Cikolata Kisti olanlar

günaydın kızlar,
tşk ler fusfulu Allah en kısa zamanda sizden de bu güzel haberleri duymayı nasip etsin.sen ne yapıyorsun şimdi yumurta takibi falan ne aşamadasın.

teşekkürler inşallah.
dr bu klomen tarzı ilaçların kistimi büyüttüğü,d.kontrol haplarının küçültmediğini,tüp bebek için yapılan iğnelerinde büyüteceğini,patlamasına yol açabileceğini söyledi.isterseniz 2-3 ay kendiniz deneyin sonrasında bir operasyonla alalım dedi.ocak ayında ameliyat olmayı düşünüyorum ikinci kez.yaptıgım herhangi bir şey yok.sadece bir bitki çayı içiyorum.bekliyorum kısacası.ocaktan sonra bakacağız artık.

Merhaba Kızlar,

Eskisi gibi takip edemiyorum ama umarım en kısa zamanda sizlerde bebişlere kavuşursunuz.

Gökdeniz ve ben en büyük örnekleriz bence, umudu kaybetmeyin hiç. Fusfulu, ameliyat için acele etme, herşeyin hayırlısı.

Benim eşimde de ameliyatlık bir durum olmasına rağmen, yinede hamile kalabildim. Bol bol çalışmaya devam edin bence. a.s.

Gökdenizcim, seninde iyi haberlerine çok seviniyorum. Müjdeyi de yakında alacağız herhalde :nazar::teytey:

arkadaşlar epeydir yazamadım çok kötü günler geçiriyorum,ısrarla adet günümü beklerken , SAT dan 47 gün geçmişti,hamile olduğumu öğrendim dün.....lanet olsun ya bu doktora ,bana adet günün yakın deyip durdu,bekledim bekledim bekledim,sonuç bhcg 3400 :çok üzgünüm:
diyeceksiniz niye üzgünsün,doktor bu ay ihtimal kalmadı adeti bekleyeceksin deyince gebelikte zararlı olan birsürü ilacı kullandım,ve şimdi bebeğim sakatsa beni bırakıp gitmesi için dua ediyorum,hayat ne tuhaf,acımı tarif edemiyorum....

günaydın
vermidon sen öğrenince ultrasona falan girdin mi bebeğin gelişimine bakıldımı yoksa sadece kan testi ilemi kaldın.bence hemen bir doktora git bebeğin gelişimine bakılsın.ayrıca bebeğin zarar görüp görmediği yapılacak testlerle belli olur üzülme ve 2 arkadaşımda hamile olduğunu bilmeden biri narkoz almıştı bir operasyon geçirdi buna rağmen bebeği sağlıklı diğeride ilaç kullanmıştı ve onunda bebeği sağlıklı.sen ne tür ilaçlar kullandın bilmiyorum ama ilk iş bir doktora git hemen acilen bugün.ve hatırlıyosun değilmi ben sana o doktora gitme demiştim.düşünce ve fikirlerini sevmedim demiştim.
ve sana okuduğumdaki ilk düşüncemi söyleyeyim sevindim ve olumlu olacağını düşünüyorum.lütfen hemen bugün bir doktora git ultrasona gir ve bebeğin durumunu öğren ve burda bize yaz .
haber bekliycem.

tesekkurler panorancım,napalım kader kısmet bu işler.artık çok da kafama takmıyorum
vermidon bir sakin ol lütfen ne ilacı kullandın ki.dr a söyledin mi kullandıgın ılacları.bır de gebelık baslangıcında kullanılan ılacların o kadar kotu etkı etmıyor dıye bılıyorum ben.hem bir sürü test yapıyorlar bunun arkadasından,bir şey olursa orda cıkar.hamıle arkadaslar daha ıyı bılır.hem sen sımdı bunun stresını yapma ve sevın bence.ınsallah hayırlısıyla saglıklı bır bebegın olacak ben buna ınanıyorum

teşekkür ederim arkadaşlar bugün daha iyiyim,başka bir doktora gittim oda herşeyin yolunda olduğunu söyledi şükür,çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için...

günaydın
herşeyin yolunda olmasına sevindim vermidon bebek ne durumdaymış bilgi verirsen seviniriz.dün sabah nts ye girdim bende kalp atışları çok hızlı çıktı ve öğleden sonra tekrar görmek istedi doktor.şükürki ö.sonra sabaha göre daha iyi dedi.sık dişini 10 gün daha diyor.neyseki bugün işde son günüm artık dinlenmeye ihtiyacım olduğunu hissediyorum mesaimiz çok uzun bu sebeble çok yoruldum.evden haberleşiriz yine.

canım şu an sadece kese gözüküyo,embriyo yok henüz,düşük riskim var,arada kanama gibi oluyo,1 hafta sonra bebeği görebiliriz dedi,ozaman ilaç verebilirmiş,yatıyorum gün boyu sadece wc ye izin var,şimdilik haberler böyle...
doğuma az kaldı senin değilmi,iyi dayanıyosun canım ya maşaallah,daha çalışıyomusun,izindesin zannediyodum...

günaydın
keseyi görmek iyi haber kanaman için hep yatman gerek benimde başıma gelmişti.bende bir hafta yatmıştım.bir hafta sonra bebeği görürsünüz o zaman .habersiz bırakma.senin adına çok sevindim.
ben raporluyum ama çalışıyorum.dün sondu ama yarın sabahda gidicem.ö.sonra evdeyim artık.doğuma erken gelmezse 10 gün var.salı tekrar nts ye giricem.

canım bol bol yürüyüş yap doğuma kadar,ay canım ya çok az kalmaış:nazar:,bende o günleri görürmüyüm...:Saruboceq:
gerçi allah nasip ettikten sonra niye olmasın dimi:lepi:
burada bende hamileyim diyebilirmiyim ki derdim daha birkaç güne kadar ,bak şimdi,hala inanamıyorum rüya gibi yaa,inşallah embriyoda gelişirde sağlıklı bi şekilde devam ettiririz...
banada dua et canım,
sana sağlıklı kolay doğumlar diliyorum ...

gökdeniizzzzzz ponaraannn silgiiii hepinizi çok özledim..10 gun mu..of keşke yanında olabilisem ya..beni habersiz bırakma ltfn..öptüm

Emelikocum, yüzünü gören cennetlik valla kaydirigubbakcemile3
Gökdenizcim, sende artık işi boşver. Kendini ve bebeği düşün, bu kadar az kalmışken, riske girme. Kaçınçı haftadasın sen şimdi? Ben 37'de izne çıkmıştım, 39'un ortasında doğurdum zaten.

Bizde hayat son sürat devam ediyor. Dr. kilosunu az buldu ilk ay kontrolunde, süt ürünlerine yükleniyorum bol bol kızım için. :ecrin_bebek:

Silgicim, kayboldun yine sanki.

way ne güzel silgi hariç kadro burdaymış.bende 37.haftamdayım artık ponaran.37+2
zor geliyordu artık neyseki eve geldim.bişey çıkmazsa gitmicem artık işe.
emeliko habersiz bırakma diyene bak.sen nerdesin önce.,
silgi sende yaz iki satır.
yarın nts var bakalım ne çıkacak.
sevgiyle kalın heeeeeeeeeepiniz.

ponaran bebişin resimlerini göstersene bize..gökdeniz nts yi haber ver..silgi ses ver :)))) vermidon sen de aramıza hoşgeldin

merhaba yeni geldim hastaneden
nts çok iyi çıktı bu sefer sanırım dinlenmenin etkisi şimdi gidip yatıcam
vermidon sezeryan olacak benim kistten dolayı içimi temizleyecek aynı zamanda.
nts sonucuna göre haftaya ve tabi acil bişi çıkmazsa doğum tarihi 03.12 karar verdi doktor.

X