Çikolata kisti ve soğan kürü

Merhaba. Sizin için çok sevindim inşallah bir daha yaşamazsınız maşallah maşallah 😇🙏🏼 Benimde 4 cm sol tarafta bir çikolata kistim var. Bu sebepten dolayı 1.5 senedir çocuğum olmuyor malesef… Zamanında doktor banada verdi bu visanneyi ancak ben yan etkilerini okuyunca kullanmaktan korktum içmedim hiç. 3 gün önce soğan suyuna başladım. Umarım benimde kistimi yok eder ve doğal yollarla hamile kalabilirim 🙏🏼☺️
Inşallah canım kıstım yok oldu ve eşimde varikosel ameliyatı oldu 1 ay geçti bende bekliyorum gebe kalmayı hayırlısıyla alalım güzel haberleri 😊

Kızlar 4 cm çikolata kistim vardı doktor visanneyi verdi ve sonra kontrole gitmemi söyledi bu sürede araştırmalar yaparak ilaçla birlikte soğan kürü yaptım dün doktora gittim ve kistim yok olmuş doktor bile çok şaşırdı bir ayda yok olmazdı aslında diye her zaman doğal yöntemlere güveniyorum 👍☺️ Mutlu sonuç ve kürden dolayı adetim zamanında geldi sorularınız olursa beklerim.
Cok gecmis olsun bende doktora gittim 3cm cikolata kistin var dedi bide rahim kalinlasmasi varmis visanneyi kullaniyorum suan acaba cikolata kistimi rahim kalinlasmasi yapiyor doktorunuz baska bisey dedimi

Cok gecmis olsun bende doktora gittim 3cm cikolata kistin var dedi bide rahim kalinlasmasi varmis visanneyi kullaniyorum suan acaba cikolata kistimi rahim kalinlasmasi yapiyor doktorunuz baska bisey dedimi
Yok canım kalınlaşmayı bana pek söylemedi kisti söyledi sonra 1 ay sonra visanneyi kullnıp gittim yok olmuş dedi

X