Sivilceli Ciltler Çay ağacı yağı (tea tree oil) nasil kullanılır?

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

suprisedude

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2017
13
1
qjV8dQ.jpg
Cilde yaptığı bakimi kendi gözlerimle görmek icin gittim aldim gratisten! Fiyatinin 15 tl falan olmasi lazim. Hadi bi kullaniyim dedim su altini cizdigim kismi anlamadim ama? Kullanan varsa anlatabilir mi kizlar??

Hiç kullanmadım ama sanırım bu uçucu bir yağ olduğu için, sabit yağlara ( taşıyıcıda deniyor) badem yağı, zeytinyağı gibi bir yağa eklenmesi gerekiyor.

Cay agaci yagini ben farmasi diye bir turk firmasindan aliyorum. Hatta ben set olarak kullandim faydasinida gordum jel tonik ve yuz kremi olarak satiliyor ayrica yagida var . Cay agaci yagi sadece sivilcelere iyi gelmekle kalmiyor sampuaniniza bikac damla eklediginiz saci besliyor. Agiz yaralari icin gargara olarak kullanilabiliyor ucuklara iyi geliyor. Yaralarin erken iyilesmesinde kullanilabiliyor . Buhar yapiliyor . Daha bir cok etkisi var . Tavsiye ederim.

çay ağacı yağı tek başına kullanıldığında zarar verebilecek kadar etkisi yüksek bir yağ. o yüzden başka yağların içine katıp kullanmak gerekli. ya da kullandığın cilt temizleme ürünlerinin, şampuanın, duş jelinin içine bir kaç damla koyarak da kullananbilirsin.

X