Çeyız hazırlığı yapuyorum çeyızcıelrden fıkır ıstıyorum

MadamBellatrix

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2018
316
478
hepınıze merhaba hanımlar ekim ayında ıstemem olacak ıkı senedır evlılık vs ortada yokken kendımce yavaş yavaş bıseyler almıstım hepsını ozellıkle tek tek ve kalıtelı aldım suanda eksıklerım günlük ckb takımı günlük yemek takımı ve Granıt tencere setı gene kalıtelı seyler olsun ıstıyorum marka olarak bana kullandıgınız yada aldığınız memnun kaldığınız markaları ve kodlarını soylermısınız bakmak ıstıyorum

Ben çatal kaşık bıçak takımımı ve çelik tencere takımımı Korkmaz marka aldım çok memnunum. Ama Korkmaz marka granit tencere takımımdan hiç memnun değilim. Granit kaplama kısmı kısa sürede sıyrıldı. (Asla metal kaşık kullanmam) Geri verdim değişim yaptılar yine aynısı oldu. Korkmazın granit hariç her şeyi başarılı. Tabaklarımı takım olarak almadım. İkea'da çok güzel modeller var. Ben ayrı ayrı İkeadan setler yaptım. Bayıla bayıla kullanıyorum çok şık. Bardaklar da paşabahçede çok şık modeller var.

İkea'dan aldığım takım bu. Bir de bunun ekru rengini aldım.
Ikea-dinera-plates-bowls.jpg

Korkmaz ın granitini kullanıyorum memnunum canım ama metal kaşık kullanmadım hiç. Hisar ın çatal kaşık ve tencere setini almıştım çatal kaşıklar hep lekelenme yaptı lekeli olanları geri gönderdim yenileri yine aynı oldu. Bi saha tercih etmem heralde.

Ben ürünlerimi bernardodan aldim memnunum. Ama bence günlük yemek takımlarını kendin takim yapabilirsin gercekten cok guzel modeller var ve fiyatlari da daha uyguna geliyor. Ben onlari takim aldim guzeller ama cok pahaliya almisim. Bide bence en önemlisi tencere takımlarınin tutma kisimlari plastik tarzi ve yemek pisirirken alt kisimlari yaniyor.

upload_2018-6-20_16-19-50.jpeg

schafer gastronomie setini kullanıyorum,kesınlıkle tavsıye ederım..kullandıgım karaca granitlere beş basar...

Granitlrn kaplama değilde döküm olmasına dikkat etmelisin. Ben karaca döküm granit kullanıyorum memnunum. Birde baslangıc olarak set değilde granit pilav temceresi alabilirsin. Diğer büyükler bosuna yer kaplıyor zaten 2 kişiyiz. Celik kullanıslı oluyor

İkeadanda tabak almanı tavsiye etmem hep seramik ürünler bulaşık makinesinde zarar görüyor ve çatlak çatlak lekelemeler meydana geliyor. Zaten seramik ürünlerdeki tehlikeyi araştırısan ne demek istediğimi anlarsın

X