Mutfak Dekorasyonu Çeyiz Eşyası Hakkında Herşey ( Mutfak Araç ve Gereçleri )

Standın benzerine rastladım sanırım shefer dı markası. Stand o kadar da güzel değilmiş yakından.
Korkmazın mağazasına uğrayıp bıçakları yakından incelemeye karar verdim bende :)

Ev Tekstil ürünleri ile alakalı da fikirleriniz var mı? Elektrikli eşyalardan bahsedilmiş konuda sürekli.
Hobby nin nevresimleri hakkında ne düşünüyorsunuz. markafoni de kampanyadaymış şu an. 2 model beğendim de.

Son düzenleme:
Standın benzerine rastladım sanırım shefer dı markası. Stand o kadar da güzel değilmiş yakından.
Korkmazın mağazasına uğrayıp bıçakları yakından incelemeye karar verdim bende :)

Ev Tekstil ürünleri ile alakalı da fikirleriniz var mı? Elektrikli eşyalardan bahsedilmiş konuda sürekli.
Hobby nin nevresimleri hakkında ne düşünüyorsunuz. markafoni de kampanyadaymış şu an. 2 model beğendim de.

canım genelde çalışma alanım elektrikli ile olduğundan elektrikli ürünler hakkında yardımcı olmaya çalıştım ama yorum yap dersen bildiğin kadarıyla hobby marka olarak tekstilde kaliteli markalardan birisi sanırım yorum alanımı genişletmem gerek artık :))

Canlar homend den kettle aldım gerçekten kaliteli duruyor. Deneme amaçlı bi kere çalıştırdım bir sıkıntı yok şimdilik. Kettle güzel olunca aklım başka ürünlerinede gitmiyor değil aslında :)
Şimdi aklımda standlı mı deniyor bilmiyorum ama mikserler var ya çırpma kabı dönen onlardan almak var ama arzum mu yoksa homend mi karar veremedim hemen hemen aynı fiyatlar 200-250₺ arası.

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1401377961.424170.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1401377972.893175.jpg

Bir de braun multiquick kablosuz el blendırı aldım canavar gibi maşallah :)

Tabii bir asıl benim için en önemlisi tost makinesi var ama waffle yapanından :) önerisi olan varsa bekliyorumm :)

Bu arada set olarak emsana karar verdim ama yemek takımı yuvarlakmı kare mi olmalı sizceee :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
Canlar homend den kettle aldım gerçekten kaliteli duruyor. Deneme amaçlı bi kere çalıştırdım bir sıkıntı yok şimdilik. Kettle güzel olunca aklım başka ürünlerinede gitmiyor değil aslında :)
Şimdi aklımda standlı mı deniyor bilmiyorum ama mikserler var ya çırpma kabı dönen onlardan almak var ama arzum mu yoksa homend mi karar veremedim hemen hemen aynı fiyatlar 200-250₺ arası.

Eki Görüntüle 1136220 Eki Görüntüle 1136221

Bir de braun multiquick kablosuz el blendırı aldım canavar gibi maşallah :)

Tabii bir asıl benim için en önemlisi tost makinesi var ama waffle yapanından :) önerisi olan varsa bekliyorumm :)

Bu arada set olarak emsana karar verdim ama yemek takımı yuvarlakmı kare mi olmalı sizceee :)

canım güle güle kullan aklımızda bulunsun :)
standlı mikserleri daha önce hiç denemedim ama güzel duruyorlar ama yine de o kadar malzemeyi nereye sığdırıcaz diye düşünüyorum :)
waffle makinası da geçen gün bi mağaza da korkmazın sormuştum ama kareliydi korkmazınkisi fiyatda yanlış olmasın ama 150 tl demişlerdi içinde birde tost plakları da vardı yani ayrıca tost da yapabilirsiniiz diyorlardı
yemek takımına gelince son zamanlarda kare yemek takımları daha moda we daha hoş duruyo sanırım benim fikrim bu bide karelerde desenler daha güzel duruyo :) güle güle kullanman dileğiyle :KK34:

Sağol canım allah hepimize ağız tadıyla kullanmayı nasip eder inşallah :)

Ben çok fazla eşya almayı düşünmüyorum açıkcası standlı mikser tost makinesi de aldım mı yeter bana :KK66:

Fritöz ekmek yapma makinesi katı mevye sıkacağı narenciye sıkacağı rondo falan çok gereksiz geliyo bana fazladan almaya gerek yok :)

Kare yemek takımları içinde bulaşık makinesinde sıkıntı oluyor köşelerinin kırılma riski var diye yorumlar okudum açıkcası biraz şüphe oldu içimde :/

Sağol canım allah hepimize ağız tadıyla kullanmayı nasip eder inşallah :)

Ben çok fazla eşya almayı düşünmüyorum açıkcası standlı mikser tost makinesi de aldım mı yeter bana :KK66:

Fritöz ekmek yapma makinesi katı mevye sıkacağı narenciye sıkacağı rondo falan çok gereksiz geliyo bana fazladan almaya gerek yok :)

Kare yemek takımları içinde bulaşık makinesinde sıkıntı oluyor köşelerinin kırılma riski var diye yorumlar okudum açıkcası biraz şüphe oldu içimde :/

çok mantıklı düşünmüşsün canım keşke herkes senin gibi düşünse :))

doğru diyosun aslında ama yuvarlaklarda çok büyük duruyo :26:

Yuvarlak alıcam kesin karar verdim klasikten şaşmamak lazım :)

Bu arada çay bardağı takımı alacak varsa günlük kullanmaya şokta çok cici çay takımı vardı gürallar marka dantelli ve pembe cam tabaklı 6 kişilik 14 tl
Hiç kaçırmam hemen alırım :)

Son düzenleme:
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1402251949.471171.jpg

bu kadar zamandır bu başlığın devam etmesi çok sevindim :) bu kdr sayfayı üşenmedim okudum iyi ki de okumuşum teşekkürler herkese. benim sorum piyasada yaygın olmayan kütahya porselenin porflame porselen tencereleri ve carepure tencereleri . acaba kullanışlı kaliteli ürünler midir. ben az yağlı yemekleri tercih ettiğim için çelik tencere kullanmayı sevmiyorum temizlemesi de zor oluyor. bu tencerelerin sağlıklı olduğunu iddia ediyor kütahya porselen fikrinizi paylaşırsanız kullanan varsa çok sevinirim :)

hiç bilen yok mu acaba ? :KK43:

canım kütahya porselenin porflame tencereleri kullanışlı olur diye biliyorum diğeri hakkında pek bir bilgim yok ama yanlış bilmiyorsam biraz hassas ürünler kullanırken tahta kaşık kullanmaya dikkat etmelisiniz :) ama güzel diye duymuştum yine de yanlış olmasın araştırmakda fayda bizlede paylaşırsan sevinirim canım :) :KK34:

Selam kizlar, ben tost makinasi almak istiyorum ceyizim icin. Hangi markayi tavsiye edersiniz? Bir de seramik olanlar cikmis , onlar nasil , fikri olan, kullanan var mi?

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Selam kizlar, ben tost makinasi almak istiyorum ceyizim icin. Hangi markayi tavsiye edersiniz? Bir de seramik olanlar cikmis , onlar nasil , fikri olan, kullanan var mi?

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Aynı soruyu bende soracağım. ben korkmaz a329-06 düşünüyordum ama şikayetim var sitesindeki yorumları okuyunca kararsız kaldım. seramik yüzeyden memnun değillermiş, dökülme oluyormuş.

Aynı soruyu bende soracağım. ben korkmaz a329-06 düşünüyordum ama şikayetim var sitesindeki yorumları okuyunca kararsız kaldım. seramik yüzeyden memnun değillermiş, dökülme oluyormuş.

Ben de o ürüne bakmaya gitmiştim. Bana Tefal'in Gourmet Grıll diye bi tost makinesi önerdiler. Bütün malzemeleri ayrılıp makineye girebiliyormu. tost dışında tabiki köfte et tavuk balık pişirebiliyorsun. ayrıca yağın aktığı ayrı bir kabı var. Pişerken biriken yağlar o kaba akıyor ve bu kap da çıkıp bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Kullanış olarak iyi gibi.. Ama henüz ben de karar vermiş değilim.

Canım merhaba, başlık çok guzel olmuş. Bende günlük kullanim icin yemek takimi ve catal kaşık bıçak takımı almak istiyorum, pierre cardinin bir modelini begendim. Ama porseleni nasildir var mi acaba bir bilgin? Diger konuda günlük ckb takimi olarak ne önerirsin ? Çelik ürünler alırken neye dikkat etmek gerekir :) şimdiden teşekkürler

bu kadar zamandır bu başlığın devam etmesi çok sevindim :) bu kdr sayfayı üşenmedim okudum iyi ki de okumuşum teşekkürler herkese. benim sorum piyasada yaygın olmayan kütahya porselenin porflame porselen tencereleri ve carepure tencereleri . acaba kullanışlı kaliteli ürünler midir. ben az yağlı yemekleri tercih ettiğim için çelik tencere kullanmayı sevmiyorum temizlemesi de zor oluyor. bu tencerelerin sağlıklı olduğunu iddia ediyor kütahya porselen fikrinizi paylaşırsanız kullanan varsa çok sevinirim :)
Canim öncelikle merhaba. Porselen tencereler görüntü olarak çok güzeller fakat şöyle ki, ben porlandin porselen bir tavasini aldim ama hic memnun kalmadim çünkü yapışıyor herşey. Açıklamasını iyi okumak gerek yapıştırma konusunda celiklerden bir farki yok yani :))birde cok hassas ürünler. Kirilmaya cok müsait o yuzden tercih etmek iyi bir seçim olmayabilir canım. Az yagli yemek yapacaksan monetanin seramik tencerelerini tavsiye ederim.

Kızlar tencerede falez nasıl bir marka ? Satıcı çoğu markanın tenceresini falesin ürettiğini söyledi bnde eklediğim seti beğendim 350 TL civarı fırına girebilme ve kırılmaz kapak özelliğidilr var rengini duruşunu çok beğendim satıcıda çok önerdi siz ne dersiniZ

Eklentiler

• Screenshot_2014-10-20-20-37-47.png
    Screenshot_2014-10-20-20-37-47.png
    240,8 KB · Görüntüleme: 118
Kızlar tencerede falez nasıl bir marka ? Satıcı çoğu markanın tenceresini falesin ürettiğini söyledi bnde eklediğim seti beğendim 350 TL civarı fırına girebilme ve kırılmaz kapak özelliğidilr var rengini duruşunu çok beğendim satıcıda çok önerdi siz ne dersiniZ
merhabalar biraz uzun zaman oldu kusra bakmayın boş bırakdım biraz konuyu ama görüyorumki yine de devam etmiş sevindim buna :) Seramik setler hakkında inanın artık net birşey söyleyemiyorum çünki memnun kalanlar var beğenmeyenler var son zamanlarda da içi granit tencereler üretilmeye başlandı. bazı seramikler beyaz teflon fakat seramik diye satılıyor bunlara da dikkat etmek lazım falez markasını çok fazla bilmiyorum yalnız çoğu markaya falez üretmiyor çoğu marka ya kendisi üretiyor yada yurt dışından getiriyor. bunu da belirtmek isterim.

X