Chance21 İsteme ve Söz Fotoğrafları (:

kurabiyeler ne şeker öyle güzel bi fikir cok estetik :jeyyar:
cok yakısmıssınız mutluluklar dilerim hersey cok güzel görünüyor a.s.

Çok yakışmışsınız mutluluklar dilerim, özellikle kıyafetine bayıldım, ne kadar zarif ve asil olmuşsun

Merhaba ben o akşam kimleri davet ettin onu merak ettim :) kaç kişiydiniz ... davet etmediklerini neye göre karar verdin umarım çok özel değildir feyz almayı düşünüyorum :)

herşey sade,şık ve rahat karmaşadan uzak görünüyor çok hoşuma gitti.Kıyafetin,fiziğin harika darısı başıma inşallah,henüz ufukta biri bile yok ama :hulya:

Herkese ayrı ayrı teşekkür ederiiimmmm

Merhaba ben o akşam kimleri davet ettin onu merak ettim :) kaç kişiydiniz ... davet etmediklerini neye göre karar verdin umarım çok özel değildir feyz almayı düşünüyorum :)

Canım bizim aile arasında oldu. Sadece aile büyükleri ve bizim ailelerimiz geldi...

Herkese ayrı ayrı teşekkür ederiiimmmm

Canım bizim aile arasında oldu. Sadece aile büyükleri ve bizim ailelerimiz geldi...

artık bana neden cvp verilmediğini anlamıyorum kaç kere msj attım ama vardır bir bildiğin diyorum ve de ii akşamlar

Kız zuzuuuu bilgisayarlarım bozulmuştu,daha yeni yaptırdım. Face de telefondan giriyodum,mesajlar birikmiş hepsine teker teker yanıt vericeeemmm... Aranızdayım bundan sonra,sen kızmaaa yeter kii:))

ayyy çok güzel olmuşsun yaa delikafadulden

saçın.kıyafetim makyajın çok hoş ...

Allah tamamına erdirsin inşallah :))

düğün resimlerinide görürüz inşallah kaydirigubbakcemile2

hee bu arada düğün ne zaman ??

darısı başımıza kaydirigubbakcemile3

ayyyy herşey çok süper olmuşşş :)

Son düzenleme:
Makyajımı kendim yapmıştım,biraz acemi işi :))

Yüzüklerimizin belirli bir markası yok, arkadaşımın dükkanında seçtim,beğendim,aldım:))) ama birçok markada bulabilirsin canım....

Hepinize çoooook teşekkür ederiiimmm...

herşey mükemmel gözüküyor mutluluklar. ya bu arada kafam inanılmaz karısık yardımcı olabilecegini düşünüyorum. ve olursan sevinirim. ben de 10 temmuzda isteme ve söz olacak ve müstakbel sözlüm ısrarla alyans takmak istiyor. yani seninki gibi tepsi alyanslar v e kesim. ee nişanımızda napıcaz? bu faslı atlayacak mıyız( aynı alyansları bir daha mı kesicez? naapsam ki yaa.. onu kırmak da en son istedigim sey şimdiden teşekkürler..

Öncelikle hayırlı olsun :)
Eğer maddi durumunuz el verirse sözde ince bir söz yüzüğü takabilirsiniz. Hem sevgilini kırmamış olursun...

Nişanda da nişan yüzüklerinizi alır takarsınız

Ben nişan yapmayı düşünmüyorum artık,çünkü sözde takıldı yüzükler. Bir daha aynı yüzükleri takıp,kurdele kesmeye gerek yok. Tabi bu senin tercihin,sonuçta hayatında bir kere yaşayacağın şeyler bunlar:)) Bence en güzel şekilde olmalı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…