Çekiliş MEleklerinin Tanıtma Topiği

Merhaba herkese :)
Ben Hatice. 18 yaşındayım . mini mini bir üniversite öprencisiyim :KK1: Ankara'da okuyorum. Esmerim mavi-yeşil gözlüyüm. Boyum 1.69 kilom 60 .ayak numaram 39. M-L giyniyorum. sevdiğim renkler lacivert bordo siyah gri füme beyaz. Sarı ve turuncudan nefret ederim . Biblo türü şeyleri pek sevmem. Takı almayı severim ama hep takmayı unuturum :) minik tatlı farklı küpeler çok hoşuma gider ve işaret parmağına Takılan yüzükler :) zarif kolyeler takmayı severim. çantalara bayılırım. Ayakkabı da Topuklu seviyorum ama yürümeyi beceremediğimden pek giymiyorum :KK1: oje severim özellikle mat ve koyu renkler. Kitaplar kitaplar kitaplar :) kitap okumayı çok severim . Özellikle şiir kitapları .Nazım Hikmet benim için çok özeldir. Nerdeyse tüm kitapları var :KK1: Özdemir Asaf , attila ilhan , Cemal Süreya , edip cansever vs.. Bu liste uzadıkça uzayacak :) sahaflardan kitap almayı çok severim. içlerindeki o yaşanmışlıkları hissederek kapaklarını açmak çok güzel bir duygu :) anlamlı hediyeli severim. Eski kartpostalları severim. çok makyaj yapmam. Ruj kalem rimel yani :)yani makyaj malzemelerinde tercihiim bunlar . Parfümleri kokuları severim ama ağır kokular pek tercihim değildir . Kutuları çok severim renk renk. her şeyimi kutulara koyarım :) beğendiğim her tarzı giyinirim ama ağırlıklı spor giyiniyorum . Kışlık elbiselri seviyorum. El emeği hediyeler çok hoşuma gider. Aklıma gelirse eklerim :)

Merhabalar..
31 yaşındayım.Evliyim.2,5 yaşında bir oğlum var.Kapalı bir bayanım.En büyük hobim örgü örmek.Kitap okumayı severim fakat çocuktan sonra pek vakit bulduğum söylenemez.Şiir ve şairlerle alakalıyım.Küçük bir ilçede yaşıyorum.Herşey elimin altında olmadığından da üretken bir yanım var diyelim.
Fotoğraf çekmeyi, örgü örmeyi,kitap okumayı ve müzik dinlemeyi seviyorum genel olarak.Bu kadar ..Aklıma başka birşey gelmiyor:2:

Merhaba arkadaşlaaaar :KK55:
Adım Sinem
*20 yaşındayım , Samsun’da üniversite öğrencisiyim
*boyum 1.64 kilom 54 beden olarak small / 34 giyiyorum nadir olsa da 36 beden de olabliyo :KK1:
*ayakkabı numaram 37
*stiletto ve topuklu ayakkabı delisiyim çok sık kullanırım dolgu topuk da ck sevyrum
*makyaj yapmayı severim ama göz makyajıma dkkat ediyorum eyeliner rimel ruj allık olmazsa olmazlarım :KK16:
toprak yada siyah gri tonlu farlar da cok severm 
*ojesiz duramam bayılırımmm ama en cok koyu renk ojeler kullanıyorum bordo kahverengi gibi :KK52:
*saçlarıma cok özenliyimdr bakır kahve tonlarında boyatıyorum su sıralar ve cok sevyrum saclarımda değişik seyler denemeyı :KK16:
*takılar benim için vazgecilmezler bin tane de olsalar yine alırım yine alırım :KK52: işaret parmagına takılan yüzükler tercihim her zaman :KK16:
küpeler de de cok minik küpeleri sevmiyorum cok taşlı rengarenk küpeler de sevmiyorum :KK30: sade ama şık ve kendini gösteren küpeler olmalı
acayip kokoş bişeyim desem tam ifade etmş olurum :KK12:
saat ve bileklik delisiyim unutmadan ekleyeyim :KK16: bunlarda da aşırı taşlı sevmem ama yine şıklıgı önemli :KK16:
*kokulara çok önem veririm aldıgım parfüm deodorantlar cok cabuk bitiverir :KK31:
*kışlık yarım kol elbiseler şifon gömlekler su sıra vazgeclmezlerim arasında :KK76:
*giyim konusunda sevdiğim renkler siyah bordo koyu yeşil lacivert
*biblo vs tarzında şeyleri sevmiyrum ama süslü püslü kutulara bayılıyorum
*çanta delisiyim bu sıralar büyük canta terch ediyorum yada elde tutmalı kullanılıslı olması önemli :KK1: renk olarak çantada lacivert ve bordo :KK16: ama karmakarısık renkli sevmiyorum tek renk olmalı :KK12:
*günlük tutmak istiyorum aslında epey zamandr ama ne frsat bulabiliyorum ne de ona yakıscak şirin bi defter ssz
*kitap okumayı severim ama içinde aşk dram gibi syler olursa :KK1:
*el emeği olan seyleri benm için yazlmıs ufak notları cok severm ve cok önemserm yazıyla kendımı ıfade etmeyi sevdiğimden olsa gerek bu :KK52:
*iç çamasırı alıncaksa eğer ck mini minnak olmasın rahat edemyrm ayy utandm :KK1: kenar lastkleri ince olsun ama cicili bcili :KK1:

şimdilik bu kadr sanırım epeyce uzun yazdım aklıma gelrse baksa seyler eklerim grşmek üzereee :KK53:

bana hediye alacak gzeller gzeli arkadasıma seslenıyorum ufak ekleme yaparak
kendını cok fazla maddı yada manevı zorlamanı istemiyorum bu bir :)
ikincisi seni hedye kargasasından ıhtıyaclarımı soyleyerek kurtarma taraftarıym yukarda yeterınce uzun butun ozellıklerımden bahsettım :) canta alcksan eger tek renk lacıvert ve koyu kahve ıhtycm olan renk bır de günlük olablr onun dısında sana bırakıyorum ama ınan kı sımdıden sana koskocaman tesekkrlerımı yolluyorum :)) hıc tanımadıgım bırınden hedıye alacak olmak ve aynı sekılde hdye yollamak muhtesem mtluluk verıcı :KK16: :KK16: bunu dzenleyen konu sahıbemze ve dger herkese kocaman tskkrler ıyıkı boyle bı sıtemız var :))

merhaba kızlar bende kendimi tanıtayım
İzmir Aliağa da oturuyorum.
24 yaşındayım 1 yıllık evliyim ve 21 haftalık hamileyim
1,63 boyum ve şuan gebelikten dolayı kilom 64 ayak numaram 39
Kapalı bir bayanım
Şuan için L beden giyiyorum (normalde m)
Oje sürmeyi, takıyı(kolye,küpe) sevmem---->bileklik hariç
Kitap okumam
bakım ürünleri pek kullanmam(parfüm makyaj hariç onlar olmazsa olmazlarım)
en sevdiğim renk kırmızı lila siyah sanırım benden bu kadar aklıma gelirse yazarım yine :KK8::KK8::KK8::KK8:

arkadaşlar şunuda ekleyeyim sizlere ben çalışan biri ve tek tip yani resmi giyinen biri olduğum için kıyafet konusunda pek bişey yazmadım ama her tarz giyinirim:KK34: kapalı biri olduğumu söylemiştim çoğunlukla şal kullanmayı tercih ederim ve tabi düz renk favorimdir şalda en sevdiğim renk ise toz pembe pudra rengi krem tonu ağırlıklıdır. Rabbim kısmet ederse inşallah o günü gösterirse 2014 mart ayında bir kız evladım olacak illaki bana bişey almanıza gerek yok küçük meleğimede alabilirsiniz.:KK16::KK16:

Merhaba
ben 34 yaşındayım 1.5 yıllık evliyim henüz çocuğum yok ,ama yolda geliyor inşallah :KK16: cinsiyeti belli değil daha, çok merak ediyorum kız mı erkek mi :emir_bebek: .
İktisat mezunuyum şu an çalışmıyorum.
Mersinde yaşıyorum.
Boyum 1.65 ve 64 kiloyum şimdilik M beden oluyor ama yakında L giyeceğim :KK52:
ayakkabı numaram :37
oje ve ruj kullanmam ama diğer makyaj ürünlerini severim.
Kitap kurduyum.özellikle kişisel gelişim ve dini kitapları severim.
Takı,toka,kolye,aksesuarla pek aram yoktur,sapsade biriyim :26: fazla süslü şeyleri sevmem
Biblo ,mutfak aksesuarları,dekrasyon ürünleri severim.
Kırmızı ve Mavi renklerin hastasıyım.
Kılığım kıyafetim spor .
Resim yapmayı severim.Duvarlarımda kendi yaptığım tablolarım vardır
her tür el emeğine hayranım.
Oğlak burcuyum.:KK51:
yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim :KK9:

ben kendimi çok mu az tanıtmışım acaba arkadaşlar içime kurt düştü şimdi bide kendini az tanıtanlardan yakındı ya arkadaşlarımız dedim ki acaba ben de bir kaç ekleme yapsam mı diye düşündüm.ama aklıma başka yazacak bir şey de gelmiyor.

ek olarak şunu belirtebilirim eğer bana hediye alacak arkadaş okuyorsa tabi bunu :KK49:
ev tekstili ürünlerini de severim örn.havlu,çarşaf v.s.+ çanta severim şu aralar güzel bir çanta da almak istiyorum
gecelik pijama sabahlık türü şeyler henüz almadım hamileliğin ilerleyen zamanlarında kullanmak üzere.o tarz şeyleri de severim
ama böyle sıralamak da biraz garibime gidiyor sipariş verir gibi :KK20::KK20: sakın öyle anlaşılmasın
en iyisi içinden geleni alsın arkadaş herkesin kısmeti farklıdır ne alırsa kabul ederim ve teşekkür ederim ,fazla masrafa girmeye gerek yok kasmasın kendini ben ufak tefek şeylerle bile mutlu olabilen bir kadıncağızım :KK54::KK54:
not:iç çamaşırı için de bişi söylim hamile olduğum için öle el kadar şeyleri giyemicem saklar sonra giyerim artık yada bunu göz önüne alarak tercih yaparsanız sevinirim :KK17:

Son düzenleme:
Merhaba herkese :)
Ben Hatice. 18 yaşındayım . mini mini bir üniversite öprencisiyim :KK1: Ankara'da okuyorum. Esmerim mavi-yeşil gözlüyüm. Boyum 1.69 kilom 60 .ayak numaram 39. M-L giyniyorum. sevdiğim renkler lacivert bordo siyah gri füme beyaz. Sarı ve turuncudan nefret ederim . Biblo türü şeyleri pek sevmem. Takı almayı severim ama hep takmayı unuturum :) minik tatlı farklı küpeler çok hoşuma gider ve işaret parmağına Takılan yüzükler :) zarif kolyeler takmayı severim. çantalara bayılırım. Ayakkabı da Topuklu seviyorum ama yürümeyi beceremediğimden pek giymiyorum :KK1: oje severim özellikle mat ve koyu renkler. Kitaplar kitaplar kitaplar :) kitap okumayı çok severim . Özellikle şiir kitapları .Nazım Hikmet benim için çok özeldir. Nerdeyse tüm kitapları var :KK1: Özdemir Asaf , attila ilhan , Cemal Süreya , edip cansever vs.. Bu liste uzadıkça uzayacak :) sahaflardan kitap almayı çok severim. içlerindeki o yaşanmışlıkları hissederek kapaklarını açmak çok güzel bir duygu :) anlamlı hediyeli severim. Eski kartpostalları severim. çok makyaj yapmam. Ruj kalem rimel yani :)yani makyaj malzemelerinde tercihiim bunlar . Parfümleri kokuları severim ama ağır kokular pek tercihim değildir . Kutuları çok severim renk renk. her şeyimi kutulara koyarım :) beğendiğim her tarzı giyinirim ama ağırlıklı spor giyiniyorum . Kışlık elbiselri seviyorum. El emeği hediyeler çok hoşuma gider. Aklıma gelirse eklerim :)

yazmayı unutmuşum boyna takılan ince uzun florlar oluyor ya kare olanlar değil ince uzun olanlar onları cok seviyorum ama bir türlü bulamıyorum alacak arkadaş valla bulup alırsan aşırı mutlu olurum :KK70: birde kışlık şapka almak istiyorum malum ankaranın soğuğuna alışkın değilim söyliyim dedim yardımcı oolmak adına:KK1:

Merhabalar sıra bende sanırım neyse hemen başlıyım:)))

Yaşım 23 bekarım en sevdiğim renkler kırmızı, mor, saks mavisi nar çiçeği
Parfümleri çok severim..
Takıları çok severim uzun kolyeleri ve küçük küpeleri pek fazla yüzük takmam...
Çeyizlik eşyalarına bayılırım. Sözlü ya da nişanlı değilim ama yine çok severim..
Eteklere bayılırım. Kazaktan çok badi veya gömlek giyerim (M beden) 38 bedenim
Aşk romanlarını ve filmlerini severim..
Kız kulesi takıntım vardır en ufak bir eşya da kız kulesi göreyim bayılırım. Bardak, çanta tişört vb. farketmez yani..
Ayrıca çok samimi bir şekilde söylüyorum bana hediye alacak kişiye kendisi çok zora sokmasın.
Yeter ki en sevdiğim renkler doğrultusunda olsun..
işte bu kadar

Terazi burcuyum bende her bayan gibi makyaj yapmayı süslenmeyi severim.
Özen günlerde işimden dolayı daha çok elbise ya da ceket giyerim. Anaokul Öğretmeniyim.
Desenli çorapları çok severim. Değişik çerçeveleri alışılmışın dışında yani farklı boyutlarda olan çerçeveleri severim.
Deri çantaları çok kullanırım. Bordo, kırmızı, mavi renklerde ki çantaları severim.

ben kendimi çok mu az tanıtmışım acaba arkadaşlar içime kurt düştü şimdi bide kendini az tanıtanlardan yakındı ya arkadaşlarımız dedim ki acaba ben de bir kaç ekleme yapsam mı diye düşündüm.ama aklıma başka yazacak bir şey de gelmiyor.

ek olarak şunu belirtebilirim eğer bana hediye alacak arkadaş okuyorsa tabi bunu :KK49:
ev tekstili ürünlerini de severim örn.havlu,çarşaf v.s.+ çanta severim şu aralar güzel bir çanta da almak istiyorum
gecelik pijama sabahlık türü şeyler henüz almadım hamileliğin ilerleyen zamanlarında kullanmak üzere.o tarz şeyleri de severim
ama böyle sıralamak da biraz garibime gidiyor sipariş verir gibi :KK20::KK20: sakın öyle anlaşılmasın
en iyisi içinden geleni alsın arkadaş herkesin kısmeti farklıdır ne alırsa kabul ederim ve teşekkür ederim ,fazla masrafa girmeye gerek yok kasmasın kendini ben ufak tefek şeylerle bile mutlu olabilen bir kadıncağızım :KK54::KK54:
not:iç çamaşırı için de bişi söylim hamile olduğum için öle el kadar şeyleri giyemicem saklar sonra giyerim artık yada bunu göz önüne alarak tercih yaparsanız sevinirim :KK17:
Kiyamam yaa kendini kötü hissetmissin :) Tatlim sen sıkma canini, gerçekten çok çok kisa yazanlar var. Onlarin ciktigi kisileri düşünerek öyle yorum yaptim ben.Cunku gercekten cok zor, heleki o kisiyi hiç tanimiyorsan.Tabiki insani her şey de mutlu eder, ama neden daha mutlu olacagi seyler olmasin degil mi? Hem kimsenin gönlü kalmasin hem de hediye alan cok zorlanmasin :KK4:

herkes ekleme yapmıs cok eksık kalmıs gıbı oldu benım tanıtma yazımda :KK1:

galıba sevdıgım seylerden cok sevmedıgım seylerı yazmısım :KK34: bana hedıye alacak arkadas giysi vb. seylerle hıc ugrasmasın ebatlarım cok dengesız yani hıc yorulmasına gerek yok .)) 2014 ıcın her gunune ıkı cumle bsyler yazabılcegım kucuk bır tarıhlı ajanda istiyordum.mesela boyle bsy bakabılırse benı cok mutlu etmıs olur :KK16: oje vs pek surmem.kozmetık olarak dusunurse ruj alablır.koyu yda pastel renklerı severım.kahve ve bordonun tonları olablır.çeyiz hazırlama asamasındayım.cok sevımlı seyler goruyorum bakarken.ceyız adına her turlu sey benı mutlu eder .)) canta ve cuzdan takıntımda vardır ek olarak.bunlar yeter umarım yanı aklıma bska bsy gelmıyor.sıparıs gıbı oluyor boyle yazıncada gercekten arkadsın dedıgı gıbı ama napiiim.onemlı olan ozenmesı benım ıcın.sonucta maddıyat deıl manevıyat agırlıklı bsy :KK34:
Selam kızlarrr .))

Bende çekilişe bursadan katılıyorum .)) Adım gizem.20 yaşındayım.Gördüğünüz üzere asker bekliyorum.4 ay içinde de kısmetse nişanımız olucak.O yüzden çeyizlik şeyler bakmaya bayılıyorum bu aralar.İşletme 3. sınıf okuyorum.kitap okumayı hiç sevmem.Kutu takıntım vardır.farklı desenlerde,boyutlardaki hediye kutularına falan bayılırım.İçindeki eşyadansa bazen kutular daha cok hosuma gıder.Uçuk tonları severim.ucuk mavı pembe.Siyah her zaman favorimdir cok asil bulurum siyah rengi.Krem bej tonlarınıda çok sık tercih ederim.boyum 1.78 kilom 76.boyum uzun olunca ayakta büyük oluyor haliyle.42 numara gıyıyorum ve ayakkabı bulmam oldukca sıkıntılı ve zor oluyor.Rahat gıyınmeyı severım.Dusuk bel asla gıymem.kendımı rahat hıssetmıyorum :KK1: üst bedende L giyerim genelde.Alt bedende modele göre değişiyor o yüzden pek bsy diyemem.Leopar desenlerini hiç sevmem.cok kadınsı ve abartılı gelır.Şirin şeylere bayılırım.majyaj cok fazla yapmam.yuzume allık haricinde bsy surmem.fondoten ve pudra hıc kullanmıyorum denebilir.ruj rimel allık surerım genelde.her cılt urununude kullanmam secıcııyımdır sonra yzuumde sacma sapan seyler cıkarıyorlar cunku :KK1: az ama iyi olan seylerı severım.Abartıyı pek sevmem.Şirinlik ve dogallıktan yanayım.canta ve cuzdanları cok severım.Takı olarakda sabit takılarım vardır genelde onları kullanırım.(gümüş dışındaki küpeler kulağımı yara yapar) iç camasırında alt beden olarak L giyerım.XL da belki olur.rahat kesim giyerim.pamuklu olmasını tercih ederim.cok süsü danteli olmasına gerek yok.renlkli ve desenli sütyenlere bayılırım.sırf tipi yuzunden cok sutyen almıslıgım vardır.Saklama huyum vardır.bır cok seyı saklarım.Napcaksam artık :KK1: şimdilik aklıma gelenler bu kadar.Aklıma yeni birşey gelırse ekleme yaparım.Herkese mutlu bir yıl diliyorum smdıden .))

eksik yazdığım bilgiler olmuş devamınıda getireyim:KK53:

hangi rengi sevdiğimi sylemeyi unutmuşum mor rengine bayılırım nar çiçeği yada pastel tonları severim ben burdayım diye bağıran şeylerden hoşlanmam hanım hanımcık ve sade şeyleri seviyorum

kış geldi malüm ayaklarımda hiç sıcak durmaz panduf ev ayakkabıları hoşuma gdiyo ohh sıcacık tutuyolar:KK76:
değişik kolyeleride seviyorum kum boncuktan kolyeler çıktı bu ara çok hoşuma gdiyo da bi türlü bulamadım onlardan

çeyiz hazırlığı yaptığımdan çeyizlik değişik şeylerde hoşuma gdiyo

ama ne alırsam alayım beğenirim hediye sonuçta hediyenin iyisi kötüsü olmaz:KK76:

merhaba ben Özge :KK16:
27 yaşındayım, avukatım, Tekirdağ'da yaşıyorum yaklaşık 5 aylık evliyim :KK69:

iş hayatımda klasik giyinmeye çalışıyorum aslında topuklu ayakkabıyı görsel olarak sevsem de nedense rahat edemediğim için pek giymek istemiyorum ama mecbur giyiyorum :KK53:
normal hayatımda spor giyinmeyi severim

1.65 boyundayım kilomu tam olarak bilmiyorum evin her köşesinde farklı çıktığım için :KK9: ama 54 diyelim en fazla çıkanı söyleyeyim :KK53:
ama üst kısım s giyiyorum alt kısım hafif basen olduğu için kıyafete göre değişebiliyo 36-38 olarak
elbise s-36 giyiyorum :KK16:

en sevdiğim renk koyu yeşil, beyaz tenli, kızıl saçlı yeşil gözlüyüm en çok bu rengi kendime yakıştırıyorum
siyah ve laciverti de çok kullanıyorum
onun dışında kırmızı, sarı, turuncu gibi renkler pek tercih etmiyorum bana gitmiyo saçlardan dolayı

biblo falan çok sevmiyorum ben, yeni evlendiğim için herşeyim var çok şükür ama amerikan servis gibi şeylere asla hayır demem :KK53:

makyaj yapmayı seviyorum genelde göz makyajıma önem veririm, dipliner, rimelsiz çıkmam :KK23:
rujda da daha nude tonları seviyorum, oje çok seviyorum çeşit çeşit her renk kullanırım :KK16:

kitap okumayı çooook seviyorum daha çok dram tarzı ağlatan kitaplar seviyorum :KK53:
sinema aşığıyım, güney kore sinemasına daha bi aşığım :KK53:
oldies müzik hayranıyım, aslında 60-70 li yılları anımsatan herşeyi çok severim bu kıyafet için de geçerli :KK16:

babette 36 giyiyorum ama daha bot- çizme tarzı olanlar 37 oluyo

bijuteri olarak küpe seviyorum ve her ne kadar son zamanlarda pek kullanamasam da uzun kolyeleri çok seviyorum

aklıma başka da bişey gelmiyo :26:
herkese sevgiler :KK16:

ekleme yapmak serbestmiş ben de ekleyeyim o zaman :KK53:
şey kem küm :KK17: seksi çamaşır-gecelik vs seviyorum onu söylememişim :KK17: bordo, siyah, kırmızı renklerinde olabilir
şifon gömlek, bluz da seviyorum :KK16:
taç, toka öyle şeyler de severim :KK53:
baş parmağa takılan yüzükleri bi de kulak aksesuarı tarzındaki küpeleri seviyorum, kulağım üst kısmı da delik de alttakiyle birleşçek şekilde takılıyolar ya hani :KK9:
telefon kılıflarına da bayılırım s4 kullanıyorum :KK52:
amma çok şey söyledim, sonuç olarak bana bunları al demiyorum tabi ki sevgili arkadaşım sadece bana çıkan arkadaşım çok genel yazmış o yüzden sen zorlanma istedim :KK16:
gönlünden ne koparsa çok kıymetli olacak zaten :KK16:

selam kızlarrrrrr
ismim esen İstanbul da yaşıyorum 39 yaşındayım 2,5 yıllık evliyim çocuğum yok

168 boyum tedavilerden dolayı 75 kiloyum bu sebeple L beden giyiyorum

göz makyajına önem veririm siyah kalem, gri - siyah far fazlasıyla kullanırım, mutlaka oje sürerim, siyah, bordo, kırmızı favori renklerim

çok kokoş olmasam da az biraz süslenirim alyansım ve saatimden başka aksesuar kullanmam

beyaz çok severim evimde dekorasyonum beyaz ağırlıklı evimde kalabalık yapacak hiç bir aksesuar yok onları koyacak yer de yok:)

değişik mumlar çok hoşuma gider hatta bu aralar kendim yapmak için araştırmaya bile başladım, her müsait olduğumda cam kavanoz boyayıp, değişik kapı süsleri yapıyorum

bana çıkacak arkadaşa kendi ellerimle hazırladığım cici bir hediyem olacak :)

bana hediye alacak sevgili arkadaşım ben küçük şeylerden mutlu olurum sakın kendini strese sokma, maddi değeri hiç önemli değil. kırmızı çamaşırım biraz süslü olursa sevinirim sevgiyle kal :)

ben gamze
26 yaşındayım. izmirde ikamet ediyorum izmirliyim:KK16:

6 aylık evliğim çocuğum yok

boyum 1,61 kilom 52

ayak numaram 37

s bedenim kalıbına göre m bedende giyiyorum

küpe dışı takılardan hoşlanmam ama ipli bileklikler takarım saç bantlarına bayılırım özellikle son çıkan puantiyeli olanlara

en sevdiğim renk krem pembe pudra pembesi ama asla giymem diyebileceğim bir renk yok

mutfak aksesuarlarına bayılırım

biblolardan nefret ederim

el emeği şeylere bayılırım

rengarenk ojelere bayılırım

kitap okumayı çok severim her tür kitap okurum

makyaj malzemesinden allık maskara rimel ve göz kalemi favorim ruj kullanmam açık pembe parlatıcı tercihim

benden bu kadar:KK16::KK16:

bende baya bişi yazmışım ama ekleme yapayım bana hediye alacak arkadaşa daha da yardımcı olayım:KK1:

iç çamaşırım süslü ipli vs olursa sevinirim tanga olmasın arada kullanırım ama çok tercih etmem...

ayak numaraları yazılmış ayakkabı için sanırım ben panduf terlik tarzı şeyler alan olursa diye yazmıştım sakın ayakkabı için yazdığımı sanmayın o kadar da değil:KK19:

arkadaşım gönlünden kopan şeylerde beni mutlu eder kendine nasıl bir paket gelmesini istiyorsan banada öyle bişiler hazırla:KK34:

son olarak çikolatada tercihim bitter ve beyaz çikolata:KK17::KK17:

Herkese merhaba bende tanıtayım hemen kendimii.
İsmim Ecem izmirde yaşıyorum.
23'e girmek üzereyim.
1.74 boyunda 57 kiloyum, kumralım bedenim m.
5 yıllık bir ilişkim var sözlüyüm kısmetse aralığın ikinci haftası nişanım olacak :nazar::KK16:
Takılara bayılırım özellikle küçük abartıdan uzak yüzük ve küpelere.
Makyaj malzemelerine, bilimum bakım ürünlerine çok düşkünümdür.
Makyaj malzemesi olarak sadece fondöten ve eyelenir kullanmam.
Rujlara bayılırım daha çok pastel renklerde kullanırım.
En sevdiğim renk beyazdır sonrasında siyah ve koyu kırmızı gelir klasik yani :KK9:
Malum çeyiz hazırlığı yapıyorum bü yüzden mutfak eşyalarını çok severim özellikle cupcakeli tarzda olanları ayrıntılı bilgi için çeyiz topiğime ya da bloguma bakabilirsiniz. :KK9::KK9:
Vintage olan her eşyayı üzerimde taşıyabilir veya evimde kullanabilirrim.
Biblolardan hoşlanmıyorum:KK19:
Roman çok severim özellikle aşk romanlarını. Şiir okumayı çok severim Nazım Hikmet Ran Özdemir Asaf favorimdir.

Sanırım bu kadar yeterlidir. :KK52:

Herkes az tanıtımdan yakınmış bende birşeyler daha ekleyeyim dedim:KK9:
Şal takmaya bayılırımm boynumdan eksik olmaz :KK9:
Kış geldi malum renk renk bere ve eldiven takmayıda severim.
Çikolatada bitter hiç sevmem onun dışında tam bir çikolata canavarıyım.:KK53:
Süslü hediye kutularına bayılırımm.
Vallahi başkada birşey gelmiyor aklıma artık:KK53::KK53:
Herşeyden önemlisi benim için özel düşünülmüş olması tabi hediyenin ne olduğu önemli değil. Maksat birbirimizi mutlu etmek öyle değilmi :KK16:

Öhö öhö öhhö:KK9:

Merhaba arkadaşlar:nazar:

Ben 25 yaşında 175 boyunda 55 kilo bir hatunum:KK8:
22 aylık bir oğlum var bilal emre adında...
Ayak numaram 40 bedenim 38-40...Makyaj yapmayı pek sevmeyen nadir durumlarda zorunluluk halinde yapan biriyim genelde doğalımdır...Tesettürlü giyimine özen gösteren cüzdan koleksiyonu olan biriyim...
Güzelliklerin ayrıntılarda gizli olduğuna inanan, bunu işimde ve hayatımda uygulayan biriyim...
bana hediye gönderecek arkadaş kullanılmamış hediye göndersinde ne gönderirse göndersin(bu geçtiğimiz çekilişlerde gelmişti başıma) işin maddi kısmında değil verilen değer ve özen kısmındayım ben...
Birde sexi gecelik vs giymiyorum çok sevsemde eşim sevmediği için kullanamıyorum bilginiz olsun...
Evim için dekorasyonda hassasım biraz uyum konusunda titizim çünkü...
Umarım heyecanlı ve güzel bir çekiliş ve hediyeleşme olur sevgi ve saygılar...

Konu sahibesi Sevgi nin uyarısını dikkate alarak tanıtımıma eklemeler yapıyorum sayın bana alacak arkadaş :)

Bunlara ek olarak...Bana hediye bunu bunu al demem yanlış olur ama şöyle söyleyeyim...Tesettürlü olduğum için küpe kullanamıyorum yüzükte riskli olur ama diğer takı ürünlerini seçebilirsin...Mutfak objelerine bakabilirsin severim mutfağım bambu ve lake beyaz...Evim ağırlıklı bambu lake beyaz zaten...oğlum 22 aylık onuda düşüneebilirsin...başka başkaaa....Sevdiğim renkler koyu yeşil,Lacivert,Pudra pembe,pudra mavi yani ağır ve sevimli renkler....oje kullanmıyorum tesettürlüyüm zaten...Kıyafet işine hiç girmezsen sevinirim hem masraflı olur...Ama ev terliği vs vs olabilir...Tesettürlüyüm ama evde açığım askılı kollu kolsuz badi tişört, tayt vs giyerim toka bant vs kullanırım...Valla bunları bile zor yazdım ama ne alırsan al kabulüm canım...Böyle şunu şunu al gibi istemek zor oluyor :) Gönlünden geçeni al sevgini kat içine yeter :KK66:

Son düzenleme:
Merhaba kızlar,

Adım Berra, 29 yaşındayım istanbulda yaşıyorum, Reklamcıyım..

1.60 boyunda 52 kilodayım..

sevdiğim renkler; siyah, beyaz, kırmızı, bej, pudra pembesi..

ayakkabı numaram 38, tam bir ayakkabı hastasıyım..

genelde topuklu sitiletto ve ankle bot kullanırım düz ayakakkabıyı pek tercih etmiyorum..

stilettoda lacivert yada vizon rengi olabilir, boylarda genelde siyah ve kahve tonlarında kullanırım..

genelde eşarp yerine şal kullanırım, kumaş şalları pek sevmiyorum ama %50 saten karışımlar ya da saten şallar favorim..

giyim olarak zarif bir kokoşluğum vardır, çevremden de hep olumlu tepkiler almışımdır..

uzun blazer ceket , trenckot çok severim, pantolon üzerine giyilen zarif ve tarz tuniklere bayılırım..

çok fazla hırka kullanmam kullanırsam da salaş ve uzun tercih ederim..

etek nadir kullanırım çünkü tarzıma göre etek bulamıyorum kendim tasarlayıp diktiriyorum..genelde balık ve kalem etek kullanıyorum.

ayakkabı da olduğu gibi çanta hastalığımda mevcut :)

hemen hemen bütün renklerden çantam var sadece yeni aldığım taba rengi stilettolarla uyumlu olacak taba rengi bir çantam yok..

bana alıcak arkadaşım çanta düşünürsen bu taba rengi olabilir :)

biblo obje pek sevmiyorum, sanat sepet işleriyle uğraştığımdan evimde ve ofisimde her yeri doldurdum..

takı olarak saat ve zarif bileklikleri severim, yüzük nadir kullanırım ve uzun kolyeleri çok severim :)

koku hastalığım vardır inanılmaz derecede severim bir şişe parfum bir haftada biter..

kozmetik olarak genelde eyeliner, rimel, allık ve parlatıcı kullanırım ve her gün işim gereğide hafif bi makyaj yaparım..

malum görsellikle uğraşan biri görüntüsüne de özen göstermeli..

ten rengi rujları çok severim..

hediye almayı ve hediye paketlerini hazırlamayı çok severim keyifle özene bezene hazırlarım :)

sanırım baya uzun ve detaylı oldu bilgilerim :) şuan aklıma bunlar geliyor, bana alıcak arkadaşıma elimden geldiğince yardımcı olabilicek şeyleri aktardığımı umuyorum , kendimde başkasına alırken neleri düşüneceksem ona göre yazdım..

aslında hediye alınacak şey sipariş gibi söylenmez ama daha önceki seferden biliyorum tanımadığımız birine almak çok zor..ne sever, zevki nasıldır, ihtiyacı var mıdır aldığımız şeye, yada kullanıcağı bir şey mi almışızdır gibi gibi.. bir çok soru cümlesini ortadan kaldırmak adına kullandığım ama ihtiyacım olan renkleri belirtmeye özen gösterdim ..

çünkü ben hediye alacağım kişinin aldığımı keyifle severek kullanmasını isterim :)

Önce şunu belirteyim bende burcum akrep..
genel olarak nasıl bir tarzım oldugunu anlatabilmek adına kullandıgım ve kullanmadığım şeyleri belirtmiştim ..yani amaç nasıl bir profile sahip olduğumuzu göstermek tabi ki ..

benim ekleme yapıcak nelerim var ımm..
kitap hastasıyım ama çok seçiciyim bu konuda her kitabı okumam çerez kitapları hiç almam bile hatta.. ne yapalım benim ki de böyle bir hastalık :) en güzel hediye seçeneklerinden biridir aslında kitap ama ben okuma tarzını bilmediğimiz kişilere kitap alınmasından yana değilim..

ee her hanım gibi bende de iç çamaşırı şeysi hayranlığı mevcut :) tek renk kullanırım genelde hepsi siyahtır..

bu arada bedenimi yazmamışım 36 beden giyiyorum ama bu aralar 36,5 oldum galiba..
s beden giyiyorum ama genelde bol sevdiğimden aldığım ürüne göre hep bi beden büyük alırım ..

nasıl desem etek üstüne dar boğazlı badi falan giyince normal bedenimi alırım ama tunik uzun gömlek gibi bir şeyse çok yapışmasını istemediğimden m alıyorum..

ya amannn yazıyoruz yazıyoruz ama ne bilim insan mahcup oluyor..
ben bişi istemiyorum çamsakızı çoban armağanı bi şeker koy kutuya, birde bolca dua gönder bana inan bundan başka da bir isteğim yok..

sakın zorlama kendini bir şeker yeter :KK66: öptüm seni 20 aralıktan sonra tanışıcaz inş. :)

[MENTION]:123:[/MENTION]BEN AYŞEEE
AYŞE BEN 28 yaşındayım
62 kiloyum
1 kızım var 3,5 yaşında
kamu sektöründe sözleşmeli olarak çalışmaktayım
lila ve yeşili severim
bugday tenliyim
iri siyah gözlüyüm
makyaj yapmayı ve iyi giyinmeyi severim
saçlarım kahverengi:KK55:
Müziklerden pop ve rak müzik dinlerim
en çok şebnem ferah ve sılayı begenirim
hafta sonu kızımla evde kalıp saatlerce evcilik oynamayı ev işine tercih ederim
hayatımın anlamları kzım ve eşim
olmazsa olmazım işten gelince oturup bir türk kahvesi yudumlamaK:nazar:

spor giyinmeyi severim ama hafta SONU :))))
Z
[/B]

Son düzenleyen: Moderatör:
[MENTION]:123:[/MENTION]BEN AYŞEEE
AYŞE BEN 28 yaşındayım
62 kiloyum
1 kızım var 3,5 yaşında
kamu sektöründe sözleşmeli olarak çalışmaktayım
lila ve yeşili severim
bugday tenliyim
iri siyah gözlüyüm
makyaj yapmayı ve iyi giyinmeyi severim
saçlarım kahverengi:KK55:
Müziklerden pop ve rak müzik dinlerim
en çok şebnem ferah ve sılayı begenirim
hafta sonu kızımla evde kalıp saatlerce evcilik oynamayı ev işine tercih ederim
hayatımın anlamları kzım ve eşim
olmazsa olmazım işten gelince oturup bir türk kahvesi yudumlamaK:nazar:

spor giyinmeyi severim ama hafta SONU :))))
Z
[/B]

Kuzum sen çekilişe katılmış mıydın? İsmini listede göremedim de :26:

slm kızlar bende tanıtayım kendimi bari
29 yaşındayım hemşireyim samsun da yaşıyorum
1.55 boyunda 58 kiloyum ayakkabı no:37 numara
giyinmeyi süslenmeyi makyajı çok severim mesleğim gereği oje kullanmam
ayakkabı ve çanta delisiyim
gerçi kim sevmezki
kendime bakmaya bayılırım
takı toka takmayı çok severim özellikle küçük sallanmayan küpeler...
ev eşyasında sadelikten yanayım temizlemesi zor oluyor malum:)
işte bu kadar...:KK1:

ewett
akrep burcuyum
1.56 boyum ( oo nede kısaymıs demeyin bana yetiyor :KK24:)
115 kilodan 74 kiloya düştüm
beden işi bende biraz karışık kalıba göre m de giyiyorum xl de 44*42 de
ayak 39*38 oda net deyil
makyaj yaparım
oye kullanmam pek senede 1 gün belki
takı alerji yapıyor ama çok nadir kullanırım
spor tarzı giyinirim
okurum ( gerilim .fantastik. polisiye)
tess geritsin bi kaç kitabi hariç hepsini okumusumdur Jean-Christophe Grangé okudum alacakaranlık serisini ve gece evi serilerini okudum
her kadın gibi sus eşyası mutfak eşyası severim yani sıkıntı olmaz :KK70::KK37:
parfüm hastasıyım :KK53::KK53::KK53::KK53:
valla bu kadar satırı yarım saatte yazdım aklıma geldikçe eklerim
benim sahibem :21: ben biraz geçiktim ama nazlandım özür :KK54::KK54::KK54:

X