Çikolata Kisti Olup Normal Yoldan Hamile Kalabilen Var mı :((

teacher82

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2012
56
0
Çikolata kistim var.bikaç aydır denememe rağmen henüz hamile kalamadım.doktor kist zorlaştırır 6 ay sonra gebelik yoksa gel dedi çok üzgünüm.bu ay da olmadı

tatlım moralini bozma aynı cümleleri ben de duymuştum zamanında olmıycak bebeğin olursa da zor olcak demişlerdi ama hep olumlu düşündüm çok şükür ilk denemede oldu.Moralini yüksek tut düşünme o kistleri ilişki sırasında düşünmen bile engelliyor illa hemen olur diye bişey yok ki ümitsizliğe kapılma inşallah mutlu haberleri burda duyarız :)

her zaman pozitif düşün tatlım çevremde çok çift gördüm ilk ay olmayınca bebeğimiz neden olmuyor diye sürekli düşünüyorlar belli yıllarca deniyenler ama olmayanlar oldu ama ne zaman düşünmediler rahat tuttular kendilerini kasmadılar hemen bebek haberini aldılar psikolojinin etkisi çok büyük.Ben ilişki sonrası sırt üstü yatarken hep bebeğim şimdi oluşucak dedim elimi karnıma koyup gözlerimi kapıyıp yumurtanın döllenmesini hayal ettim bunun bile çok faydası oluyor.

pozitif dusunmek herseyin basında kesinlikle ben kistimi aldırdım daha sonrasında hamile kaldım ama aldırdıgımda henüz evli diildim kist varken kalabilrmiydim bilmiorum... ben aldırdıktan sonra gercktn cok rahatladım bence aldırmayı da düsünebilirsin canım...

sordum ama şimdilik operasyon demedi.çok küçük de değil.bildiğim kadarıyla 5 cm olursa almak gerekiyor

Çok teşekkür ederim desteğin için.inşallah hayırlısıyla bebiş haberini burdan veririm

sordum ama şimdilik operasyon demedi.çok küçük de değil.bildiğim kadarıyla 5 cm olursa almak gerekiyor

tabi doktor daha iyisini bilir benim kistim 3.5 cm kadardı. Allah hayırlısıyla kucagına almayı nasip etsin canım sen kalbini ferah tut... buarada meslektasmısız

bende 2.5 cm kistle hamile kaldım dr tümör testi bile yaptı kansermi diye çok şükür bişe çıkmadı

merhaba bende de 6 cm var ama ne kisti oldugunu bılmıorum ...doktor bu ay yumurtan buyumus ve catlamamış dedi..yasmın kullanıyorum adetınden sonra gel bakalım kuculme olmuşmu dedı geçen hafta kontrol amaçlı cagırdıgında dahada buyudugunu soylemişti..sanırım bnde operasyon geçirmek zorunda kalıcam..ameliyat olan arkadaşlar agrı sancı oluyormu çok korkuyorum yardımcı olurmusunuz ?

canım laparoskopi yoluyla ameliyat yapıolar sadece göbek deliğinin devamında 1 cm lik bi dikiş izi oluo ilk gun tabi biraz agrı oluo genel anestezi sonucta ama gozunde buyutulecek b,işi yok 3 gun içinde hiç bişeyin kalmıo

SaoL canım cvb verdiğin için elde olmadan korkuyor insan bide burda bı yerde okumuştum 6 cmden buyuklere laparoskopi deiL normaL sezeryan gibi ameliyat yapıyolar dıye okudum dhada korktum..benım tek tüpümde tıkalı eger laparoskopi yaparsam onuda açtırmayı dusunuyorum bakalım doktor ne dıycek

rica ederim canım sormak istediğin bişi olursa herzmn sorabiilirsn. benimde tüpümü acmıslardı sen içini ferah tut hersey yoluna girer

merhaba kızlar benim 3 senedir kistim var ve 3 senedir doğum kntrl kullanıyorum.(4-5 cm arası) İlk öğrendiğimde evli değildim ve her gittiğim dr. operasyon diyordu. en son gittiğim dr. acele etmemi söyledi hapa devam ettim ve 6 ayda bir kontrole gittim. yaklaşık 1,5 senedir evliyim doktorum bebek istediğimde önce 6-8 ay denersin eğer olmazsa kisti alırız demişti. ben hapı bıraktığım ilk ayda hamile kaldım :) yani kızlar umutsuzluğa düşmeyin hemen ameliyatıda düşünmeyin derim ben.

Kızlar inşallah hepimizin sıkıntıları geçer.kendimi olacağına çok inandırmaya çalışıyorum ama bebiş gelmiyor

Çikolata kistim var.bikaç aydır denememe rağmen henüz hamile kalamadım.doktor kist zorlaştırır 6 ay sonra gebelik yoksa gel dedi çok üzgünüm.bu ay da olmadı

Canım, soğan kürü ile kistleri kaybolan birçok kişi varmış. Ayrıca bu soğan kürü rahmi temizliyor ve hamileliği kolaylaştırıyormuş. Bak bende kist vs. olmadığı halde bu 2 kürlük soğan kürünü denedim, 2. kürde kahverengi akıntılar geldi, bu iyiye delalet, temizlendigini gösteriyor. Sana tavsiyem senin de bu kürlere başlaman. Soğan kürü bitince (2 kürü de) incire başla. Eş zamanlı olarak eşin de keçiboynuzuna. Mutlaka kistlerinin kaybolduğunu göreceksin canım inşallah. Bak aşağıya link veriyorum, tarifi oradaki topige yazmıştım, hem diğer yazılanları da incelersin;
http://www.kadinlarkulubu.com/gebelik/331355-sogan-kuru-kullanip-hamile-kalan-var-478.html

Son düzenleme:
ben 4 cm lik kistle 1,5 sene uğraştım 2 negatif aşılamam ve başarısız yumurta takiplerim oldu, sonra laporoskopi ile aldırdım bu arada 8 cm olmuştu kist, ve ertesi ay doğal yoldan gebe kaldım, ama kistle gebe kalanlarıda okudum, herkesin hikayesi farklı işte,senin için hayırlısı olsun

rica ederim canım sormak istediğin bişi olursa herzmn sorabiilirsn. benimde tüpümü acmıslardı sen içini ferah tut hersey yoluna girer

saoL cnm adet olmayı beklıyorum doktora gıdıcem bakalım kuculmuşmu buyumuşmu..kuculmemışse hemen laparoskopi olmak istiyorum bakalım allahtan hayırlısı...birde laparoskopi ne kadara oluyor bi bilgin varmı canım ?

Evet kızlar hala gebe kalamadım.üstelik yardımcı bir ilaç da verdi doktor.ama olmadı ( bu sefer son şans soğan kürünü yapıcam.teşekkür ederim ilgin için ..

Fiyatını bilmiyorum.pazartesi doktor çağırdı hastaneye gidicem.moralim çok bozuk...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…