Cikolata Kisti olanlar

kızlar gunaydın..gökdeniz bugun saat 12 de doktora gidecek..evde yatıyor annesi de gelmiş anladıgım kadarı ile ağrıları dışında iyi..umarım daha da iyi olur..ben bildiğiniz gibi beklemedeyim :)) ayın 18i regl gunum..ama bu ay da hiç belirti yok öyle bıçak gibi batmalar kasık ağrısı yok yani gene fos...ponarancım senden naber? nasıl gidiyor? bebiş nasıl? karnın büyüdü mü :))

Günaydın Emelikocum,
Ben iyiyim, evet artık karnım iyice çıkmaya başladı.
Bebek iyi, karnımın büyümesi onun büyümesi demek diye düşünüyorum.
bazen hareketlerini hissediyormuşum gibi geliyor, ama anlamıyorum daha.

Gökdenizin kanaması yoksa, yolundadır herşey diye düşünüyorum.
Umarım bugün iyi haberlerini alırız.

Sen demek bekleyiştesin, bu ay pek hamiş haberi var, hadi bakalım hayırlısı

AYYY süper çok sevindim.:teytey::teytey::teytey:
Peki yatmaya devam mı demiş dr acaba?

Gökdenizcim, bak gör çok güçlü olacak bebeğin, ne güzel tutunuyır annesine.

slmlar herkese...
gokdeniz gecmis olsun, hersey guzel olacak insallah takma kafana ok.
panoran senin bebis kac aylik oldu,gobus felan yaptin mi :) emeliko sende ne var ne yok?
gorusuruz.

merhaba kızlar bugün işbaşı yaptım çok iyi olduğum söylenemez ama yavaş yavaş yorulmadan çalışıcam artık.çektiğim sancı ve ağrıları düşünüyorumda umarım tekrarı olmaz.ve tek duam bebeğimin sağlıkla hayatta ve benimle kalması oldu birde silgi emeliko ve diğer arkadaşlar.onların bunu yaşamadan hamile kalmaları için dua ettim.ponaranı düşündüm.dualarınız için hepinize tek tek teşekkür ederim.cuma doktordaydım iyiydi bebek.bu cuma tekrar bakacak.herşey iyi olacak buna inanıyorum ve dua ediyorum.ponaran sen nasılsın bebeğin nasıl.

gökdenizcim seni tekrar burada görmek çok güzel,sen ve bebeğin için çok dua ettim ve etmeye devam ediyorum,Allah'ın izniyle herşey çok güzel devam edecek ve zamanı geldiğinde bebeğini sağlıkla kucağına alacaksın ben böyle hissediyorum.Rabbim herkesi sıkıntılardan kurtarsın,sevindirsin....a.s.

Merhaba Kızlar,

Herkese iyi haftalar olsun.
Gökdenizcim, hoşgeldin. Seni çok ama çok düşündüm, dualar ettim herşey yolunda gitsin. Şükür herşey yolunda. İşe dönmüşsün, sakın hiçbirşey için çok yorma ve kendini stres yapma. Bundan sonra yolunda gidecek herşey.

Silgicim, sen nerelerdesin. Satten anladığım hala U.S'tesin, benim göbiş çıkıyor artık.
Çok değil ama kendini belli ediyor.

Ay sonunda dr'a gideceğiz, bakalım ozamana göreceğiz. Cinsiyet kesinleşmiş olacak herşey yolunda giderse. Sabırsızlıkla onu bekliyoruz artık.

Emelikocum, sen nasılsın? Bekleyişe devam sanırım di mi ...

inşaallah ponarancım nasıl korktum anlatamam dualarımız kabul gördü sanırım topladık kendimizi.hayatımda hiç yapmadığım bişeydi hiç kalkmadan yatmak.sıkılmadım bile dua ettim sürekli.insan çok korkuyor çok.hepinizsağolun.çok sağolun.tüm dualarınız için.

hala us deyim evet, haftasonu tr de olucam ins. belki hamile oldugumu orada ogrenirim, artik ben bile inanmiyorum buna ya neyse..

umarım ellerin boş kalmaz alırsın bebeğini kucağına beklemek zordur ama hayır dualarını eksik etme allahtan sağlıklı ve hayırlı evlat nasip etsin ben daha çocuk işine girişemedim korunuyordum dr 2 ay geçsin dedi 1 ayı geçti onu bile bekleyemiyorum seni düşünemiyorum çok güçlü birisin demekki sevgiler

merhaba kıssslarrr ,
işlerim çok biriktiğinden fazla giremiyorum.ponarancım nasılsın ay sonunu iple çekiyorum çok merak ediyorum cinsiyetini bebeğinin önce sağlık tabi.emeliko ya göre senin kız benim erkek olacakdı ama bakalım sana erkek gibi demişti doktor.ay sonu gösterir sanırım.isimler varmı karar verdiğiniz bir şeyler .bir ara alp demiştin.

arkadaşlar günaydın
dün cerrahpaşa tıp fakültesi,tüp bebek servisine gittim,muayeneden sonra laporoskopi kararı verildi,kistim çok büyükmüş,bu kistle tüp bebek tedavisi başarısız olur dediler.O nedenle önce laporoskopi yapacaklar.1-2 ay içinde ameliyet olacağım yani,ne olur dua edin bana...

günaydınlar herkese geoprapher inanmak çok önemli buna çok inanıyorum artık.herşey güzel olacak diye düşün.
ponaran nerdesin merak ettim.ben daha iyiyim ama geceden bu yana belim çok ağrıyor.korkuyorum biraz.

Günaydın Kızlar,

Dün biraz rahatsızdım, evde dinlendim. Bu bahar yorgunluğu+ hamilelik beni baya kötü etkiliyor. Kafam kalmıyor hiç, ilk 3 ay daha iyiydim. En iyi dönem dedikleri 2. trimestr beni daha çok zorluyor, o kadar vitamine rağmen.

Bugün daha iyiyim, işe gelebildim.Merakla ayın 22'sini bekliyoruz şimdi, cinsiyet ve bebişi görebilmek için
Gökdenzcim, bel ağrıları normaldir diye düşünüyorumi herşeyi ona yorma. Sen çok yormadan çalışmaya devam et. İsim konusu ayın dr kontrolüne göre belli olur bakalım.
Geographer, umarım herşey yolunda gider, ameliyat sonrasında bebişine kavuşursun.

günaydın arkadaşlar
ponarancım çok üzüldüm rahatsızlanmana şimdi iyisin dimi bak sende yorma kendini tamam mı sağlığına dikkat et.bende iple çekicem şimdi 22 sini.bende yarın gidiyorum kontrole bebeğimize bakıcak doktor.ve ponaran haklısın baharla birlikde hamilelik mahfolduk ben çok yorgun halsiz ve heryeri ağrıyan bir tip oldum iki aydır.şimdi çok daha dikkatliyim.herşeyin hayırlısı olsun.

merhaba arkadaşlar,
forumunuzu bulduktan sonra okumaya başladım baştan itibaren.20 sayfa okudum sonra son sayfaya atladım.amanın hamile kalmışsınız,ne kadar güzel darısı başıma.bir ara devam edicem maceralarınızı okumaya nasıl oldu diye.ben de çikolatalıyım.1,5 yıl önce açık ameliyat oldum ben de sağ taraftan6,5+5+4,5 cm;soldan 4 cm lik bir adet çıkarttılar.8 ay denedik olmadı.rahim filminde kanallar açık çıktı.bu ay 3,5 cm lık yenı bir tane gördü doktar d.kontrol hapıyla bastırıp adet peryodumu düzene sokacakmış.(21 güne düşmüştü)ayrıca bu ay ağrıdan öldün tam 5 gün kıpırdayamadım,ona da iyi gelecekmiş d.kontrol hapı.bu ay da klomene başlıyacağız.ama yazılarınızı okuduktan sonra inancım arttı.
allah bebeklerinizi sağlıklı bir şekilde kucağınıza almak nasip etsin.isteyenlerin de göbişlerine birer tane mucize kondursun.

fusfulu bu sayfaya umut aramak için yazdık önce umutlarımızı kaybetmedik hiç ve sonunda başardık.sende başaracağına inan öncelikle.ama tek doktorla kalma araştırmacı ol.imkanın varsa farklı doktorada git.emin ol herşeyden.

Merhaba Fusfulu,
Aramıza hoş geldin, Gökdeniz'in dediği gibi hiç umudu kaybetmedik ve bazılarımız hamiş kaldık.

Bencede birden fazla dr'a git, benim gittiğim tüm drlar hiç ameliyat önermedi ya da gebeliğe engel görmedi ve bende bugünlere gelebildim.

Umudunu hiç yitirme. a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…