Çatlatma iğnesiz femara

hayris

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2023
20
6
26
Merhabalar çatlatma iğnesi olmadan femara kullandığımız da yumurta kesin çatlıyor mu ? Doktor iğne vermedi

Merhabalar çatlatma iğnesi olmadan femara kullandığımız da yumurta kesin çatlıyor mu ? Doktor iğne vermedi
Canım ben klomen kullandım. İlkinde çatlatma iğnesi vermedi kist oldu. Ama bir kişi genel örnek olamaz... Aslında çatlatma iğnesi vermese bile çatlayacağı öngörülüyor. İlla kiste çevirecek diye birşey yok. Doktorunuz ilkinde kendi kendine çatlıyor mu onu görmek istemiş olabilir. Bir de okuduğum forumlarda femaranın daha az kist ihtimali olduğu söyleniyor.

Aynısını benim doktorumda yaptı 2. Kez kontrole çağırdı 14 mm oldu ilişki günleri verdi yumurtlama testi ile bakıyorum ama hala yumurtlama göremedim catlicak mi catlamicak mi bilmiyorum regl olursa 2 Ay daha kullan dedi günde 3 kez umarım kist vs olmaz

Aynısını benim doktorumda yaptı 2. Kez kontrole çağırdı 14 mm oldu ilişki günleri verdi yumurtlama testi ile bakıyorum ama hala yumurtlama göremedim catlicak mi catlamicak mi bilmiyorum regl olursa 2 Ay daha kullan dedi günde 3 kez umarım kist vs olmaz
Bana ilginç geliyor muayene etmeden tekrar kullan demeleri. Kist olursa bu ilaçlar kisti besleyip büyütüyor. Neye göre devam et diyorlar acaba? Femarada kist ihtimali daha azmış ama yine de riskli kuzum. Umarım çatlar canım. Benim ilk klomende çatlamamıştı. Şimdi yine iğnesiz femara kullanıyorum, umarım kist olmam

Bana ilginç geliyor muayene etmeden tekrar kullan demeleri. Kist olursa bu ilaçlar kisti besleyip büyütüyor. Neye göre devam et diyorlar acaba? Femarada kist ihtimali daha azmış ama yine de riskli kuzum. Umarım çatlar canım. Benim ilk klomende çatlamamıştı. Şimdi yine iğnesiz femara kullanıyorum, umarım kist olmam
Offf sizde mi iğnesiz kullanıyorsunuz bilmiyorum hemde en güvenilir doktor ama benimde aklımı bu durum karıştırdı inanın napicam bilmiyorum muayenesi desen 1000 tl en azından iğne vurup garantiye alabilirdik catlamayi

Offf sizde mi iğnesiz kullanıyorsunuz bilmiyorum hemde en güvenilir doktor ama benimde aklımı bu durum karıştırdı inanın napicam bilmiyorum muayenesi desen 1000 tl en azından iğne vurup garantiye alabilirdik catlamayi
Canım kendin çatlıyor musun diye bakacaktır endişe etme. İlk öyle yapıyorlar 🙏 femara zaten iyi bir ilaç. İnşallah kist olmayacağız 🙏🙏

Canım yumurtlama 2 gün sürerse 3 havuç ye. O çatlamaya yardımcı oluyo. İnşallah da o sayede kist oluşmaz.

Evet bende korkuyorum muayene etmeden 5 ay dene dedi ya kist oluşursa ve daha çok büyürse nerden anlayacağız

Bende geçen hafta kullanmaya basladim banada igne vermedileer zaten kendiliginden çatlar denildi ama herkrsin bunyesi ayni değil onuda düşünmek lazim

X