Çatlatma inesi ovitelle + kolomen

Melisa_04

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2024
161
17
19
Slm kızlar bugün çatlatma inesi 11. Günüm mide bunlatı yasıyorum ve dün akşamdan beli gögüs ucum acıyo kasık ağrısı ve bel ağrısı yaşıyorum ve çatlatma inesi den 8.günü sivilce çıkmaya başladı bunlar gebelik belirtileri ola bilirmi lütfen yardım edin yaşıyan bilen biri lütfen yazsın !!!

Bunlar gebelik belirtisi olabilir Bunlar regl belirtisi de olabilir yani birbirinden çok ayırt edilebilir şeyler değil Benim de bugün çatlama iğnesinin 12. günü bende de ağrılar var ama regl öncesi ağrılarımla aynı Ben pazartesi test yapacağım anca test de belli olabilir

Bunlar gebelik belirtisi olabilir Bunlar regl belirtisi de olabilir yani birbirinden çok ayırt edilebilir şeyler değil Benim de bugün çatlama iğnesinin 12. günü bende de ağrılar var ama regl öncesi ağrılarımla aynı Ben pazartesi test yapacağım anca test de belli olabilir
Regl olmaya 7 günüm kaldım bı yandan bu belirtileri yasıyorum biyandan yüzümdeki sivilceler aca regl olucam içinmi yoksa sıkınkı stres yaptım içinmi o sivilceler çıktımı kafam çok karışı

Bende beyaz kırem gibi akıntı olmaya başladı bide

Dediğim gibi reglden önce de akıntı oluyor sizin 11. Gününüzse yarın test yapabilirsiniz varsa çıkar bir de çatlatma ipnesi olduğunuz için adetiniz gününde değil muhtemelen iğnenin 15. Günü olur eğer gebelik yoksa

Dediğim gibi reglden önce de akıntı oluyor sizin 11. Gününüzse yarın test yapabilirsiniz varsa çıkar bir de çatlatma ipnesi olduğunuz için adetiniz gününde değil muhtemelen iğnenin 15. Günü olur eğer gebelik yoksa
Cevep verdiniz için teşekür ederim

Test yaptınmı canım merak etim

X