çıglıklar

E

EU3

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU3
kızlar ebrar bi kaç gündür çok acayip çığlıklar atmaya başladı kendini çok sıkıyo bogazı acıcak die korkuyorum.sizinkilerde de varmı? bu normalmi acaba? diyorumya canı acır die korkuorum yoksa çok sevimli oluyo mirmirmirmir

• Konu Sahibi EU3
Canım benimki de bağırıyor ama canını yakacak gibi değil. Daha çok mutlu olduğunu belirten çığlıklar. Sabah o çığlıklarla uyanıyorum ben.

• Konu Sahibi EU3
ebrarda mutluyken yapıyo ama o sesi çıkarmak için kendini çok sıkıo :)

• Konu Sahibi EU3
Hee tamam o zaman canım. Artık çevrelerini keşfediyolar ona tepki veriyolar.
Sen de taklit et bak onun çıkardığı sesleri daha bi mutlu oluyolar. Aynısını yapmaya çalışıyolar

• Konu Sahibi EU3
ecemde cılkılar atıyo genelde ilgi isteyince yapıyo bunu anasına cekmiş caımmmmm:))))

• Konu Sahibi EU3
Benim minnoş daha çığlık atmıyor ama söyleniyor. Aman allahım ne söylenmek, kendi çapında bişeyler anlatıyor bıcırık.

• Konu Sahibi EU3
benim oğluşumda çığlık atıyoo hele oynarken çok seviyooo çığlık attıkça atası geliyo hoşuna gidiyokaydirigubbakcemile3

yerim ben o çığlık atamların ağsını benim zeynomda aynen

arkadaşlar benim kızda aynı valla durmadan bağırıyo başıma ağrı giriyo yanı o derece.bende canı acıyo zannetmiştim,ama sizinkilerde böyleymiş normal galiba.

elifcim elvin de aynen ebrar gibi tüm gün çığlık çığlığa ben de boğazını acıtacak diye korkuyordum ama kesmiyor ki zilli :) seslerini öğreniyorlar ya cnm ondan habire bağırıp değişik ses çıkarıyorlar için rahat olsun bi şi olmaz cnm

evet ege de aynı söz ettiğiniz gibi bi yerde okumuştum ı seslerden sizde çıkarırsanız daha çok mutlu oluolar ben egeye yapmya çalışıyorum(komik oluyor biliyorum ama)bayılıyor deneyin bakın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…