Bahçe Bakımı ve Çiçekler Çiçek Sevenlerin Buluşma Mekanı

Laciiii süpersin döktürmüşsün valla tü tü tü maşallah şu menekşelerinne. Şimdi yoldayım eve varınca akşam hemen ilk sayfa albümümüze ekliyim ilk sıraya:KK19:

Kaktüs çok dayanıklı bakımı kolaydır. Mutlaka al hemen. Hem radyasyon konusundada çok faydalıymış ben bilhassa onun için aldım. Tv ye yakın yere koydum. Şimdi üstü çiçek doluEki Görüntüle 1467433

Nerden alabilirim acaba böyle bir kaktüs benim yaşadığım yerde 2 çiçekçi var ve onlarda kaktüs yok

Laci demek trafik canavarlığı konusunda da 1 numarasın :KK48: ayy bende çok sinir oluyorum trafikte hemen dalaşıyorum milletle. Uyuz uyuz gidenlere tahammül etmek zor. Ama işte sakin olmak en iyisi. O da zor iş. O yüzden ben artık elimden geldiğince kullanmıyorum. Hayat yaya olarak daha güzel:KK48:

Laci demek trafik canavarlığı konusunda da 1 numarasın :KK48: ayy bende çok sinir oluyorum trafikte hemen dalaşıyorum milletle. Uyuz uyuz gidenlere tahammül etmek zor. Ama işte sakin olmak en iyisi. O da zor iş. O yüzden ben artık elimden geldiğince kullanmıyorum. Hayat yaya olarak daha güzel:KK48:
Arabamla voltran oluşturuyoruz.Oğlan arkadan bağırıyo yetişemedi anne bizi yakalayamadı diye:KK59:
:KK70::KK70:

X