çaydanlığınızın içi sapsarı ise

rosa67

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2008
202
2
çaydanlığınızı temizlemenizin en kolay yolu bildiğiniz otomotik çamaşır makinası deterjanını çaydanlığınızın içine yarım kupa kadar dökünüz kaynatınız göreceksiniz tertemiz olacak.

Ben biraz limon tuzu atip suyla kanatiyorum ne kirec ne de sararma kaliyor.........

birsürü farklı şekilde bilgi yazmışsınız hepside güzel bende cif ve çamaşırsuyunu deniyorum güzrel oluyo

benim çaydanlığımın altının içi sarardı cifledim düzelmedi birde üstünü cifliyorum ama emziğinin içine ulaşamadığım için orası kalıyor deterjanla kaynatınca orasıda temizleniyor mu

benim annemde çamaşır deterjanıyla su koyup ocakta kaynatıyo bembeyaz oluyo içi pırıl pırıl.

ben de kırec sokucu ıle temızlıyorum bembeyaz ve tertemız oluyor

bende kırec cozucuyu koyup bı kacdakka bekleyıp ıyıce durluyp sonrad sudyla kaynatıppp temızlıyorumm

Çamaşır makinesi deterjanı ile biraz çamaşır suyunu koyup ocakta kaynatınca cillop gibi oluyor çaydanlıklar. :)

bende agzına dek su doldurup azıcık domestos koyup bir gece bekletiyorum süperrrrrrrrrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…