Ciddi ciddi akıl istiyorum ben

bu kocaların bilezik, altın vs ile dertleri nedir ya? bu kadar mı aç gözlüler?
ya da karılarına mı güvenmiyorlar, çalar eder diye?
her iki türlüsü de boşanma nedeni benim için

Bizede yapılmıştı. Ben inanmıyordum ama onca olumsuzluktan sonra şüphelendim. Hocaya gittim ve eşimin eski sevgililerinden biri yapmış. Bşyler söyledi yaptık bozuldu. Ama durmadan yapmaya devam ettiler. Bir süre sonra bıraktım.
Annesine durumdan bahsettim. İlk başta inanmadı ses kaydını dinlettim. Daha sonra inandı kendisi de bir hocaya gitmiş su hazırlatmış ikimize içmemiz söyledi. Bizde içtik o günden sonra hiçbir şey olumlu gitmedi.

Büyü gerçektende var. Bu batıl inanç Vs değil. Kuranda da geçiyor zaten
buna başvuranlar zaten cehennemlik.
Evine girene çıkana dikkat et. Kimseyi yatak odana sokma. Evine biri geldiğinde dikkatli ol. Ben gittiğimde onca şey duydum insanlardan şok oldum. Kiminin kapısını domuz yagı sürülmüş. Kiminin yatsk odasına bşyler gizlemişler.
Her gün Nas Felak surelerini oku. Evini sirkeli suyla sil. Kapının girişini fln.

Uzun biraz hakkınızı helal edin. 8 aylık evli yim. Elimle ilk 3 ay çeşitli sebeplerle kavgalarımız oldu ama kendi aramızda kaldı hep son ki kavgam uzadı evden gittim ama yapamadım.. Geri döndüm. Eşim bilezikleri aldı bir de nerede tutuyor söyleniyor hala.bazen çok zoruma gidiyor inanılmaz derecede bazen eşimden çok soğuyorum sırf bunlar aklıma geldikçe :KK43: severek evlendik. Maalesef kim yapar eder derken 1 ay önce soğutma büyüsü yapıldığını öğrendim :KK43: aramızda olan herşeyi dedi hoca. Birlikte olmadığımıza kadar... İşin önemlisi bunu kim yapar diye düşünmekten helak oldum. Gömlek ve elbisem kayıp hoca bunu da söyledi ve bunlardan biri ile yapılmış. Neyse işte eşim şuan iyi bana ama ona bahsetmedim inanmaz da. Ailesi sevmiyo beni aklıma ora gelip elbisenin olmadığını orada fark ettim zaten. Neyse işte 20 güne kadar kaynanama gidicez. Nasıl davranıyım? Kimse muhatap olmuyor kayınpeder im hariç sohbet vs yok da. Ben napıcam :KK43: bide ben takılarımı takmak istiyorum ama nerde bilmiyorum istesem vermez eşim :KK43: :KK43: bana dua edin ya nolur kimin duası kabul olur belli olmazmış...
Yani hoca bildimi tutturdu mu bilemem. Ama gereksiz yere insanlara soğumayın daha fazla. Birçok kv gelini sevmez ama ayrılmasını da istemez. Eşine de bileziklerimi neden vermiyor sun. Gitmek istesem bilezikler sende diye gitmiycem mi sanki. Takmak istiyorum takımlarımi de

X