cevap verebilir misiniz

kumsallhanim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2024
3
0
24
Ya arkadaşlar ben ağustosta adetimden 4 gün önce şüpheli bir ilişkide bulundum fakat ilişkinin ardından 2 kez regl oldum yani üzerinden 2 ay geçti fakat kasıklarımda ağrı ve çok fazla akıntım var geçmek bilmiyor bu da beni şüphelendiriyor forumlara girdiğimde hamileyken adet gördüm şeklinde yazılar görüyorum böyle bir şeyin mümkün olmadiğini biliyorum fakat yine de kötü hissediyorum böyle bir şey olsa belirti vermez miydi ya da 2 kez adetten sonra hamilelikten bahsedilebilir mi?

Cevabım kesinlikle hayır.

Üzerine iki kez regl olmuşsunuz sizce hamile olabilir misiniz? Daha ne lazım hamile olmadığınıza ikna olmanız için? Akıntı hamilelik belirtisi değildir ki enfeksiyon belirtisidir. Doktora gidin ilaç verecektir.

yani alt karın ağrısının ve akıntının hamilelikle alakası yok değil mi
Alt karın ağrısı ve akıntı hamilelik belirtilerinden ancak iki defa adet olduğunuzdan bahsediyorsunuz sizce gebelik mümkün mü? Sizin bahsettiğiniz gebeyken adet görme tamamen farklı bir durum. Lütfen internette okuduğunuz her şeye inanmayın.

Normal döngüde adet gördüyseniz bu yazdıklarınız idrar yolu enfeksiyonuna benziyor. Doktora görünmenizde fayda var.

Hamile değilsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…