Göz Makyajı Cecile Gz kalemi

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Kuzucuk123

Bana yeni bir ben lazimm
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2008
250
14
42
arkadaşlar bu markanın göz kalemini aldım ama kullanan varmı akıyormu? cildim çok yaglı kız ısrarla akmaz dedi ama CADIARZU

bende de mavi vardı memnun kalmamıştım hiç ama epey önceydi belki yenilemişlerdir

canım bende lacivert ve grisi var bi sorun yaşamadım açıkçası çok memnunum...gözümün altına çekiyorum,çok da hoş duruyo..

sen hangisinden aldın ki hayatım. klasik göz kaleminden mi yoksa silgili olnaından mı.klasiğini bilmiyorum ama silgili olnaı muhteşem. ne akma nede dağılma var şiddetle tavsiye ederim!!!...opuyorumnanaktan

ya kızlar o silgi olan dediğiniz nasıl bişi ben görmedim hiç bayadan beri makyaj malzemesi bakmıyorum bende cecilenin rimeli var memnunum ondan ama kalemini bilmiorum .. akmıo hemen rimeli hatta iyice temizlemessem bi kaç gün kalıyor..

ben siyahını aldım canım bu zamana kadar kullandığım en kaliteli boyayan ve akmayan markaydı diyebilirim

silgi dediğiniz sanırım buğulu göz makyajı yaparken siyah kalemi dağıtmak için kullanılıyor.silmek için değil.

bişey sorcam arkadaşlar konu dağıttıysam özür şimdiden benim gözlerim çok hassas alt içine sürünce kanlanıyor hemen ama bende ölee makyaj seviyorum ne yapmalıyım

kızlar alıcam karar vermedim yardımlarınızı bekliyorum. akmıyormuş şu iki taraflı silgili olanları kullanıyor musunuz

canım ben tavsiye ediyorum. eğer yanlış hatırlamıyorsam cecilin kelemi antialerjikti. kesinlikle akma ve dağılma olmuyor. hiç düşünme al derim ben .

CECILE-All-Day-Performance-Eyeliner-goz-kalemi__17971416_0.jpg

canım her yerde bulmak zor . normali var ama silgilisi yok heryerde. ben çok aradım.... büyük kozmetik mağazalarında bulabilirsin kanımca.
öle bişiyki cecilin standı var emme kalemi yok::1shok:

X