çiçekler bu ay hamile kalanlar taktikleriniz neler acaba

mirage1983

Ikizanasi :)
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2009
9.147
3
40
Slm çiçekler ben aralık ayında acayip istiyorum artık bebişim olsun takdir allahın tabi ama 1 yıl oluyo aralıkta tedavi oluyorum ama ne olucak bilmiyorum siz neler yaptınız bizde deneyelim bu ay belki allah yardımcımız olur hayırlısıyla

valal bnde bilmek isterim ne yaptıklarını cünkü bnde hamile olmak istiyorum 2010 a hamile girmk istiyorum

Slm çiçekler ben aralık ayında acayip istiyorum artık bebişim olsun takdir allahın tabi ama 1 yıl oluyo aralıkta tedavi oluyorum ama ne olucak bilmiyorum siz neler yaptınız bizde deneyelim bu ay belki allah yardımcımız olur hayırlısıyla

ah canım bende 10 aydır bebek istiyorum allahıma inanıyorum ve çok dua ediyorum bebeğimi vermesi için.
1) ben önceki aylarda felaket kafama takıyordum ama artık kafama takmıyorum tamamen kafamdan bebek fikrini çıkardım.
2) çok araştırdım incir kürünü ben inciri kaynatmak yerine yemeyi tercih ediyorum adetim yeni bitti bol bol kuru incir yiyorum ve havuç bunlar yumurta çatlatmaya faydalıymış
3) Önceleri yumurtlama günlerimde gün aşırı birliktelik oluyodu bu ay her gün yapacağım yumurtlama dönemlerimde. :kedi:
4) maydanoz kesinlikle yemiyorum.
5) Eşimede keçi boynuzu kürü uygulayacağım bu ay
Allahım isteyen herkesi meleklerine kavuştursun inşallah. amin:Saruboceq:

canım ben bu ayın hamişlerindenim.3.5 yıl uğraştım.ama klomen +çatlatma iğnesiye tek denemede hamile kaldım.arkadasımın dediği gibi stresten uzak durmak gerekiyor bencede.ne kadar kafana takarsan okdar etkiliyor ki bunun en büyük örneği benim.hiçbir sorun olmadığı halde hamile kalamadım.bak tek bir yumurta takibiyle nasıl olsa olur bu sefer diyerek hamile kaldım.tabi iyi bir doktora denk gelmek gerek dimi?sıkmayın canınızı kızlar.kalbinizi ferah tutun nasıl olsa olacak er geç...

ah canım bende 10 aydır bebek istiyorum allahıma inanıyorum ve çok dua ediyorum bebeğimi vermesi için.
1) ben önceki aylarda felaket kafama takıyordum ama artık kafama takmıyorum tamamen kafamdan bebek fikrini çıkardım.
2) çok araştırdım incir kürünü ben inciri kaynatmak yerine yemeyi tercih ediyorum adetim yeni bitti bol bol kuru incir yiyorum ve havuç bunlar yumurta çatlatmaya faydalıymış
3) önceleri yumurtlama günlerimde gün aşırı birliktelik oluyodu bu ay her gün yapacağım yumurtlama dönemlerimde. :kedi:
4) maydanoz kesinlikle yemiyorum.
5) eşimede keçi boynuzu kürü uygulayacağım bu ay
allahım isteyen herkesi meleklerine kavuştursun inşallah. Amin:saruboceq:

bende incir yemeye çalışıyorum bide bal-tarçın çörekotu karışımını yiyorum eşime daha keçiboynuzu yedirmedim onada başlıyım inş.bu ay becerebiliriz

canım ben bu ayın hamişlerindenim.3.5 yıl uğraştım.ama klomen +çatlatma iğnesiye tek denemede hamile kaldım.arkadasımın dediği gibi stresten uzak durmak gerekiyor bencede.ne kadar kafana takarsan okdar etkiliyor ki bunun en büyük örneği benim.hiçbir sorun olmadığı halde hamile kalamadım.bak tek bir yumurta takibiyle nasıl olsa olur bu sefer diyerek hamile kaldım.tabi iyi bir doktora denk gelmek gerek dimi?sıkmayın canınızı kızlar.kalbinizi ferah tutun nasıl olsa olacak er geç...

ben acayip kafama takıyorum canım ya

Ben bu ay yemeye ÇalıŞıyorum ne olursa ama bal-tarÇın-ÇÖreotu karıŞımı ve ıncır yıyorum genelde gıdasız beslenırım bu ay sÜreklı gelıŞmesı ıÇın bıŞeyler yapmaya ÇalıŞıyorum yumoŞların bakalım yarın kontrole gıdıcem menagon dıye bır ıĞne kullanıyorum 3.kutuya baŞladım bu ayın 19.da kırmızılar geldı yarın bır hafta olucak ınŞ.gelıŞır yumoŞlar bu ay sızde neler yaŞanıyor ÇıÇekler

slm çiçekler bişey sorcam ben bugün doktora gittim gene menagon iğne yaptırcam bu sefer 3 gece 2 doz olarak fakat bu sefer ben folik asit aldım bunun ne gibi yararı var yada zararı varmı doktorum aynı zamanda bana glukofen diye bir ilaç veriyo her gün bir tane içiyorum

folik asidi doktorum demedi ben k.k.de bir çok yerde hamilelik öncesi başlanması gerekiyo diye okudum o yüzden aldım

cnm folic hapını kullan zaten hamiş kalmadan kullanmak gerekiyo glukofenide ymurtaların büyüsün die vermiştir inşallah emeklerinin karşılığı alırsın cnmm

ben kaç aydır bu doktora gidiyorum bana hiç bahsetmedi sadece yumurta takibi oda zaten büyümüyor diyor geç büyüyomuş o yüzden olmuyomuş bide oluşan yumurta büyüyo çatlıyo içine kanama yapıyomuş o nasıl bişey anlamıyorum zaten

ben kaç aydır bu doktora gidiyorum bana hiç bahsetmedi sadece yumurta takibi oda zaten büyümüyor diyor geç büyüyomuş o yüzden olmuyomuş bide oluşan yumurta büyüyo çatlıyo içine kanama yapıyomuş o nasıl bişey anlamıyorum zaten

canım sen moralini bozma.doktoruna güveniyorsan sorun yok.ben yıllardır dolandım durdum..suanki doktorum kadar iyi bir doktora denk gelmemiştim.ve onun sayesinde hamileyim.allah biliyor ya tam umudumu kesmek üzereydim ama oldu işte bi anda...opuyorumnanaktan

X