cekici etkileyici bir Parfüm...

Haminlar rica ederim bana da yardimci olun bende parfüm arayisindayim gidip kokularina bakip almak gibi bir imkanım yok netten alacam. Çiçeksi kokulari seviyorum ekşi kokmayan mümkünse pudra da kokmayan hatta bazi parfümlerde garip nikotini andiran bir kokusu da olmayan bisey olsun kalıcı ve ferah olsun.. Çok şey istiyorum sanirim ama alip uzun seneler kullanmak istiyorum

Arkadaşlar ben parfüm arayışı içindeyim kaç aydir bir sürü koku denedim ama istediğim kokuyu bulamiyorum daha bakmam gereken çok parfüm var biliyorum ama küçük bir ilçede yaşadığım için gidip bakacak bir yer bulamiyorum daha doğrusu öyle bir yerde yok burda ne olur yardim edin tavsiyelerinize ihtiyacim var. Ben kalıcı çiçek kokularini seviyorum ama buram buram da kokmali ne çok hafif ne çok uçucu

BEN aldım tous gold buram buram cicek kokuyoo cok güzell ama cok asırı kalıcı deil 2,3 saat kalıyoo suan satmayı düşünüyrmm

İnternetten bi siteden sipariş vermiştim kokusunu bilmeden aldim aslinda istediğim gibi ama miss dior kadar etrafa yayilmiyor onu da kullandim gectiginiz yerden kokusu kaliyor miss dior'un
bnde gectigim yerlerde iz bırakan kokuları cok seviyormm ... escada magnesitm .burberyy classıc ysl black opium o konuda basarılıydı

Ya Rabbim sen aklima mukayet pardon canim kizim cok yordu beni ondan yanlis yazmisim ismini gucci premiere
oyy kıyamam yaa :)) bende öle malesff bebşler sayesınde zaten bu saate kadar ayaktayzz onuda cok meyveli buldu eşim ben ne begensem illa eşim begenmıyoo zaten :) ama güzel oda etkili bir koku hafif freshh ciceksı cok az da tatlımsı kokuları seviyoo bakalımm arayıtym bnde

Tresor midnight rose
Trussardi Canim bunlari denedinmi bayiliyorum bunlara da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…