Cecile marka makyaj malz.

nemida

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2008
1.301
7
Cecile marka göz kalemi aldim, standındaki diğer ürünleri inceledim farlarını denedim.
Hem çok ucuz hem de kaliteli farı saatlerce toplanma yapmadı mesela ki benim cildim yağlıdır anında toplanır. Rimelini de aldım o da akmıyor.

Kalemini gözaltlarıma da sürdüm akmıyor - ki bundan önce hiçbir kalemi süremezdim direk sulanır yarım saat içinde de kaybolur giderdi 3 saatten fazladır hiçbirşey olmadı ki bu arada gözlerim sulandı kurudu tekrar sulandı... monitore bakıyorum saatlerdir. Ayrıca kalemin kıvamı çok güzel yumuşacık ama vıcık vıcık dağılmıyor.

Daha önce aklım nerdeymiş dedim kaydirigubbakcemile3
Kullananlar varmı başka?

Yoksa da tavsiye ediyorum valla.

cecile çok kaliteli bir marka a.s bugune kadar klasik rujunu,maxi lips glosslarını,3d effects dudak dolgunlaştırıcı glosslarını ve far paletlerini kullandım hepsinden çok memnun kaldım,benimde aynen cildim yağlıdır bende de birikme yapmadı,yabancı-kaliteli pek çok markayla eşit kalitede bence,fiyatlarıda uygun kaydirigubbakcemile2

diğer ürünlerini denemedim ama göz kalemlerini beğeniyorum, kıvamı çok güzel ve akmıyo :ecrin_bebek:

bugün terracota farlarından aldım bitane resmen bayıldım ..gerçekten kaliteli bi marka cecile..

Valla ya o kadar pahalı markalara bir yığın para veriyoruz da noluyo bundan birkaç sene önce bayağı ünlü bir markanın göz kalemini aldım pahalıydı da ve tın tınn...
hiç kullanamıyorum çok sert gözümü acıtıyor. Gene öyle başka bir pahalı markanın farlarınndan almıştım acayip yağlılar sürdükten yarım saat sonra toplanmaya başlıyor üstelik uyanıklar bir de toplanma önleyici mi ne öyle birşey çıkarmışlar kaydirigubbakcemile3 hem onu al hem bunu al hesabı tuzakmış resmen.

Bayram geçsin bende farlarından alıcam. hihoyyyt

Bir de internetten baktım sürme gibi bir kalemi var. Ona da bakıcam uygun renginden bulursam.

dün alışveriş yaptım bisürü ciciler aldım kendime.dükkanda she'nin cecileninde vardı stantı ama onlara bakmadım bile bundan sonra bakarım:)bilgiler için çöok tşkler:)))flormarı ilk kez aldım denedim çok güzel ürünleri.bnde onları tavsiye ederim.she ve cecile nin ürünleri kullanan arkadaşlar kullandığınız ürünlerin fiyatlarıyla beraber yazabilirmisiniz acaba??ucuz diosunuz ya merakettim:))bekliorum.

kızlar cecilenin tekli farları var adını tam olarak yazamıcam şimdi ama renkleri çok güzeller.benim istediğim tüm renkler var içinde amaaaaaaa şimdiye kadar hiç cecileden bişiy almadım ben.geçen yıl bi parfümünü almıştım yanında 1pudra+2tane allık+4tane far olan bi palet vardı hediye.geçen gün farları denedim renkleri faszla çıkmıo,tereddütte kaldım acaba cecilenin tekli farlarından kullanıpta rengin güzel çıkması ve kalıcılığından yana memnun kalan arkadaşlar varmı??tavsiye ederlermi acaba ????????

evet bnmde diğr göz kalmleri gözümü sulandrrdı ve kaybolp giderdi..ama cecile silmeme rağmen çok zor çıkıor..bnde tavsiye edrm göz kalmleriniyerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…