Çikolata kisti olupda normal yolla hamile kalanlar varmi acaba

Menapoz süreci kesin mi oluyo peki cnm

Menapoz süreci kesin mi oluyo peki cnm
Biz çikolata ki,stlilerde malesef menepoz kesin oluyor yoksa bu kistin salgıladığı sıvı yüzünden embriyo da tutunamıyor tüp bebek şansı %10 lara iniyor. Süreç malesef bu sebepten uzun. O yüzden bir an önce tedaviye başla derim.

Hım görüşmeye gidince 3 4 ay oyalanılıyo o zaman. Ya ben öğretmenim de yaz tatiline denk gelsin istiyorum. Naısl oluyo pkei süreç

Hım görüşmeye gidince 3 4 ay oyalanılıyo o zaman. Ya ben öğretmenim de yaz tatiline denk gelsin istiyorum. Naısl oluyo pkei süreç
yaz tatiline gelsin istiyorsan tam vakti benim sürecim 6ay tabi menepozdan çıkıp adet oldum transfer oldu diyene kadar temmuz /ağustos a gelcek. Şimdi gitsen yaz tatiline denk gelir

yaz tatiline gelsin istiyorsan tam vakti benim sürecim 6ay tabi menepozdan çıkıp adet oldum transfer oldu diyene kadar temmuz /ağustos a gelcek. Şimdi gitsen yaz tatiline denk gelir
Hım eşimle konuşayım bakayım ne dicek..

Çikolata kistim yüzünden dr normal yolla hamile kalamassin dedi. Ama ben başka doktorlara daha gidip bunu teyit etmek istiyorum. Çunku çikolata kisti olup normal yolla hamile kalanlar var gördüğüm kadarıyla. 1 ay daha baska doktorlara danisicam herkes ayni seyi derse artık vakit kaybetmeden tup bebeğe yönelmem lazim yumurta rezervi iyice azalmadan. Doktor tavsiyelerine açığım.

Canım benim yumurtalık değerlerime hiç bakılmadı. Doktorumun ilk işi gebelik planlama oldu. Bende hatta 2 tarafdada vardı kist hemde 4,5 ölçüde sonuncu kontrolümde hatta birazda büyümüşdü doktorum bana pco başlangıcı gibi geliyorda dedi. Ve bitdim o an ben zaten çikolata kistim vardı şimdide bunlamı uğraşıcam dedim. Amma bu ayki tedavi ile gebe kaldım eşimde ilaç kullandı hemde

Masallah canim ya umut oldun valla bana. Esinde sorun var miydi? O nasıl bir ilaç kullandı? Benim esimde sorun yok.

Masallah canim ya umut oldun valla bana. Esinde sorun var miydi? O nasıl bir ilaç kullandı? Benim esimde sorun yok.
Eşimde ileri hareketli sperm sorunu vardı yani çokk ama çok azdı sperm sayısı. Doktor görünce klofit ve gammafertil adlı 2 ilaç yazdı. Aynı ayda ben adet bitiminden 5 gün sonra 2şer tane klomen kullandım bitirince doktor 3 gün menagon iğne yaptırmamı istedi sonda ise ovitrelle yaptı 36 saat sonra ilişki dedi. Ben hatta çatlatma iğnesi yapıldığı günden sonra 36 saati beklemeden ilişkiye girdim bide çatlama günü yani garantiledim. Öncedende 3-4 gün ilişki yaşamadık kalitesi azalmasın diye hepsini doktorum anlatdı bana

Doktorunuzu takdir ettim gercekten. Bu sekilde de tedavi oluyormus demek ki. Hemen çocuğun olmaz diyip yolluyorlar ya. Neyse ben senin adına çok sevindim. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin insallah. Ozelden sorucam doktorunu.

Ya canım ben 3 aydı ilaçlarda doktorlardaydım. İlk doktorum bana 1-2 ay deneyelim sonra olmazsa ameliyyat malesef çünki 2 tarafda sente kist dedi. 2 ay denedik olmadı. Ameliyyat yapmak istedi korktum istemedim. Doktorumu değiştim ve doktorumun ilk lafı seni asla kist ameliyyatına sokmam oldu. Çünki yumurtalık rezervini mahv ediyor. Çikolata kisti ile milyon tane kadın hamile kalıyor hiç merak etme oldu

Bana da once ameliyat dedi normal yolla olur senin çocuğun dedi sonra yok ameliyat yapmayalım tup bebek yapalım dedi. Yumurta rezervin azalır dedi. Güvenim sarsıldı acikcasi. iyice strese girdim. O yüzden mutlaka baska görüş almak istiyorum.

Zaten bizim normal sağlam kadınlardan farklı olarak gebe kalma şansımız ortalama olarak kıyaslayınca az. Doktorum bunu bana açıkca söyledi ama asla infertilite demek değil dedi. Tüp bebek, ameliyat falan hiç birine ihtiyac olmayacak gebe kalıcaksın dedi öylede oldu

iste doktorunu bulmak çok onemli gercekten de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…