Çikolata kisti ile hamile kalanlar yardımmm

çoook sevindim senin adına inşallah çok güzel bir gebelik olsun dualarım seninle. darısı da bana ve benim gibi bekleyen isteyen herkese olsun inşallah. Biraz saldım bakalım başka bir sorun yok şuanki doktorum da acele ediyorsun biraz düşünmemeye çalış ben olacağına inanıyorum dedi ama ara ara takılıyorum işte allahım sana bebeğine sağlıkla kavuşmayı bekleyenlere de hamile kalmayı nasip etsin inşallah

amin canım çok teşekkür ederim. insan deneyince ister istemez düşünüyor bekliyor. ama rahat ol stres yapmamaya çalış benimde aklımın bir köşesindeydi hep ve adet günüme 5 gun kala öğrendim düşün bendeki beklentiyi :)

Bende hem pkos hem çikolata kisti var benim de olmuyor maalesef çatlatma iğnesi oldum 2.kez ilki tutmadı 2.cisini bekliyorum
ben de 2 defa denedim çatlatma iğnesini ama bende de tutmadı. beni o tarz tedaviler daha çok strese sokuyor onu fark ettiğim için bıraktım. şimdi ki doktorum da gerek görmüyorum adetlerin düzenli yumurtaların da var yormayalım daha fazla kendi haline bırakalım dedi. kışa kadar beklememi istedi bakalım kasım aralık ayına kadar vakit verdim. inşallah bu sefer olumlu sonucu alır ve yorucu dönemden kurtulursun

ay ne güzel ya, darısı bizlere inşallah çok sevindim senin adına inşallah aynısını yaşarım gelecek ay ve tüp bebek için uğraşmam :)

ay ne güzel ya, darısı bizlere inşallah çok sevindim senin adına inşallah aynısını yaşarım gelecek ay ve tüp bebek için uğraşmam :)
dualarım seninle canım inşallah güzel haberlerini alırım. ovulasyon testi kullandın mı hiç ?

Reactions: zpn
dualarım seninle canım inşallah güzel haberlerini alırım. ovulasyon testi kullandın mı hiç ?
kullanmadığım şey kalmadı ben yumurtlama ve çatlamayı hep görüyorum adetlerim de düzenli o yüzden doktorum ovulasyon takip edip kendini strese sokma öyle sorunların yok zaten dediği için takip etmiyorum daha fazla. eşimin de her şeyi normal tüplerim de açık. ama kaç aydır olmadı işte.. artık strese bağlıyorum ben düşünmeyim diyorum ama takılıyorum işte...

Evet stres çok etkiliyor. Benimde adetlerim düzenli hiç şaşmaz o yüzden kullanmiyordum ama bu ay aldım ve erken yumurtladigimi gordum ona gore iliski oldu. Dongume gore davransam 3 gun gecmis olacaktı yumurtlamadan

Evet stres çok etkiliyor. Benimde adetlerim düzenli hiç şaşmaz o yüzden kullanmiyordum ama bu ay aldım ve erken yumurtladigimi gordum ona gore iliski oldu. Dongume gore davransam 3 gun gecmis olacaktı yumurtlamadan
2 günde 1 ilişkiye giriyoruz, o yüzden kaçmaz diye umuyorum. biraz her şeyi bırakıp nasip diyesim var üsteledikçe olmuyor gibi geliyor...

2 günde 1 ilişkiye giriyoruz, o yüzden kaçmaz diye umuyorum. biraz her şeyi bırakıp nasip diyesim var üsteledikçe olmuyor gibi geliyor...
Haklısın canım, Rabbim dogru zamani kolluyordur takmamaya çalış..

İnşallah ya gerçekten çok yorucu olmazsa rahim filmi çektirip kendi haline bırakcam ilaç ve iğne çok ağır geliyor

Haklısın canım, Rabbim dogru zamani kolluyordur takmamaya çalış..
öyle demeye çalışıyorum, bu ay komple boş geçeceğim bakalım inşallah kendiliğinden gelir, hamilelerin duası kabul olur derler beni unutma <3

İnşallah ya gerçekten çok yorucu olmazsa rahim filmi çektirip kendi haline bırakcam ilaç ve iğne çok ağır geliyor
ben de aynı durumdayım komple bıraktım bu ay bakalım... en kısa zamanda sağlıklıca gelsinler inşallah

öyle demeye çalışıyorum, bu ay komple boş geçeceğim bakalım inşallah kendiliğinden gelir, hamilelerin duası kabul olur derler beni unutma <3
Etmez miyim canım inşallah rabbim tez zamanda verir minik mucizeni sende dua et lutfen bebişim benimle olsun.. beta takibi yapiyorum cok endiseliyim duzenli artis var mi diye bakiyorum

Etmez miyim canım inşallah rabbim tez zamanda verir minik mucizeni sende dua et lutfen bebişim benimle olsun.. beta takibi yapiyorum cok endiseliyim duzenli artis var mi diye bakiyorum
Allahım yardımcın olsun, gönlüne göre versin ben de sana dua edeceğim inşallah çok güzel artsın ve sağlıklı bir bebiş olsun, bana da haber ver olur mu? Ben güzel hissettim, stres olmadan değerini bilerek yaşa bu güzel zamanlarını <3

Allah razi olsun canim Yazarim mutlaka yarin aksam yine kan verecegim

Reactions: zpn
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…