Cezalar yaptırım değil...

Dün akşam bir programda birinin sözü eleştiriliyordu. Sözü söyleyenin, eleştiren ya da kanalın pek önemi yok. Sözün içeriği şöyleydi, halk nasıl yönetilmesi gerektiğini bilemez, o yüzden kararı onun almasını beklemeyin, onun yararına olacak kararı kendisi bilemez. Devlet işleriyle demokrasiyle falan ilgiliydi ama şu anki konuya o kadar çok benzettim ki :) Programda sen hangi hakla halkın egemenliğini görmezden gelirsin gibi laflar edildi. Ben, eleştirilen söze halkın niteliğine de bağlı olarak bi noktada hak vermiştim. Bu düşünce teoride bana doğru geldi ama pratikte çok büyük sıkıntılar yaratacağı da bir gerçek.

Ne saçmalıyor bu şimdi diyenleriniz olacaktır :) Şöyle ki, aslında belki de sizi yöneten kişiler sizi sizden ya da sizi diğerlerinden ya da diğerlerini sizden daha iyi koruyabilecek, sizin için daha doğru kararlar alabilecek niteliğe sahiptir. Burada tek sıkıntı bunun sadece bir ihtimal olduğu. İşte şu anda yapılmak istenen de otoriteye bu güvenin sağlanmasıdır ve bence, şahsi fikrim, yerinde bir karardır.

Pes edecek olan biziz, yönetim değil :) Daha ilk akşamdan benim anladığım budur. Yanılıyor da olabilirim :)

bi bakıyosun cezalar bi kenara yazılmış, 1 nisanda kk nın yarısı banlı

Bu kadar ceza silmekle falan uğraşmazlardı ama dimi... Korktum ben şimdi :18:

1 nisan için anca böyle bir şeyi yeriz bence. :18:

Adama simdi bu yasta arkadaslik mi teklif edeyim yav... Yanlis anlasilmayim? Hahahaha... Saka saka... Sagol chess'im..

kazen adammıymış:26:

anaaaa bu yaştan sonra elin adamına istek yolladık gitti canım türkan şoray kurallarım

erkek üye yassah değilmi şikayetmi etsek kazeni mune ablama

banlanabilirizde ama ceza puanları geri gelmez gibi duruyo o kadar kişininki silindi yok gelebilirmiki?:44:

yok canım ya, şaka yapıyorum, olmaz herhalde öyle bişey

olursa kameraya mahsun melül el sallarız böyle şaka mı olur diye

Lambrusco UI mı olmuş:26: üzüldüm valla
Lamb kendi istedi chess, içim üzülerek üyelik yaptım ama umutluyum gelecek birgün

istememmi ama silmedi mjda attım oysaki
Ablacım, şu anda sitede değil, online olunca değerlendirir mesajları

benim eskilerden kalma bir tane cezam var, o da dursun şimdi, zararı yok..
ben bi işkillendim :44:
Bence hazır fırsat bu fırsat sildirin cezayı, işkillenmeyin, altından birşey çıkmaz:)))

deylayt,
evet birkaç gün sonra polemikler ve konu dışılar yüzünden üyeler isyan edecek ama biz hakaret küfür olmadıkça banlamayacağız.
Yalnız bu topikte bile şunu gördüm ki gerçekten herkes kendini banlanırım diye tutuyormuş, banmış bazı şeylerde otokontrol sağlayan, kendi yaptıkları polemiklerden bile usandılar burda:)))
Bakalım ne zaman pes edecekler

kazen adammıymış:26:

anaaaa bu yaştan sonra elin adamına istek yolladık gitti canım türkan şoray kurallarım

erkek üye yassah değilmi şikayetmi etsek kazeni mune ablama

kazen patronki kimi kime şikayet ediyon

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…