Çikolata kistinde Tek yumurtalık alınmasında ne gibi zararlar var

Göbekten kastınız sanki 6 aylık hamileymiş gibi şiş ve sert karınsa evet gidiyor ben ameliyattan sonra o kötü göbekten bı anda kurtulmuştum şu an kist tekrarladığı için ara ara yine 6 aylık hamile görüntüsüne gelsem de çok rahatsız edici bir şey o göbek sadece görüntü olarak da değil baskı oluyor karnında sanki patlayacakmış gibi oluyo ve pantolon giymek işkence oluyo hani sabah pantolon giyiyorum beli bol öğlen olmadan karnım öyle bir şişiyor ki pantolon patlayacak hale geliyor

Hiç bir zararı da etkisi de olmaz sürekli büyüyup sizi rahatsız edeceğine aldırın gitsin. Bende tekrarlama riskinie ve kistin yumurtayi sarmasndan dolayı sol yumurtalık alındı. Hiç bir Zorluk da yaşamadım aldırdım da 22 yaşındaydm şuan 26 ve tek yumurta ile yine düzenli adet olur gebe kalırsınız.

29 yaşındayım, evet kist varken baya bir göbeğim olmuştu hatta eşimle gülmüştük 3 aylık hamileyim sanki falan diye. Kistin varlığından haberim yoktu ameliyattan sonra o şişlik düzeldi baya kocaman bir şey vardı göbeğimde. Benim tek taraflı kistim vardı onuda aldılar. Şuan için kistle ilgili bir sorunum yok çok şükür, inşallah da tekrarlamaz

Merhaba siz tek yumurtalık ile doğal mı gebe kaldınız acaba

Benimde sol yumurtalığım alındı, inşallah bende sizin gibi gebe kalabilirim doğal yoldan uzun sürmüş müydü peki hamile kalmanız çok sordum ama kusura bakmayın
İnşallah canım yok sorun tabi bende ilk alındığı zaman soracak birilerini arardm hep anlıyorum sizi
Hemen olmadı ama gittiğim bütün kontrolde hep temiz çıkıyordu amh im yüksekti bizde erkek faktöründe de biraz sıkıntı vardı uzun sürmesi kimden dolayı inanın bilmiyorum.
Ama araştırdığım süre içinde tek yumurta ile hamile kalan çok kisi var zaten kadın bir yumurta ile hamile kalır o bı taneside sağlamsa hemen olur inşallah

İnşallah amin çok sağolun sizde sağlıkla bebeğinizi kucağınıza alırsınız inşallah

Evet, sadece estetik değil bazen neden şişti şimdi bu dedirtiyor ama bir taraftan karın hiç dümdüz olmadığından alıştım kendisine. Hatta benim kistle ilgili hiçbir şikayetim yok, doktor çok şaşırdı. Birliktelikte peki ağrı olmuyor mu diye sordu ona da hayır dedim. Ama bir arkadaşımla konuşurken dedim ki bu kist o kadar uzun süredir burada ki belki de daha kaliteli bir yaşam nasıl olur bilmiyorumdur. M Minicikfzt

Ağrısı gerçekten şiddetli oluyor benim ya yani öyle farkedilmeyecek bir ağrı değil ama sevindim sizin ağrısız olmanıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…