaten çenesine sıkıştırıp ısırıyor dişi çıkınca kesinlikle affetmez senin çikolatan bizimkilerden küçük bi de ya maşallah inci gibi dizilsin öbürleride inşallah

sağol canım darısı başınıza:dance:inşallah bizim gibi zahmetsiz çıkarırsınız sizde.dişleri biraz daha büyüsün resmini çekerim:teytey:

hayırlı olsun erkenden çıkmaya başlamış dişlerimiz maşallah, darısı başımıza desek mi acaba diye emerken acıtan kanatanları duyunca düşünüyoruz :))

anaaaaaaa bu ne leen bebeler diş çıkarmaya başlamış, ilk dişiniz hayırlı olsun kuşum, yav benimkisi de ağzına ne bulursa götürüyo, beni emerken damağıyla ısırıyo, daha dişi yok halbusem, sonra ağzının salyası da acayip çoğaldı, üzerini sırılsıklam yapıyo, yosan bizdemi diş çıkarcaz:1shok::uhm:[/QUOTE

canım yaaa epeydir göremiyodum seni bugun gördüm mrk ettim nerdesin diye gerçi bende yoktum annemdeydim zaten çikolatamın dişinide orda gördüm nerdeyse dilimi yutacaktım :uhm:çok erken çünkü ama önlük tak önüne annesi yoksa göğsü üşür allah korusun ciğerlere gelir sonrada yerleşir hastalık.Girayda öyleydi sıra Yusuf Eymenime geliyor demekki hadi hayırlısı:teytey:

he canım ya msn açmıyom genelde, sen de topice gelmiyon, görüşemedik dedğin gibi, yaa önlüğü durdurmuyoki sıpa, tuttuğu gibi fırlatıyo önlüğü, nasıl beceriyo bilmem kaydirigubbakcemile3 zaten önlüğü de boğazını filen sıkar görmem diye korkumdan kullanamıyorum, kıyafetinin altına kalın kağıt havlu koyyuorum, ara ara deiştiriyorum, bazen salyalalarını yüzüme akıtıyo sıpam delikafaduldenkaydirigubbakcemile3

bizim de çıkacak galiba yakında , çok sıkıntıda fıstığım çok kaşınıyo üst damağı , baktım iyice kabarmış yerleri ........ama ilkten üst çıkacak gibi görünüyo normal mi acep

bizim de çıkacak galiba yakında , çok sıkıntıda fıstığım çok kaşınıyo üst damağı , baktım iyice kabarmış yerleri ........ama ilkten üst çıkacak gibi görünüyo normal mi acep

hayırlı olsun canım:dance:ilk önce altları çıkıyor sonra üstler.haberlerinizi bekliyoruzzzz:roflol:

ilk dişiniz hayırlı olsun zeynepcim darısı başımıza
ama ben bu kadar erken çıkmasını istemiyorumm

Merhaba ekim anneleri bütün bebeklerimizin dişleri hayırlı olsun öncelikle daha önce sizlerle paylaşmıştım benim bebeğime Fenilketonüri tanısı konmuştu. Bebeğimi merak ederseniz sağlığı çok iyi diyetimiz var biliyorsunuz ona devam ediyoruz.Tabi o şu anda diyet yaptığının farkında değil. Ve gelişimi oldukça iyi hatta dr.mız gelişiminin önde olduğunu söylüyor:nazar:Bugün 5. ayımıza girdik ve herşeyim oğlumun ilk incisi çıktı sizlerle paylaşmak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ekim anneleri bütün bebeklerimizin dişleri hayırlı olsun öncelikle daha önce sizlerle paylaşmıştım benim bebeğime Fenilketonüri tanısı konmuştu. Bebeğimi merak ederseniz sağlığı çok iyi diyetimiz var biliyorsunuz ona devam ediyoruz.Tabi o şu anda diyet yaptığının farkında değil. Ve gelişimi oldukça iyi hatta dr.mız gelişiminin önde olduğunu söylüyor:nazar:Bugün 5. ayımıza girdik ve herşeyim oğlumun ilk incisi çıktı sizlerle paylaşmak istedim.

hayırlı olsun canım bebişin iyi olmasınada çok sevindim:nazar:

X