Çıkmazlardayım.. ne olur bana akıl verin

yeniden yapabilir miyim kaygım hiç yok sadece mutlu ve hep hasret olduğum yuvanın sahibi olur muyum diye uğraşım oldu ben hep kendi ayaklarımın üstünde durdum o konu da güvenim tam, sadece mutluluğun özlemini çektim

hep işin sonu babama çıkıyor kesınlıkle kendımı tanıyorum ,gecen de tartıstık kızdım her şeye kendı kendıme yıne söylendım neden be baba neden normal olamadık bızde ben senden alacagım sevgıyı elın nankorunden bekledım o yuzden kendımden hep ödün verdim ama işte keşkelerle hiç bir şey olmuyor teşekkürler

Mutluluk bu kişiyle sağlanmaz sizin hayatınız için bence yol a yalnız devam ederken de mutlu olursunuz en azından huzur olur sizin için

baba neyse koca odur hayir degil benim babam gibi olabilse keske esim..herseye sinirlenmez oyle..kocam gibi..

Erkeğe iyilik edilmez .. verdikçe ister nankörler.. cnm çok dolmussun kapıyı gösterseydin o lafin üstüne onu düsünen adam sana güvenmiyor demektir... zaten hem kadınlık hem kocalık yapıloyorsun..
Ayağını uzat evde yat nie çırpınıyorsun madem dili uzun yapsın kocalık görevinide

Yaşadıklarınız hiç adaletli değil maalesef eşiniz bencil ve duyarsız bir adam bu kadar sıkıntıya karşı verdiğiniz mücadeleyi takdir ettim olgunluğunuzu ayrıca çok beğendim. Yaşanmışlıkların neticesinde kendinizi fazla hırpalamış, eşinize adamış ve karşılığında da kullanılmışsınız çünkü siz ödün vermişsiniz!! Ki canım çıkıp size bu çocuk benden mi diyecek kadar küstah bir eş oluşmuş.sizi mücadeleci ve bir o kadarda olgun bir insan olarak algıladığım için yazıyorum yoksa aile mevzularına çok girmeyi sevmiyorum, yerinizde olsam eşimle ciddi bir konuşma yaparım ve sonu ne olursa olsun haddini bildiririm, ya edebini takınsın yada hiç olmasın daha iyi....

ya zaten bahanesi ev temiz olsa başka şeye takar, her şeye yetemiyorum insanım bende, yorgunum hastaneye gidicem başkalarının dertlerinden gidemiyorum bile hiç düşünen yok ,konuşcak kimse yok , dedim zaten defol git o zaman evden madem öyle diyorsun evet değil senden defol git dedim durma burda, lafı çevirmeye başladı bu kez saçmalıyor

Allah aşkına çocuk benden bile olmayabilir diyen bi Ada'mla hala evlimisin yapma gözünü sevim işin güzün var elin kolun tutuyor bırak bakalım Nasıl bocalayıp ayağına paspas oluyor dene bunu bence iyice kullananıyor seni

teşekkür ederim öncelikle, bende zaten bu yuzden kımseye anlatamıyorum kimseyi istemeden ailevi sorunlarımı dinlerken ve akıl vermelerini istemiyorum ama burası bu yönden daha iyi ,artık hiç sabırlı değilim kızıyorum, bağırıyorum artık batıyor yani yaptıkları bi şey söylüyorum uyuşuk uyuşuk, bi şey soruyoruz iki saat düşünür ne cevap vericem diye ama asıl düşünmesi yerde tartışma anında ağzına geleni söylüyor ,şimdide whatsapptan link atıyor hiç bi şey olmamış gibi, konuşsam olmuyor sakince konuşalım diyorum sakinleşmeyi bekliyorum yine başlıyor dinlemiyor bile çok sıkıldım, arkadaşım ona demişti ki (falda) eşine bir çiçek ver canlı veya bir canlı hayvan balık ,kuş gibi ve ona baksın suyunu vs o versin yemini versin 1 hafta sonra konuşalım, neden yaptırıyorsun dedim, bir canlıya nasıl davranması gerektiğini anlasın diye dedi, ona ilgi göstermediğinde, yemini, suyunu vermediğinde o canlının ne olduğunu görsün diye dedi

adam güyya annesini çok düşünüyor kadın da ağladı tartışırken masaya geçmiş çekirdek çitliyor benim annem ağlayacak ben oturucam çekirdek çitliycem ruhsuz ya adam her şeyi bahane

Ne söylenirki canım ben seni çok iyi anladım ama eşin anlayamamış seni!! Sen ailende yaşayamadığın huzuru eşinde ararken o maalesef hak etmemiş bu kadar fedakarlığını, seviyorsan ve seviliyorsan mücadele et diyeceğim ama ben içindeki hüzünü gördüm ve inan çok üzüldüm,bazen insan hak etmediği kişilerle sınanıyor sende de öyle olmuş...

hep öyle oldu zaten insan en çok özlemini duyduğu şeyle sınanıyor sanırım bende hep sadece mutluluk istedim, geri kalan her türlü sıkıntının üstesinden gelebilirdim ama hiç olmadı bu saatten sonra da hiç umudum yok

Sizden ev isi bekliyorsa o da erkege dusen gorevlerini yapsin o zaman. Odemeler gibi. Tum sorumlulugu uzerinize niye aldiniz ki? Gordugunuz gibi madalya vermiyorlar. Fedakarligi birakin artik. Tum yuku de siz yuklenmeyin. Tek basiniza yasayabilecekseniz de boyle bir adami niye sirtinizda tasiyorsunuz ki? Begenmiyorsa gitsin.

Net ol. Hissettiklerini de saklama. Net kisa cumlelerle soyle. Icine atma. Bilsin. Yoruldugunu yetisemedigini onun yardim etmedigini herseye yetisemedigini senin de insan oldugunu 10 kolun olmadigini soyle ve hala elestiriye devam ederse begenmiyorsan gidebilirsin benden bu kadar de. Her seyi benden bekleme de.

Aaa sakın canım umutsuzluğa kapılma senin yavrun yeter her sıkıntıya Allah ın verdiği en güzel hediye bebeğin inan bana,boşver sen ne karar alacağını biliyorsun zaten burada şöyle yap böyle yap demek bana zaten düşmez ancak arkadaşım mutlu olmak senin elinde hayata huzursuz başladın diye öyle devam etmek zorunda değilsin ve sana can olmayan, sana vefa duymayan birinede ömrünce kendini Ezdirmek zorunda hiç değilsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…