Çay makinesi ve kahve makinesi

Angels900

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2016
143
162
31
Kızlar merhaba 🙂
Çay makinesi ve kahve makinesi almak istiyorum ama hızlı bozuluyorlar sanki sizce ne almalıyım ? Şık olmasını da istiyorum 😅

Ben bütün küçük aletlerimi Tefal aldım görüntüsünden de kalitesinden de çok memnunum.

Karaca çaycı düşünüyorum ya da Homend mi alsam diye düşünüyorum
Homende de iyi diyorlar. Biz Arçelik çay ve kahve makinesi kullanıyoruz çok memnunuz. Çay makinesi cam şenlikli olandan kullanıyorum. Tek sıkıntı demlik zamanla çay lekesi oluyor ve çıkmıyor leke

Homende de iyi diyorlar. Biz Arçelik çay ve kahve makinesi kullanıyoruz çok memnunuz. Çay makinesi cam şenlikli olandan kullanıyorum. Tek sıkıntı demlik zamanla çay lekesi oluyor ve çıkmıyor leke
Demlik için saç boyamakta kullanılan hidrojen peroksit (oksidan)vardır, onu lekeli kısımlara sürüp 5 dakika falan beklet, sonra süngerin yeşil kısmı ile hafifçe sil çıkartıyor. Domestos'ta işe yarıyor.

Ya bende karaca ikisi bir arada diye alayım diyordum. Arçelik şu beyaz plan mi
Karaca 2 in 1 sakın almayın kaç kere garantiye gönderdim filtrekahveyi sıcak yapamıyor ayrıca bozuluyor sürekli, hem Türk kahvesi hem filtrekahve kısmı bozuldu kısa aralıklarla.arkadaşım da almış sigorta attırıyormuş aynı makine, ikimizin de çöp oldu, ve Karaca makineyi garantiye gönderirken destek olmuyor kendiniz kargoya veriyorsunuz

Korkmazın çay makinesinden memnunuz biz. Türk kahvesi için arzum kullanıyorum cezve görünüşünde olanlardan, 5 yıl oldu hala iyi maşallah. Ama o olmasaydı ben de Arçelik alırdım, çok şık görünüyor

Kızlar merhaba 🙂
Çay makinesi ve kahve makinesi almak istiyorum ama hızlı bozuluyorlar sanki sizce ne almalıyım ? Şık olmasını da istiyorum 😅
Kahve makinesi olarak Arzumun Okka olanını kullanıyoruz çok memnunuz köpüklü veriyor ve bana göre şık :KK70: Tabi görüntü olarak daha güzelleri var ama onların performansı nasıl bilmiyorum. Kahveden kastınız türk kahvesiydi değil mi? :) Çay için çaydanlıktan vazgeçmem :KK70:

Karaca 2 in 1 sakın almayın kaç kere garantiye gönderdim filtrekahveyi sıcak yapamıyor ayrıca bozuluyor sürekli, hem Türk kahvesi hem filtrekahve kısmı bozuldu kısa aralıklarla.arkadaşım da almış sigorta attırıyormuş aynı makine, ikimizin de çöp oldu, ve Karaca makineyi garantiye gönderirken destek olmuyor kendiniz kargoya veriyorsunuz
Karaca nın hiçbirşeyi iyideğil zaten. Diğer firmalara göre daha makul fiyatlı diye tercih ediliyor ama alınan ürün 1 seneden fazla kullanılmıyor. Karaca almak yerine 3-5 kuruş fazla verip kaliteli bir ürün almak gerek

Karaca nın hiçbirşeyi iyideğil zaten. Diğer firmalara göre daha makul fiyatlı diye tercih ediliyor ama alınan ürün 1 seneden fazla kullanılmıyor. Karaca almak yerine 3-5 kuruş fazla verip kaliteli bir ürün almak gerek
Kesinlikle katılıyorum özellikle elektronik asla alınmaz ben üstünü çizdim

X