Çikolata kisti ve soğan kürü

kbr gzl

Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2022
40
50
24
Kızlar 4 cm çikolata kistim vardı doktor visanneyi verdi ve sonra kontrole gitmemi söyledi bu sürede araştırmalar yaparak ilaçla birlikte soğan kürü yaptım dün doktora gittim ve kistim yok olmuş doktor bile çok şaşırdı bir ayda yok olmazdı aslında diye her zaman doğal yöntemlere güveniyorum 👍☺️ Mutlu sonuç ve kürden dolayı adetim zamanında geldi sorularınız olursa beklerim.

Süper çok sevindim sizin adınıza ☺️ Ben de kesinlikle doğal yöntemlerden yanayım tabi bazen ilaç desteği zaman kaybı olmaması açısından gerekli oluyor, çünki doğal yöntemler uzun süre sabırla uygulandıktan sonra netice gösteriyor

Süper çok sevindim sizin adınıza ☺️ Ben de kesinlikle doğal yöntemlerden yanayım tabi bazen ilaç desteği zaman kaybı olmaması açısından gerekli oluyor, çünki doğal yöntemler uzun süre sabırla uygulandıktan sonra netice gösteriyor
Teşekkür ediyorum canım 🙏 evet bende doğal yolla beraber kullandım hızlı sonuç alabilmek adına.

Kızlar 4 cm çikolata kistim vardı doktor visanneyi verdi ve sonra kontrole gitmemi söyledi bu sürede araştırmalar yaparak ilaçla birlikte soğan kürü yaptım dün doktora gittim ve kistim yok olmuş doktor bile çok şaşırdı bir ayda yok olmazdı aslında diye her zaman doğal yöntemlere güveniyorum 👍☺️ Mutlu sonuç ve kürden dolayı adetim zamanında geldi sorularınız olursa beklerim.
Sizin adınıza çok çok sevindim :) maalesef bana soğan kürü çok da fayda sağlamadı. Aksine yaklaşık 5-6 yıldır bu kistlerle mücadele ediyorum.. Hayırlısıyla bende bu müjdeyi bir gün duyabilirim inşallah :)

Ben de 3 cm çikolata kistim için soğan kürü denemiştim kanama alanı oluşmuş patlamak üzereymiş hala da duruyor malesef..
Bu tarz kürler herkeste aynı etkiyi yaratmıyor malesef.. Siz şanslıymışsınız bir sıkıntısını görmemişsiniz şükür ki..

Sizin adınıza çok çok sevindim :) maalesef bana soğan kürü çok da fayda sağlamadı. Aksine yaklaşık 5-6 yıldır bu kistlerle mücadele ediyorum.. Hayırlısıyla bende bu müjdeyi bir gün duyabilirim inşallah :)
Soğan kürü bende de kist yaptı hiç iyi gelmedi

Ben de 3 cm çikolata kistim için soğan kürü denemiştim kanama alanı oluşmuş patlamak üzereymiş hala da duruyor malesef..
Bu tarz kürler herkeste aynı etkiyi yaratmıyor malesef.. Siz şanslıymışsınız bir sıkıntısını görmemişsiniz şükür ki..
Ya çok üzüldüm geçmiş olsunn bende yok etti şükür 🙏

Ya ben adet döngümü düzenleyip hamile kalmak için yaptım ama maalesef ters tepti daha da yapmadım, zaten 7 ay kadar kist ile uğraştım
Bünyeden bünyeye göre değişiyor demekki umarım biran önce güzel haberi alırsın bende kistten olmuyor diye uğraştım şimdi yok ama eşim varikosel tanısı aldı ve ameliyat oldu bakalım beklemedeyiz iyileşmesini bekliyoruz

Merhaba. Sizin için çok sevindim inşallah bir daha yaşamazsınız maşallah maşallah 😇🙏🏼 Benimde 4 cm sol tarafta bir çikolata kistim var. Bu sebepten dolayı 1.5 senedir çocuğum olmuyor malesef… Zamanında doktor banada verdi bu visanneyi ancak ben yan etkilerini okuyunca kullanmaktan korktum içmedim hiç. 3 gün önce soğan suyuna başladım. Umarım benimde kistimi yok eder ve doğal yollarla hamile kalabilirim 🙏🏼☺️

X