Cikolata Kisti olanlar

herkese günaydın,
bacaklarım çok ağrıyor bugün sanırım dinlenemedğim için.sabah açılır diye yürüyüşe gittim yine ama bu kez pek faydası olmadı.

gunayddın dıcem ama tunaydın olmus.panoran cok sevındım alla gule oynaya saglıcakla buyutmeyı nasıb etsın.gökdenızcım olacak artık.sen yıne de kendını cok yormamaya dıkkat et.

günaydın herkese,
güzel sağlık dolu mutlu bir gün olsun hepimize.
bugün bizim evlilik yıldönümümüz a.s.a.s. bunlar kendime.:)))) 7 yıl olmuş.way be acısıyla tatlısıyla geçip gitti yıllar.Allah sevenleri ayırmasın.

gökdenizcim yeni gördüm allah size bebişinizle sağlıklı koca bir ömür nasib etsin.testlerinde sorun cıkmaz insallah allahın izniyle.
seni seviyorum simdiden stres olursan bır ay nasıl gececek sakin olmaya calıs.gez ,arkadaslarınla bulus bu konu hakkında fazla dusunmemeye calıs.sonuc inşallah pozitif olur.

Merhaba arkadaşlar,
Ben Şubat annesiyim. Hamile olduğumu evde öğrendikten sonra ertesi gün doktora gittim ama doktor iki tane 4,5-5 cmlik kistim olduğunu söyledi. Bir tanesi çikolata kisti.Hatta bebeği ultrasonda göremediler.
Anlıycağınız kiste rağmen hamile kalmıştım.Başlarda çok üzüldüm sonraki kontrollerde çaplarında küçülme olduğunu söylediler. Şimdide bebekten dolayı büyüklüğünü göremiyorlar. Tabi bu doğum şeklini nasıl etkileyecek bilmiyorum.36.haftada yapılan muayene sonucunda buna karar vereceğim. Ancak normal olursa sonradan ayrı bir müdahale gerekecekse normal istemiyorum. Sezeryan olursa o esnada alınabilir.Ama umarım sonraki yıllarda tekrarlamaz.
Allah hepimize yardımcı olsun ve bu kistlerden bir an önce kurtulalım.

kistle hamile kalındığını öğrendiğim iyi oldu.
kafamda bazı sorular vardı.
allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım.

kızlarrrrrrrrrrr merhaba hayırlı cumalar
nts ye girdim kalp atışlarını duydum oğluşun süper bişi ağlamak istedim o an.Allah heeeeeepinize nasip etsin bunu.artık raporluyum ama bir hafta daha devam edicem.sonrada doğuma 10 gün kalıyor zaten.kanım düşük çıktı yine.salı günde doktorun özeline gidicem suyu az demişti ya ona bakıcak.hayırlısı olsun herşeyin.

herkese günaydın nasılsınız keyifler yerindemi biz iyiyiz şükürler olsun
bugün akşam bebek odamız geliyor yarın büyük bir kargaşa var evde.
hoşçakalın herşey gönlünüzce olsun

Gokdenizcim, hadi hayırlısı olsun. Umarım herşey yolunda gitmiştir.
Benim kız odadan 1 hafta sonra gelmişti:)
Çok güzel telaşlar bunlar!
:dance:

kizlar slm.
panoran masallahh ne tatli yaa boncuk gibi:) Allah anali-babali buyutsun. Gokdeniz az kaldi Allah yard. olsun. insallah kolay olur. sendende dua bekliyoruz :)
hoscakalin

Saol Silgicim, bu Çarşamba bir aylık oluyor inşallah.
Zaman gerçekten çok hızlı geçiyor.
Haftasonu dr kontrolümüz olacak, bakalım sütler işe yaramışmı göreceğiz.
Hepinizi öpüyorum.

günaydın kızlar
ponaran çok tatlı bebeğin Allah analı babalı büyütsün nazarlardan saklasın.peki sağlığınız nasıl.neler yapıyosunuz.doğum düşündüğümüz gibi normal oldu değil mi.vaktin olunca anlatmanı isterim şimdi nasılsın.
silgicim hep aklımdasınız dualarım sizinle ay olsun artık sizinde bekliyorum haberlerinizi.
dün tatlı telaş akşama kadar sürdü evde ama sonuç süpper.küçük odamız çoçuk odası oldu bizde büyük odaya geçtik.dolabıını yerleştirdik çantamızı hazırladık.ama çok yoruldum.raporum başladı artık ama bu haftayıda çalışıcam.ama .çok yorgunum bugün.

günaydıın,damla hanım gercekten cok guzel.allah analı babalı buyutsun
gökdenız ,yorulmussundur ama cok guzel oluyor bu hazırlıklar.benım de en yakın arkadasımı beklıyoruz suan.normal dogum olacagı ıcın artık son zamanları.odasını hazırladık.esyalar hazır hersey kucuk hanımı beklıyor.yarın emınonune gıdıp bebek sekerı malzemesı alacagım.hazırlayalım artık.allah ıkınıze ve dıger anne adaylarına kolay v saglıklı dogumlar nasıbetsın

günaydın herkese,
hava yaz gibi devam ediyordu burada hala akşamları biraz serin oluyordu.bu sabah kapalı bir hava ile uyandık yağmur yağacak gibi duruyor dilerim yağar.
bugün saat 12 de kontrolumüz var kızlar.

merhaba kızlar
doktor ziyaretimize gittik suyunda daha azalma olmamış.bir ay daha idare etmez ama zaten sezeryan yapıcam dedi.bebek doğum kanalına girmiş heran doğuma hazırsın dedi.en ufak bişide hastaneye gitmemi istedi.cuma günü nts ye giricem.ona göre doğum tarihini tekrar konuşuruz dedi.tam 12 kg almışım 2 daha alırsın dikkat et yemene daha fazla alma dedi.2.780 olmuş oğlumda 3,5 kg dalan doğar dedi.

günaydın,
ne güzel haberler bunlar gökdeniz.allahın izniyle bir aya kadar bebeğin kucağında olacak hayırlısıyla.kendine çok dikkat et.görüşmek üzere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…