Çikolata kisti olupda normal yolla hamile kalanlar varmi acaba

B balbocegi35 ama üzülmeyin bende 2 ay önce kimyasal geçirdim şuan hamileyim çok şükür ve çikolata kistim var.
Allah sizede hayırlı zamanda sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin

B balbocegi35 ama üzülmeyin bende 2 ay önce kimyasal geçirdim şuan hamileyim çok şükür ve çikolata kistim var.
Allah sizede hayırlı zamanda sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin
Hayırlısı olsun inşallah ben geçen yıl 9 haftalıkken düşük yaptım , 1yili geçkin hamile kalamadim. O kadar çok sevinmistim ki... Tüp bebek tedavisi surecindeydim zaten. İnşallah olur

Hayırlısı olsun inşallah ben geçen yıl 9 haftalıkken düşük yaptım , 1yili geçkin hamile kalamadim. O kadar çok sevinmistim ki... Tüp bebek tedavisi surecindeydim zaten. İnşallah olur
Çok üzüldüm sizin adınıza inşallah hiç bekleklemediginiz bir anda hamile kalır sağlıklı bir şekilde kucağınıza alırsınız yavrunuzu umudunuzu hiç kırmayın güzel şeyler sizi bulsun Allahın izniyle

Cnm çok üzüldüm kimyasal gibi görünüyor adetin geçmiş miydi bide vitamin mi kullaniyodun sen

Cnm çok üzüldüm kimyasal gibi görünüyor adetin geçmiş miydi bide vitamin mi kullaniyodun sen
Evet canım vitamin takviyesi kullaniyordum ama adetten snra kullanmadim tedavim yarım kaldı diye 2hafta snra gebeliğimi öğrendim hemen progestan bebek asprini ocean mumy e başlamıştım bugün test yaptırdım düşmüş hala yükselir diye umut ediyorum

İnş cnm inş yükselir.. Haberdar et bizi de..

Canim sen tup bebek mi yaptirdin, takip edemedim, kist ile nasil yol izlendi
Canım tüpe gidiyordum ama aşamaliydi tedavim. 3.5ay ek vitamin takviyesi verdi yumurta kalitesini arttırmak için sonra doğal yolla gebelik oldu kanda 18 çıktı sonra 13 çıktı , adetim 4gun geçti ama reglide olmadım progestan kullaniyorum beklemedeyim , geç dollenmedir diye dua ediyorum. Kimyasal gebelik yaşarsam , kimyasaldan snra kolay gebe kalınabilir gibi şeyler okudum ben hiç yumurta çatlatma yaptirmadim 3ay onu deneyip olumsuz olursa tekrar tüp bebeğe donecegim

bekarken vardi bendede canim evlendim.9 cm sag ve solda cikolata kistim vardi evlendim 3 hafta sonra hamile kaldim 1 oglum oldu dogum sezeryan oldu doktor kistimin patladigini soyledi ama oyle birsey yokmus 2020 ocak ayinda 30 cm cikolata kisti ile hamile kalamadim.3 yil nereye gittiysem.acil ameliyat dedi ve ameliyatimi oldum ameliyattan 2 ay sonra sukurler olsun hamileyim:) kistlerim gitti rahim.temizlendi bunun faydasimi oldu c-life balli macun vardi elimde sirf bitsin artik diye ondan yedim onun mu,, yoksa umreden getirttigim adem elmasi meyvesini kirip kaynatip suyunu ictim onun mu faydasi oldu inan bnde bilmiyorum,, sogan suyu kurunu 3 ayda bir yapip icecegim tekrar olusmamasi icin ama ,,rabbim isteyen herkese nasip etsin uzun oldu k bakmayin:))

Şimdi instagramda bi sayfayla karsılastım çikolata kistini eriten hatta hamile kalmayı sağlayan bi macun 5 yıldır takip ediyorum sayfayı isterseniz bi bakın bende sipariş verdim şimdi
Ben olacagim sanirim 5 aydir korunmuyorduk 2 gun sonra adet gunum ve dunden bugune 4 test yaptim hepsi silik cikti..cikolata kistim 2.5 cm di 5 ay once ve 10 tane kadarda minik minikler var demisti doktor hamilelik cok zor demisti

Eklentiler

• IMG_20200702_142339.jpg
    104,8 KB · Görüntüleme: 44
Ben olacagim sanirim 5 aydir korunmuyorduk 2 gun sonra adet gunum ve dunden bugune 4 test yaptim hepsi silik cikti..cikolata kistim 2.5 cm di 5 ay once ve 10 tane kadarda minik minikler var demisti doktor hamilelik cok zor demisti
Bu sabah yine yaptim bulantim cok oluyor ozellikle gece sabaha karsi baya bulaniyor bunuda sabah yine yaptim ilk basta silik cikti belliydi ama su an baya koyulmus

Eklentiler

• 15938724803901115262018331015049.jpg
    129,4 KB · Görüntüleme: 67
Gözünüz aydın. Sağlıcakla kucağına alırsın inşallah. Kistin son durumu ne. Kistin bebeğe zararı yok mu

bende de çikolata kisti var 5 yıllık evliyim 2 defa çikolata kisti ameliyat ı oldum bir türlü hamile kalamadım sülük tedavisini öneririm sana bende bugün yaptırdım sende boşverme sakın muhakkak hamile kalmaya çalış

bende de çikolata kisti var. 1 yıl boyunca visanne kullandım şubat ayında bıraktım.sol tüpüm de kapalıymış. 6 aydır denememize rağmen gebe kalamadım hala. doktorlar tüp bebek önerdiler ekimde tüp bebeğe gidicem inşallah

Arkadaşlar merhaba başka bir başlıkta uzun uzun yazdım ama burayada yazmak istedim 6.9 7civarı kist ile hamile kaldım tüm testlerimi yaptrdım ki çikolata kistnin olmadığı tüpümden biri tıkalıymış rahim filmiyle açıldı ve ondan sonraki ay hamile kaldım beslenmeme çok dikkat ettim akdeniz tipi beslenme yaptım. Bununla birlikte kistin yaydığı enfeksiyonu engellemek için et vb yemedim çiğ kuruyemişler Ve sebze baklıyat (fasulye dışında)yedim hep. Beslenme çok önemli. ALlahın izniyle isteyen herkesin olur inşallah. Hamile kalırsam yazarım demiştim çünkü ağlaya ağlaya buarada forumları
okuduğumu biliyorum. Umut hep var bol bol dua edin.

Merhaba, ben 5 senelik evliyim, evliliğimin ilk senesinde sol yumurtalıkta 3.5 cm çikolata kisti olduğunu öğrendim. Doktor hamile kalman imkansıza yakın dedi ama Allah'ın hikmeti 2.5 ay sonra kendiliğinden hamile kaldım üstelik kısa süre önce lucrin depot (yalancı menepoz iğnesi) vurmuştu doktor. Bebek 5.5 haftalıkken düştü. Üzerinden 4 sene geçti aşılama vs yapılsa da hamile kalamadım. 4 tane polip alındı. Zamana bıraktım ama ümidimi hiç kaybetmedim. Tam bu yaz tüp bebek tedavisine başlamaya karar verip doktora başvurduk doktor adetin 3. günü gel başlayalım tedaviye dedi vee adetim gecikti şuan 5 haftalık hamileyim hala şoktayım ama eğer inanırsanız gerçekten Allah zamanı geldiğinde veriyo yeterki kendinizi kasmayın, ümitsizliğe kapılmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…