Ciddi ciddi fikri olan bi yorum yapsın

nurpinarr

Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2023
524
159
26
beklenen regl günümde idrar tahlili yaptığımda negatif çıkmıştı gecikmenin 3.günü kan testi 16 ile pozitif çıktı yani burdan anladığım kadarıyla tahmini yumurtlamam beklemem adet tarihime yakın olmuş.. beta 16 çıktıktan 2 gün sonra 6 ya düştü ve kanamam oldu kanamam 25 ağustosta bitti fakat benim hala baş dönmem oluyor mide bulantısı da yaşıyorum arada bir, bi yakınım bugün belki ikizdi teki düştü teki kaldı dedi aklımda zaten şüphe vardı sizce böyle bir şey olabilir mi

Son düzenleme:
Yakınınızın tıp diploması var mı? Bu kadar mantıklı fikirlerini literatürle buluştursun çünkü boşa gitmesin.

Olur mu öyle şey, betanız düşmüş
6 iken kanamam oldu ama normal kan değildi kahverengi gibi tabi miktarı regl gibi fazla ve 5 gün sürdü ama beta 0 oldu mu diye batırmadım hiç

6 iken kanamam oldu ama normal kan değildi kahverengi gibi tabi miktarı regl gibi fazla ve 5 gün sürdü ama beta 0 oldu mu diye batırmadım hiç
Eğer düşmeseydi ve kanamanız olsaydı yetleşme kanaması ihtimali vardı ama şu an kimyasal gibi duruyor maalesef. Yine de kan verin bence

ikiz olsaydı değer düşmezdi. bebeklerden biri düşse nile diğer bebek hormon salgılamaya devam edeceği için sürekli bir artış olurdu. o yüzden ben sanmıyorum ikinci bir bebek olduğunuz 😣

Bence mutlaka tekrar kan verin. Sıfırlama var mı emin olursunuz. Yoksa belirsizlik insanı deli eder

ikiz olsaydı değer düşmezdi. bebeklerden biri düşse nile diğer bebek hormon salgılamaya devam edeceği için sürekli bir artış olurdu. o yüzden ben sanmıyorum ikinci bir bebek olduğunuz 😣
Biri düştüğünde değer biraz düşüp sonrasında yükselme olmuş olabilir mi acaba diyorum bilmiyorum test yapmaya da korkuyorum artık

Biri düştüğünde değer biraz düşüp sonrasında yükselme olmuş olabilir mi acaba diyorum bilmiyorum test yapmaya da korkuyorum artık
öyle bir sey mümkün değil. en kötü artış önceye göre yavaslar. değerin bir kez bile istenen sekilde artmaması veya düşmesi sağlıksız gebelik demektir. bu zamana kadar söylediğiniz gibi bir durum ben hiç görmedim ve çok mantıklı da gelmiyor

öyle bir sey mümkün değil. en kötü artış önceye göre yavaslar. değerin bir kez bile istenen sekilde artmaması veya düşmesi sağlıksız gebelik demektir. bu zamana kadar söylediğiniz gibi bir durum ben hiç görmedim ve çok mantıklı da gelmiyor
Boşuna kafamı kuşkularda doldurmamak daha doğru anlaşılan teşekkür ederim 🌸

Çok doğru belirsizlikten düşünmekten kafayı yiecem ama test yapmaktan da korkuyorum biraz umudum olsa yapacam
En güzeli yüzleşmek hem boşuna zaman kaybı artı stresse ne gerek var. Neyse onu biran önce öğrenmek en güzeli hoşumuza gitsede gitmesede. Yeni bir yol çizebilmek adına ne olduğunu bilmemiz gerekir

Muhtemelen kimyasal gebelik geçirdiniz gecmis olsun. Değer artsa bile sağlıksız ilerler Allah korusun dış gebelige kadar gider böyle bir durum.
Benim de bu sene başında 10 olan degerim 5 in altina düşmüştü ve kimyasal olmuştu

Muhtemelen kimyasal gebelik geçirdiniz gecmis olsun. Değer artsa bile sağlıksız ilerler Allah korusun dış gebelige kadar gider böyle bir durum.
Benim de bu sene başında 10 olan degerim 5 in altina düşmüştü ve kimyasal olmuştu
Evet kimyasal dedi doktor kendi kendime gereksiz kuruntu yapmışım benimde 16 dan 6 ya düştü

X