Ciddi ciddi akıl istiyorum ben

agustos_bocegi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2016
134
16
Uzun biraz hakkınızı helal edin. 8 aylık evli yim. Elimle ilk 3 ay çeşitli sebeplerle kavgalarımız oldu ama kendi aramızda kaldı hep son ki kavgam uzadı evden gittim ama yapamadım.. Geri döndüm. Eşim bilezikleri aldı bir de nerede tutuyor söyleniyor hala.bazen çok zoruma gidiyor inanılmaz derecede bazen eşimden çok soğuyorum sırf bunlar aklıma geldikçe severek evlendik. Maalesef kim yapar eder derken 1 ay önce soğutma büyüsü yapıldığını öğrendim aramızda olan herşeyi dedi hoca. Birlikte olmadığımıza kadar... İşin önemlisi bunu kim yapar diye düşünmekten helak oldum. Gömlek ve elbisem kayıp hoca bunu da söyledi ve bunlardan biri ile yapılmış. Neyse işte eşim şuan iyi bana ama ona bahsetmedim inanmaz da. Ailesi sevmiyo beni aklıma ora gelip elbisenin olmadığını orada fark ettim zaten. Neyse işte 20 güne kadar kaynanama gidicez. Nasıl davranıyım? Kimse muhatap olmuyor kayınpeder im hariç sohbet vs yok da. Ben napıcam bide ben takılarımı takmak istiyorum ama nerde bilmiyorum istesem vermez eşim bana dua edin ya nolur kimin duası kabul olur belli olmazmış...

canım benim sirkeli suyla evinin tüm kapı eşik ve yerleri sil mümkünse suyunuda dışarı dök bildiğin duaları okuyarak evine yapılmış ne kötülük varsa gider derler ben 15 günde bir yaparım çok şükür.sabah ilk işin yap müsaitsen.eşine bişey deme hiç 20 güne ooo kim öle kim kala oluruna bırak.

Evet yarın yapıyım okuyayım bol bol. Ben ayetel okuyorum hep eşime karsı oldu bu etki bana etki mi etmedi anlamadım benden soğudu adam yanaşmıyor da daha 8 aylık evli yim

Hiç belli etme.Hoca bir şey yapmadı mı?
Evini , kapı eşiklerini , köşeleri sirkeli suyla sil dua oku.
Bir de adaçayı yakıp evi tütsüleyebilirsin o da iyi diye biliyorum.
Bol bol da evini havalandır.

Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah atlatırsınız bu sıkıntılı zamanları.

düzelir belki sakin olmalı inssan öfkeyle kalkıp hep zarar oluyor sonra.derler ya hep bir evlilik oturana kadar 10 seneyi buluyor daha çok yenisiz üzmeyin kendinizi.

Kocanq sakin sakin bisey deme, sen demeden atlar hemen " sen annemlere ne imada bulunuyosun??" Diye.

Onlarin eve git ve laf arasi sor bakalim kvye elbisen nerdeymis. Yuz ifadesini merak ettim o an ki.

Sağol canım inşallah hep tartışıyoruz hergün muska yazdı bi

Denıze gırdgnde yada denızın ustunden vapurla gecınce bzuluyr dıye duydum ama gecerken ustınde buyunun oldugunu anımsaman gerekyrmus

Ben açıkçası büyü olduğuna inanmadım bir de muska almışsın
Ne yap biliyor musun o muskayı at
Sonra bi güzel aç kuran oku kendini bir güzel rahatlat
Sonra eşin gelince de al karşına konuş takılarımı takmak istiyorum de güzelce olmaz mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…