Cikolata Kisti olanlar

merhaba arkadaslar. asutay, miss polat hosgeldiniz..kizlar ben bu ay gecen ay gibi kasmayi dusunmuyorum, isi takibine dvm ediyorum ama gecen ayki titiz davranmiyorum..benim pek umudum yok artik, yazin dr.lar tup bebege yonlendirirse temmuz gibi dusunuyoruz. alternatifler var en azindan, tabiiki onlar arac, her zaman Allah'tan istiyorum..sizler icinde hayirlisi olsun, hastalik derecesinde takmayalim bu olayi. ben gecen ay siyirdim biraz, su an iyiyim sukur :) yani kafayi takincada olmuyor, sakin yapmayin bunu.. tecrube ile sabittir ki bazen aslinda psikiyatra gitmek daha mantikli diye dusunuyorum.. :) kafamizi temizlmeli, rahatlatmaliyiz once. yanlis anlamayin ben bunlari once kendime kabul ettirmeye caistigim icin yaziyorum, yoksa ben hala asmadim :)) kendinize cok ii bakin..

silgicim merhaba seni çok merak ettim.bize defalarca okunacak bir yazı yazdın bırakıp gittim bizi böyle merakda bırakma.inanırsak olacak lütfen buna inan inancımızı kaybetmeden savaşmaya devam edicez ve hep söylenen şey kafaya takmamak çünkü bu hormonları etkiler elinden geldiğince düşünme farklı şeylerle uğraş ve önemli günlerde çalışmalarını aksatma.hepimiz birbirimiz için dua ediyoruz bu dualar kabul görecektir tüm kalbim seninle ve dualarım.ve diğer arkadaşlarımızzzz

GÜNAYDINNN KIZLARRRR,
oooffff ya benim çok uykum var heryerimde ağrıyorrrrr ve bugüüüüünnn regl günüm ya kızlar bu işler ne zormuş amaa güzelde bazen güldürüyorrr bazen ağlatıyor amaaaa hep ekşın var haaaaaaaaaaaa:sm_cool::teytey::dance:

kızlar gunaydın...şu ısımı bi yorumlayın yaaa
36.8 2.gun
36.5 3.gun
36.7 4.gun
36.7 5.gun
36.8 6.gun
36.7 7.gun
36.8 8.gun
36.7 9.gun
36.7 10.gun
36.5 11.gun
36.6 12.gun
36.6 13.gun
36.6 14.gun
36.3 15.gun
36.3 16.gun
36.4 17.gun
36.7 18.gun
36.7 19.gun

merhaba arkadaşlar beni araranıza kabul ettiniz için teşekkürler. dün yazılanları okudumda, silgi ne kadar karamsar. bu yazımı okursan! ne olursa olsun bu kadar kendini yıpratmaya deymez. sen sağlığından olduktan sonra bebişine kim bakar. şimdi dersin olursa. emin ol Güzel Allahım hepsini kararlamıştır. bir sınav gibi düşün bence. bu sınavı hepimiz geçicez kızlar. önemli olan irademiz sahip çıkmak birde eşlerimiz tarafından bak olaya sen üzüldüğünde o hiç üzülmez mi. düşünmez mi bende mi eksiklik diye. bunu neden söyledim. ben çok üzüldükçe eşim bende mi sorun demeye başladı. yazık etme kendine psikolojini sağlam tut. öptüm hepinizi.

kızlar biliyormusunuz ben adet bitimi rahim filmini çektirmeye karar verdim ve çok korkuyorum bu arada benimki daha gelmedi akşamı bekliyor heralde.rahim filmi ile ilgili yazılanlara baktımda kimi acı çekmemiş kimiyse çok acı çekmiş.düşündükçe midem bulanıyor.memleketimde yaptırmaya karar verdim.fiyat yarı yarıya değişiyor çünkü.umudum olmamasına rağmen belki olmamda bebek olmuşturda çektirmeme gerek kalmaz diye düşünmeden edemiyorum.işte umut fakirin ekmeği derler ya bizimde tesellimiz.herşeyin hayırlısı olsun.

insallah hamilesindir gokdenizcim. neden olmasin, kismet..olmassa eger rahim filmini hemen cektir acimaz acimaz korkma :)
emeliko ben anlamadim senin isini ama 17 gibi artiyor dikkat edersen acaba o zaman mi ?? FF de yumurtlama gunu olarak ne gosteriyor ona bakmak lazim.

Slm kızlar kaç gündür giremiyorum iş dolayısıyla.Bende bu ay 2 gün gecikti adetim sonra oldum.ilaçlardan yada stresten.Off yaa.Bende rahim filmi çektircem ama 2-3 ay sonra.Pahalı diyolar ama ne kadar bilmiyorum.bende çok korkuyorum acıyomuş bayağısenağlama

pahalıda olsa zorda olsa sanırım bu yoldan geçmemiz gerekecek arkadaşlar.ama hep söylenen rahim filminden sonraki 2.ayda genelde hamile kalmışlar.

merhaba kızlar,
arkadaşlar bu rahim filmi olayını ilk kez duyuyorum.(araştırayım bakalım.)gökdenizcim,silgi sıkmayın canınızı lütfen.umarım hamiş oluruz ve hiç birşeye gerek kalmaz. .

kızlar selam, jinekoloji forumunda rahim filmi diye bir konu var..hiç kimse acı çekmemiş.10 dk lık bişeymiş.gökdeniz haber ver bize..ponaran nerelerde?

Emeliko Bu Sabah 9 Da ölçtüm Normalde Her Sabah 07,30 Du Bu Sabah 36,2 Ve Gelen Yok Hala şaşkinim Ama Hala Beklemiyorum Bebek Olmasini

16. gün yumurtlamışsın emelikocum, umarım 14, 15, 16, 17 günleri boş geçmemişsinizdir.

Gökdenizcim, tebrik ediyorum seni. Süper cesursun! Umarım bencede gerek kalmaz, var mı gelen giden? Umarım yoktur :teytey:

Ben haftasonu uyumaktan internete giremedim, haftaiçi psikolojik olarak idare ediyorum herhalde ama hatasonu vücudum gerçekten dinlenmek istiyor. Baya uyudum iki gündür, öğle uykulu falan yerimseniben

Aramaıza yeni katılanlar, hoşgeldiniz :) a.s.

ponaran sen de hoşgeldin..iyi yapmışsın dinlenmiş oldun..ben tam o tarihlerde şehirdışındaydım gunasırıya denk geldi.13-14-16.gunler şeklinde..bu ay umudum yok..çünkü 16.gun sabah sonra 18.gun akşam oldu

günaydın arkadaşlar benim adetim gelmedi bu sabahda ateşim 36,3 dü benim pek geçikmez stresden dedim ama ateşim düşmedi hocam yorum lütfen

Dur bakalım, belli olmaz :) Önümüzdeki aya 14. gübden başlarsınız artık çalışmaya, belki de gerek bile kalmaz :dance:

günaydın arkadaşlar benim adetim gelmedi bu sabahda ateşim 36,3 dü benim pek geçikmez stresden dedim ama ateşim düşmedi hocam yorum lütfen

Dediğin gibi stresten olabilir, eşinin rahatsızlığı falan. Kaç gün oldu şimdi yani olmayalı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…