Cikolata Kisti olanlar

gökdeniz bende heyecanlandım..ateş ölçme yöntemine de yazıyorum hani belki uğurlu gelir..ponarancım orada hamile kalmıştı :)))

Sağolun Yaa Iyiki Varsiniz Siz Olmasaniz Ne Yapardim Bilmiyorum.bende Nisanda Hamile Olmak Isteyenlere Adimi Eklemiştim Ateş ölçmeyede Cmtsi Yazdim

gökdeniz ciddimisin canım.. kaç gün geçti:içelim::dance::icecream: inşallah doğrudur ayyyyyy çok sevindim

Oleyyyyyyyyyy oleyyyyyyyyyy oleyyyyyyyyyyyyyyyyyy
:teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

Kızlar, okuduğumda gözlerime inanamadım.:dance::dance::dance:
Sabah hem Gökdeniz, hem Emeliko için bunlar ikiside bu ay hamiş olurlar mı diye içimde geçirdim.

Bak biri tuttu, sıra sende emelikocummmm.:teytey:
Gökdenizcim, hemen kan testi yaptır, ucuz bişi zaten. İçin rahat eder.

Kızlar şokdan yeni yeni çıkıyorum iki çizgide koyuydu sonra kan testi yaptırmaya gittim pozitif ama ben hala inanamıyorum bu ayı atlamıştım ben biliyorsunuz kafamdan çıkarmıştım hatta derslerime düzenli çalışmadım bile şok dayım inanın nolur benim için dua edin kızlar yaşımı biliyorsunuz zorluklarınıda ve hepiniz iyiki varsınız daha sabahda yazmıştım iyiki hayatımdasınız herşey için sağolun

Gökdenizcim, tekrar tebrikler!
Allah tamamına erdirsin, ağır kaldırma, hızlı hareket etme, dikkatli yürü.
Bu ayın en güzel haberlerinden biri oldu!

ponaran ben ne zaman doktora gitmeliyim ne yapmalıyım şimdi öyle şaşkınım ki hiç beklemiyordum beklesem hazırlanırdım biraz heralde bilmiyom

ponaran ben ne zaman doktora gitmeliyim ne yapmalıyım şimdi öyle şaşkınım ki hiç beklemiyordum beklesem hazırlanırdım biraz heralde bilmiyom

En son regl tarihin nedir? Ona göre kaç haftalık hamiş olduğun bir öğren, internette bir sürü sitede otomatik hesaplayıcı var.
(http://www.gebelik.org/dosyalar/hesapla.html)

eğer kendinde bir sorun hissetmiyorsan bekle, 5 haftalık olsun, ondan sonra git dr'a. Benim gibi erken gidince, kese görünmedi, daha çok erken, kimse ile paylaşmayın diye yıldırıyor drlar.

Çok sevindim canım yaa...

hamile arkadaşlar tebrik ederim bu çikolata kistinin belirtileri neler bende şiddetli bel ve kasık ağrısı var birde adetimden önce kahverengi akıntı geliyordu bu ay hem başlarken hemde bitti ama hala kahverengi akıntı geliyor sizce bu çikolata kistinin belirtisimi aydınlatırsanız sevinirim

gökdenizzciiiiim tebrik ederiiiiiiiiiiiiiiiim
inan çok sevindim.ayakkabının altına bizide yaz
Allah tamamına erdirsin,umarım sende bebiş de çok ama çok sağlıklı bir şekilde yeni bir yaşama merhaba dersiniz.

hayatım çok sevimdim. Allah inşallah bebişini kucağına almayı nasib etsin. hemen doktora gitme. 7 haftalık olunca bebişinin kalp atışlarınıda duyarsın. kendne çok dikkat et

gokdenizzzz coookkkk sevindimmmmm, cok guzel bir haber canimm yaa Allah anali babali buyutsunn.
super bir haber. insallah bizde bu haberi aliriz. kismet demistim bak kismetmis, rahim filmine de gerek kalmadi. tekrar gozunuz aydinn..
bu arada belirtilerin neydi gokdeniz ?
bu isin buyuk bolumu pozitif olmakta, bunu kanitlamis oldun. panoranda cok pozitifti. umutsuzluk tezim bu hipotez ile curuyor :)

Son düzenleme:

belenay ben de akinti yok ama bir arkadasta varmis. benim adet oncesi ve adetin birinci gunu siddetli agrim oluyordu. ve gecen nisanda adetime 1-2 hafta kala sol yumurtaligimda hafif bir agri ile dr.a gittigimde ogrendim bu kisti. yani kasik agrisi bir belirti ama her kasik agrisi olanda da bu kist yoktur. benim bir arkadasta da siddetli vardi ama onda birsey cikmadi. insallah sende de yoktur ve en kisa zamanda dr.a gorunmeni tavsiye ederim. en azindan suphelerinden kurtulur ve ne var ne yok ogrenirsin..

Günaydın Kızlar,

Emelikocum, inşallah dediğin gibi her ay biri hamiş olur aramızdan. Sıra size geçti silgi ve emelikocum sırnaşık şey

Umutsuzluk yok, olacakmış gibi çalışmalara devam. :içelim:
Silgicim, senin ff chartın güncellenmiyor sanki, takipteyim bak ona göre naniknanik

Yeni annişko, nasılsın bakalım? Umarım hiç bulantısız, sorunsuz süper geçer seninde.

günaydın kızlar hepinize tek tek teşekkür ederim bunu başarmamda payınız çok büyük burda unuttum kistimi sizle paylaştım derdimi sevincimi zaman oldu sizle yatıp kalktım dualar ettim ve hep sizinleyim.dünden bu yana çok güzel şeyler yazdınız teşekkür ederim.darısı silgi emeliko ve aramıza yeni katılan arkadaşlara.evet şimdikkkkk silgicim herşeyden önce bu kistin gebeliğe engel olmadığını gördük doğru tedavi ve POZİTİF olmak önemliymiş.ben geçen adetimden sonra okursanız yada hatırlıyosanız hep bu ay ara verdim arkadaşlar ısı işini öğrenicem rahim filmini düşünücm demiştim.şuna inanınki akıldan çıkarmak lazımmış.belirtilere gelince benim 10 gün önce gögüslerimde sızlama başlardı gecikti.01-02 nisan gibi başladı ama ben bu ay beklemediğim için hiç takmadım bunu sonra belki 10 yıl önce yediğim bişey aklıma geldi.günde 4-5 sigara içerdim istemez oldum.ama hhhiiiç aklıma gelmedi.emeliko nun ısrarı olmasa test bile yapmayacaktım.zaten bugün 4.gün adet olmalıydım.şu anki durumum ise hafif mide bulantısı var erken bence ama neden bilmiyorum.sonra bütün gece uyumadım.bu arada eşim çok sevinerek beni oldukça şaşırttı.neyse neler yazdığımı unuttum ara ara yazdığımdan tekrar görüşmek üzere silgicim hadi artık aklından çıkar rahat ve umutlu ol.sıra sizlerde.bak ben hiç beklemediğimde oldu.şok oldum.inanamadım ve hala şaka gibi.ponaran aramızda ne kadar var şimdi bizim.

Gökdenizcim, ben yarın itibarıyla 11 haftalık oluyorum.
(11-2=9) normal hesaba göre. Yani 3. aydan gün almaya başlamış olacağım.
Sen hesapladın mı kaç haftalık olduğunu, tahminimce 4+ x gündürsündür herhalde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…