Mutfak Dekorasyonu Çeyiz Eşyası Hakkında Herşey ( Mutfak Araç ve Gereçleri )

Canım İstanbuldaymışsınız ne güzel:)) Philips ütü tavsiye etmişsiniz bir de model önerisinde bulunabilir misiniz zahmet olmazsa:)) sevgiler...

evet canım genellikle istanbuldayım diyelim :) bir tanıdığım istoçdan philipsin bi ütüsünü almıştı 4410 mu ne diyorlar şu an gayet memnun ben kendim kullandığım modeli bilmiyorum ama :) biraz eski benimkisi ama bende baya memnunum philipsin azur diye geçen serileri genellikle güzel oluyor 4860 felan var onlar biraz pahalı diye hatırlıyorum ama ortalama genellikle aynı fiyat aralıklarında :)

merhaba tost makinesi önerisinde bulunabilirmisiniz bana bitek bunda kararsız kaldım tefal güzel bi modeli var ama kullanan pek kimse yok

Kızlar tencerede falez nasıl bir marka ? Satıcı çoğu markanın tenceresini falesin ürettiğini söyledi bnde eklediğim seti beğendim 350 TL civarı fırına girebilme ve kırılmaz kapak özelliğidilr var rengini duruşunu çok beğendim satıcıda çok önerdi siz ne dersiniZ
bence hıc bulamayın 1 mılyoncularda bıle falez cem satılıyor

Canlar homend den kettle aldım gerçekten kaliteli duruyor. Deneme amaçlı bi kere çalıştırdım bir sıkıntı yok şimdilik. Kettle güzel olunca aklım başka ürünlerinede gitmiyor değil aslında :)
Şimdi aklımda standlı mı deniyor bilmiyorum ama mikserler var ya çırpma kabı dönen onlardan almak var ama arzum mu yoksa homend mi karar veremedim hemen hemen aynı fiyatlar 200-250₺ arası.

Eki Görüntüle 1136220 Eki Görüntüle 1136221

Bir de braun multiquick kablosuz el blendırı aldım canavar gibi maşallah :)

Tabii bir asıl benim için en önemlisi tost makinesi var ama waffle yapanından :) önerisi olan varsa bekliyorumm :)

Bu arada set olarak emsana karar verdim ama yemek takımı yuvarlakmı kare mi olmalı sizceee :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
homend den gecen sene morhıpoda sac kurutma makınası aldım 50 tl homende cek verıyorlardı 20 tl ye geldı suan satış fıyetı 100 kusur felan ama canavar gıbı esım bu ne ya 20 tllık sey ne olurkı dedı 1 yıldır tık demedı ustelık beyaz durusuda cok güzel kesınlıkle homend kalıtelı bıde böyle ucuza alıyorum ya ben herseyı süper oluyor:9

Arkadaşlar Merhaba Benim Adım Defne Mayra 25 yaşındayım

Ailem 1987 den beri züccaciye sektörü ile uğraşmaktadır. Ben ise 10 yılı aşkındır aileme yardımcı oluyorum. Firma olarak Korkmaz, Arzum, Felix, Taç, Gülsan, Özkent ürünlerinin ana bayiliğini Fantom, Tefal Braun, Philips, Arnica,Kütahya ve King gibi markaların ise spotçuluğunu Toptan olarak yapmaktayız.

Burda benim amacım sizlere çeyiz seçimlerinizde elinizden geldiğimce yardımcı olmaktır. Görüyorumki bir çoğunuz daha yeni evlenmekte olduğunuz için sıkı bir çeyiz araştırması yapmaktasınız. Burdan elimden geldiğince sorularını yanıtlamak istiyorum. Aklınızda, kendi sattığı ürünleri över diye bir düşünce olmasın. Biz piyasadaki ürünlerin çoğunu satmış ve ya dükkanımda bulundurmuşumdur. Kaldıki satmadığım Schafer markasının sahibi babamın 30 senelik ahbabı Karaca markası ise 10 senelik dükkan komşumuzdur. Çeyiz eşyasının ne kadar önemli olduğunu biliyorum ve buna saygı duyuyorum o yüzden aklınızda hiç bir şekilde soru işareti bırakmadan sorularınızı cevaplamak istiyorum. :)

merhabalar. acaba korkmaz seramik tencere seti nasıldır? çelik tencerelerim korkmaz. seramik tencereleri de oradan alayım diyorum. siz ne dersiniz? not: 3 tane moneta marka seramik tavam var. seramikte moneta iyidir diyorlar. peki ya korkmaz nasıldır?

merhabalar. acaba korkmaz seramik tencere seti nasıldır? çelik tencerelerim korkmaz. seramik tencereleri de oradan alayım diyorum. siz ne dersiniz? not: 3 tane moneta marka seramik tavam var. seramikte moneta iyidir diyorlar. peki ya korkmaz nasıldır?
Monetalar nasil peki bend3 onlarin tencerelerini almak istiyorum ama ortalamaysa kalitesi okadar para vercegime bende korkmaz alabilirim

Monetalar nasil peki bend3 onlarin tencerelerini almak istiyorum ama ortalamaysa kalitesi okadar para vercegime bende korkmaz alabilirim

ben de çeyiz için aldım moneta 3 lü tava seti ama nasıldır bilmiyorum. burada kullananların yazdıklarını okuyup almıştım. zaten fiyat yüzünden seramik tencere setini korkmaz alayım diyorum .

ben de çeyiz için aldım moneta 3 lü tava seti ama nasıldır bilmiyorum. burada kullananların yazdıklarını okuyup almıştım. zaten fiyat yüzünden seramik tencere setini korkmaz alayım diyorum .
Bende moneta alirsam tava degil de tencere setini alcaktim aslinda ama fiyat kararsiz birakiyor. Nese umarim guzel gunlerde kullanirsin :)bana daha var zaten kullaninca yorumunu bildirirsin :)

merhaba arkadaşım peki de moonji yemek takımlarını önerirmisin,satıcı çok övdü ama karar vermedim,daha önce duymamıştım.
Birde ar yıldız seramik tencereler nasıldır

merhabalar bir sorum olacak özkent düdüklü tencere nasıldır kalite olarak kullanışlı mı? şimdiden teşekkür ederim.

merhaba tost makinesi önerisinde bulunabilirmisiniz bana bitek bunda kararsız kaldım tefal güzel bi modeli var ama kullanan pek kimse yok
bende kendim korkmaz tostkolik modelini kullanıyorum bende memnunum ama zaten fazla kullanmıyorum ayda 1 defa felan ancak :)

kullananların memnun olduğunu biliyorum bende bir yerde görmüştüm hoşuma gitti ama şu an içi granit tencerelere doğru yöneliyor millet bakalım bu işin sonu nereye gidicek :)

merhaba arkadaşım peki de moonji yemek takımlarını önerirmisin,satıcı çok övdü ama karar vermedim,daha önce duymamıştım.
Birde ar yıldız seramik tencereler nasıldır
bi önceki yorumumda da belirttiğim gibi şu an granit ve seramik arasında kararsız kalıyor herkes :)

merhabalar bir sorum olacak özkent düdüklü tencere nasıldır kalite olarak kullanışlı mı? şimdiden teşekkür ederim.
merhaba ben özkentin çaydanlıklarını kullanıyorum senelerdir gayet memnunum çelik olarak kaliteli olduğunu duymuştum gerçekten memnunum tencereleri de kaliteli benim aldığım zaman düdüklü tenceresi yoktu belki de yeni başladılar :)

selam canım
öncelikle böyle bir konu açtığın için çok teşekkür ederim
ben evliyim, erkek kardeşimin düğünü için hazırlık yapıyoruz
noble life diye bir marka var
porselenleri kaliteli görünüyor
seri halinde ürünleri var
kaşık çatalları da var
bu markayı hem porselende hem çelikte tavsiye eder misin?
günlük olarak düşünüyoruz:KK51:

selam canım
öncelikle böyle bir konu açtığın için çok teşekkür ederim
ben evliyim, erkek kardeşimin düğünü için hazırlık yapıyoruz
noble life diye bir marka var
porselenleri kaliteli görünüyor
seri halinde ürünleri var
kaşık çatalları da var
bu markayı hem porselende hem çelikte tavsiye eder misin?
günlük olarak düşünüyoruz:KK51:
merhaba canım çok teşekkür ederim elimizden geldiğince birbirimize yardımcı olmamız gerektiğini düşünerek açtım :)

noblelife' ı marka olarak duydum porselenlerinde de çok güzel desenleri var benim de hoşuma gidiyor yakınımda bi shop mağazası vardı dikkatimi çekmişti görüntüde kaliteli gözüküyor . ama çelik kalitesi olarak tam bilmiyorum yakınımda pek kullanan yok kusura bakma canım :KK43:

merhaba canım çok teşekkür ederim elimizden geldiğince birbirimize yardımcı olmamız gerektiğini düşünerek açtım :)

noblelife' ı marka olarak duydum porselenlerinde de çok güzel desenleri var benim de hoşuma gidiyor yakınımda bi shop mağazası vardı dikkatimi çekmişti görüntüde kaliteli gözüküyor . ama çelik kalitesi olarak tam bilmiyorum yakınımda pek kullanan yok kusura bakma canım :KK43:
günlük yemek takımında galiba bu markayı tercih edeceğiz
baharat setleri de çok hoş
dediğin gibi çeliklerine tam güvenemedik
çevrede hiç kullanan yok
günlük kaşık çatal setini de nehir veya indirime giren hisar ürünlerinden bakalım artık

çok yardımcı oldun canım teşekkür ederim:KK68:

X