Chasing Chain yöntemi

Kilo özgüveni etkiler mi

• Hayır

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    2
  • Anket Kapalı .

RossaIlayda

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2018
1
0
31
Merhaba , bugün size Chasing chain yöntemi ile bana kilo verdiren Uzman diyetisyenim bahsetmek istiyorum ayrıca diyetinden. İlk olarak bu kilo verme olayına özgüvenim yerle bir oldugu için başvurdum çünkü aldıgım kilolar artık hiçbir kıyafetime girememe sebep oluyordu ve ben insanlar tarafından habire cok kilo aldın dikkat et biraz cümlelerine maruz kalıyordum. Daha sonra internet üstünden buldugum diyetlerle kilo vermeye çalıştım ancak benim yapıma uymayan diyetler oldugu için hem vücudumda deformasyonlar oluştu hemde aradan geçen sürede verdiğim kiloları geri aldım. Daha sonra buldum ve randevu ile ofisinde bi görüşme yaptık vücudumun yağ oranı kas oranı gibi değerleri çıkararak takip zinciri adındaki diyetini uyguladı bu diyetin en güzel yanı kalıp yemekler yerine sizin vücudunuza uyacak besinlerin olması . İlk hafta detoksla beraber vücudumuzdan ödem atıyorsunuz ve orda verdiğiniz ödem kiloları sizin moralinizi gerçekten yükseltiyor daha sonra besin çeşitleri sizin vücudunuza göre ekleniyor kabul ediyim arada zorlandığım oldu ama vazgeçmedim diyetisyenimde bana hep destek oldu her öğünde beni arıyıp yardımcı oldu bir bucuk ayın sonunda 10 kilo verdim. Eğer benim gibi yüksek kilo fazlaları olan sağlığını bozan kilolardan kurtulmak isteyen varsa diyetisyenimi ve yöntemini tavsiye ediyorum. Sağlıklı günler

Son düzenleyen: Moderatör:
X