Çay makinesi tavsiyeniz var mı?

endopilazmik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2013
5
0
A101’e kiwi marka geliyor 400 tl kullanan var mı? Üzerine biraz daha koyup daha iyisini de alabilirim. Arzumun da uygun fiyatlı modelleri var ama akıtma vs ya da başka bir kronik sorunları var mı? Başka önerileriniz varsa da alırım teşekkürler.

Çelik su haznesi cam çay haznesi olursa iyi olur. Ben Arzum'un böyle bir ürününü kullanıyordum ama ciddi anlamda elektrik sarfiyatı yapıyor bu yüzden dolaba kaldırdım. Çok gerekli değilse almanı tavsiye etmem.

Arzumun çelik çay makinesi 5 yıldır kullanıyorum. Herhangi bir sorun yok. Ama çay makinelerin hiç biri markası tam olarak kaynatmıyor. Ben oyuzden sadece alt haznesini kettle olarak kullanıyorum

Arzum çaycı lux kullanıyoruz biz memnunuz akıtma vs hiç yaşamadık inşallah yaşamayız da 😂

A101’e kiwi marka geliyor 400 tl kullanan var mı? Üzerine biraz daha koyup daha iyisini de alabilirim. Arzumun da uygun fiyatlı modelleri var ama akıtma vs ya da başka bir kronik sorunları var mı? Başka önerileriniz varsa da alırım teşekkürler.
Ben tefal magic tea aldim cok memnunum bir sorun yasamadim yaklasik 6 aydir kullanıyorum

X