Cikolata Kisti olanlar

asutaycım, ff mi takip ettiğin site yani fertility friend?

evet canım ff de giriyorum,sende hiç öyle çizgiler oldu mu?bugün 36,5 ölçtüm ve ekleyince kırmısı çizgiler kayboldu yumurtlama görülmedi yazıyor. tam tarihe baktım 28 inde ve 30 undan sonraki hergün kahve rengi akıntım olmuş.regl olsam şimdiye biterdi.yarın dr a gidicem ama gitmekten bıktım artk.

Son düzenleme:
asutay ben ve eşim doğaya aşığız o yüzden gökdeniz sanırım iki gökdeniz gelecek dünyaya ama tabi benimki istemez buna eminim ama konuştuğumuzda isimler genelde su,toprak,deniz,pınar,bahar,çınar ben gokdeniz isterim.ben koyamam heralde ama sen koyarsan çoook sevinirim.kardeşim koyacakdı vazgeçince çok üzülmüştüm.Allah hayırlısı ile evlatlarımızı nasip etsinde isim buluruz.ponaran siz neler düşünüyorsunuz.bu arada çok güldürdün beni dedeler gelmiyor mu onlarda katılsın size.onlar daha çok merak ediyorlardır.gelsinler ne kadar heyecan duyuyorlar kimbilir.doğunca gör bide sen.

silgicim nerdesin yine nerdesinnnnn bazen kayboluyorsun böyle.o kadar iyi anlıyorum ki seni paylaşmak bile istemediğini ama yaz ne olursa olsun belki bişey yapamıyoruz ama seni anlıyoruz en azından ve paylaşıyoruz.ve hep bu dönemler kayboluyorsun sen.

asutaycım, eğer çizgiler düz kırmızıysa, çakıştıkları nokta yumurtalamayı gösterir. Kesik kesik kırmızı çizgiyse, yine çakıştığı yer yumurtlamayı gösterir ancak yumurtlamanın diğer göstergeler ile uyumlu olmadığına işaret eder. Home page setting'de linkini gönderebilirsin, bakabiliriz böylece.

Gökdenizcim, daha isim kosunuda pek fikrimiz yok. Birtek bu işlerden çok önce oğlan olursa Alp olabilir diye konuşmuştuk bakalım. Daha uzun zaman var önümüzde.
Dün annemlerde yemekteydik, anladım ki dedenin de niyeti var gelmeye :dance:, dr napar bizi bilmiyorum artık sırnaşık şey

günaydınnnnn gününüz güzel olsun arkadaşlar.....
ponaran anladığım kadarıyla ilk torun geliyor bırak gelsinler bence çok güzel. sağlığı yerinde olsun sağlıkla dünyaya gelsin bebişimiz gerisi olur.bu sabah ısım 0,1 düşmüştü cumadan bu yana ilk kez oynadı h.sonu regl olmam gerek bu sebeblemi oynadı bakalım yarında ölçeyim ne çıkacak.a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.bunlar bebişe ve güzel annemize.....

kızlar bugün dr a gittim
durumlar çok kötü :-( sol yumurtalıkta vardı şimdi sağda da çıktı.kötüsü sağdaki 2,5cm,soldaki 4cm olmuş.kahve rengi akıntı yara oluşmuş ondanmış.dr yakalım dedi,tomografiye girdim yarın alıcam,kültür aldılar o da bir sonraki çıkacak.ne kadar güenilir bilmiyorum.arkadaşlar ankara da bu alanda çok iyi olan bir dr var mı? çok önemli......

merhaba asutay bende merakla bekliyordum sağdada olmasına yarayada üzüldüm ama eminim bir çözümü vardır ve düzelir sakın telaş yapma ve iyi bir doktor araştır ankarada çok iyi bir prof adı biliyordum hatta trt nin yayınında çıkmıştı şimdi hatırlayamadım ama adamın adına hastaneside vardı.sen şimdi hangi ildesin orda yokmu iyi bir doktor.

canım ben muştayım burada da var dr da özel hastanede ama tahliller falan yanlış çıkabiliyor,ankaradaki gibi olmaz.keşke hatırlayabilsen o dr u .buradaki dr um beni Bülent traş a gönderdi açıkası pek memnun kalmadım.muştan geldim diye hemen gebe kalmaya çalış dedi yolladı. başka da birşey yapmadı.bir de insan memleketinde annesi yanındayken dr a gitmek istiyor.düşük yaptıktan sonra burada aynı dertle uğraştım .... yineledi.yanımda kimse yoktu,eşim de mecburen il dışındaydı çok yıprandım.aynı şeyler tekerrür ediyor

Asutaycım,

Çok üzüldüm ama iyi ki dr'a gitmişsin. Böylece olayları kontrol altına alabilirsin. :1hug:
İstersen bir başlık aç ana sayfada, belki oraya Ankara'da dr adı için cevaplar gelir.

Ben izmirde olduğum için açıkçası oradaki drlar hakkında birşey öneremeyeceğim. Yalnız olmak ve tüm bunlarla başetmek zor gerçekten senin için ama bak biz burdayız, her zaman yaz bize olur mu a.s.a.s.

Gökdenizcim, çiçekler için saol !
Düşmesi reglin gelişine habercidir genelde, bak bakalım dediğin gibi olacak mı?

GÜNAYDINNNNNNNNNN,
asutay akşam oturdum ankarada ki özel hast.baktım ama yok adamın adı aklıma gelmiyor.ponaran bu sabah yükseldi yine ateşim anlam veremedim şaşırdımda düşük bekliyordum neyse bu ay deneme zaten öğrencez bakalım.silgi ve emeliko yokkkkkksunuz.ponarancım sağlığın nasıl gidiyor sorun sıkıntı yaşıyormusun.

merhaba arkadaşlar ben selma hepinize geçmiş olsun. Allahım inşallah en kısa zamanda şifa verir hepimize. gününüz güzel olsun inşallah.

aramıza hoşgeldin selma istersen kendinden bahset bize burdaki arkadaşlar sanırım aralık yada ocakdan bu yana beraberiz ben bizim tatlı kistimizden seninde olduğunu biliyorum ama arkadaşlarımızda tanırlar seni.yazmana çok sevindim.çünkü burda seni anlayan insanlarla karşılaşacaksın.ama çok güzel bir olayada şahit olacaksın buda arkadaşımız ponaran hamile kalmayı başardı ve burada gün gün yaşadık bunu.bende senin gibi diğer insanlara anlatmaya uğraşmıyorum anlamadıklarını biliyorum ama burda o kadar güzel insanlar varki anlamak anlaşılmak çok güzel.dilerim bizimle güzel vakit geçirir kistini bir nebzede olsa unutursun.şayet ben üstesinden geldim.sevgiyle kalın arkadaşlar.

sağol gökdenizcim bende bu tatlı kistin sahibiyim. ponaranın hamile kalmasına çok sevindim. sizinle konuştuğuma çok seviniyorum. beni anlayan insanlarsınız. kdimi kısaca anlatırsam. bu kisten açık ameliyat oldum ve 6 ay tedaviyle menepoza girdim. tedavim bitti doktorum bana 1 senede hamile kalmamı söyledi. tedavimden 2 ay sonra regli oldum ve hemen hamile kaldım. hamileliğim 2 aylıkken bebeğim kesede görülmediği için kürtaj oldum ve kürtaj olalı 1 ay oldu. şimdi bende yeniden başladım bu serüvene size bir şey sormam. bu vücut ısısı olayı nedir?

hoşgeldin aramıza...her sabah yataktan kalkmadan önce ilk iş dijital termometre ile ağızdan ısını ölçüyorsun..eczanelerde 5 ytl civarında..ve not ediyorsun.ısının en çok düştüğü gunler en riskli gunler gebelik için..bu ısı düşüşünden sonra en az 3 gun ısın yüksekse o düştüğü gunün gerçekten risk açısından doğru oldugunu tespit etmiş oluyorsun..bizde yeniyiz..aslında ponaran hocamız..bizde ona soruyoruz.ama tavsiye ederim.

asutay hatırladım sonunda nette gezerken gördüm açıp baktım evet dogru kişi hakan şatıroğlu ankaradaki yerinin adı hsklınık www.hakansatıroglu.com diğer sorduğun yerede yazdım bu adamı ben trt de izledim bilgisi süper görünüyordu ama bilemem tabide tlf la sorula insanlar soru soruyordu oda cevaplar verdi ve birçok kişi doktor şunu yaptırdı dediğinde bununda yapılması falan filan daha detaylı bilgiler vermişti.adam profösör zaten ama sen yinede araştır.bu arada hatırladığıma çok sevindim beynimi parçaladım dünden bu yana.inş.işine yarar.

gökdenizcimm teşekkkkkkkür ederim. şimdi tıklıyorum.Selma aramıza hoşgeldin. umarım hepimiz mis kokulu bebişlerimizi kucağımıza alırız.

tomografi sonucunu aldım arkadaşlar.4cmlik kist çikolata kisti değilmiş,2,5 cmde hala duruyormuş bizim tatlışey.adet sonrası doğum kontrol hapı kullanıcam 1 kutu sonra 4cm lik kist düzelmezse sevk edecek.şuanda zaten bebeğin olmaz,çikolata kistinde çok kötü yerde alırken fazla hasar görür yumurtalığın dedi.olmazsa çocuğumuzu leylek yerine tüpte sipariş ederiz.aman kızlar ankarada iyi bir dr arıyorum ya da tüp bebek merkezi UNUTMAYIN!

Banada Ilk Gittiğim Doktor çoçuğun Olmaz Deyip Dünyami Yikmişti Hemde Tüp Aşilama Falan Bahsetmeden.bence Sende Bir Doktorla Kalma Diğerinin Normal Kist Olmasi Iyi Onlar Geçiyor Yada Küçülüyor Bildiğim Kadariyla Ve Gebeliğe Engel Olmuyor.tekrar Geçmiş Olsun Arkadaşim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…