Cezalar yaptırım değil...

bdv nin ne zaman haberi olacak bu yeni uygulamadan ,
hala orada bir korkaklık ürkeklik seziyorum

Valla sizden ricam hepiniz arkadaş listelerinizdeki üyeleri haberdar edin, ceza sildirmek isteyenler olabilir, polemikten ceza alacağım diye korkanlar vardır, korkmasınlar artık Mune çikelata yiyip bol bol sohbet edecekmiş, geyikte serbestmiş deyin

çok kötüsün
dur bende çayımı içeyim,diyetteyim onları yemem

Diyet mi
Şimdi ben çikelata yedim, peşine bir çikelata daha yiyebilirim, sizler diyet sebebiyle yiyemediklerinizi bana yollayın çünkü ben xsyim üstünüze afiyet

mune kaos yakındır. karanlığa doğru gidiyoruz bence

konu açsanız bdv ye
söyleriz sorun değil, arkadaşlar herşeyi saydırabiliyormuşunuz hucümmm yazarım
şaka bi yana söyleriz tabi arkadaş listemize ama bdv çok kalabalık ya hani oraya bir konu açılmalı gibi

hakkaten mune bdv de bi parti yapalım bu zaferi kutlayalım

Hani mune baskısı vardı, zalim müdür taraflı, yandaş diyordunuz ne oldi

Benle cımbızıma neler yaptınız

Şahsen hiç te taraflı olduğunu düşünmedim siyasette..

Evet zalimsin, beni nelerden banladın, zalim müdür

Bu işin ayarını kaçıran polemiğin serbest olması oldu bence..Yani polemik var polemik var..Ne bu böyle yahu..Valla olmaz böyle

Evde çekirdek bitmiş, az biraz çikolata yiyeyim okurken

zaten iş yükün azalsın diye yaptın dimi itiraf et

seninde işin çok zordu, işimize gelince Mune, işimize gelince Mune ablaydı, bakalım en çok hangisi kullanılacak artık

Birinizden birinin son verecek polemiğe ama hiçbiriniz yiğitliğinize laf söyletmek istemeyeceksiniz, lafa laf, söylemezsem ezik sanarşar, bilgisiz sanarlar deyip susmayacaksınız, bende bisküvi, çikelata, fıstık yiyerek okuyacağım yazılarınızı, bak bu da bir zalimlik örneği, zalimliğimden ödün vermiyorum görüyor musun

seninde işin çok zordu, işimize gelince Mune, işimize gelince Mune ablaydı, bakalım en çok hangisi kullanılacak artık

Bunun da çözümü vardı chess, ben de admin olurdum iş yükü azalırdı

Ahhah güldüm yazarken

Mune'li kısma birde ünlemler ekleyenleri de saygıyla selamlıyorum şöyleki Mune!!! Sen kim olduğunu sanıyorsun!!!

Hürmetler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…