Çatlatma iğnesinin 10. Ve 11.günü

Daha cok erken kuzum yapma 14. Gunu bekle
Bende 15. Günü öğrendim beta 43’le muhtemelen 14. Gün yükselmeye basladi ama daha önce tutmadığında 14. Gün bile silik çizgi oluyordu kan negatif çıkıkyordu vücudumdan hep çatlatma iğnesi çok geç atılıyordu 14-15 günler kan verilmeli gerçekten.. siz öğrendiğiniz de beta kaçtı 😍

Bende 15. Günü öğrendim beta 43’le muhtemelen 14. Gün yükselmeye basladi ama daha önce tutmadığında 14. Gün bile silik çizgi oluyordu kan negatif çıkıkyordu vücudumdan hep çatlatma iğnesi çok geç atılıyordu 14-15 günler kan verilmeli gerçekten.. siz öğrendiğiniz de beta kaçtı 😍
Bende 13. Gunde test yaptim 14. Gunde kan verdim beta sadece 48 di 😍
Erken yapinca insan umitleniyor en temizi gec yapmak

Canım 0.22 çıktı ya şaka gibi😔
Kuzum üzme kendini ben de çok gittim geldim doktorlar değiştirdim kullandığım ilaçlar yan etki yaptı günlerce istifrağ ettim maddi manevi yorulduk çevre baskım da fazlaydı ama çok şükür dün pozitif sonuç aldım Emin’im ki sende bir gün bunu tadacaksın bizim de imtihanımız buymuş demek ki sıkma canını. 🤲🏻♥️♥️♥️

Kuzum üzme kendini ben de çok gittim geldim doktorlar değiştirdim kullandığım ilaçlar yan etki yaptı günlerce istifrağ ettim maddi manevi yorulduk çevre baskım da fazlaydı ama çok şükür dün pozitif sonuç aldım Emin’im ki sende bir gün bunu tadacaksın bizim de imtihanımız buymuş demek ki sıkma canını. 🤲🏻♥️♥️♥️
Valla kuzum imtihan 20aydır deniyoruz çok yoruldum artık çokkk... ne diyelim bu halimize çok şükür... Rabbim kucağına almayıda bi an önce nasip etsin inşallah canımm hep mutlu ol🤍

İnşallah kuzum darısı başına.. peki sorun ne benim pcos mesela
Canım benimde overler pcos. Ama kilom hiç yok hatta çok zayıfım. Tüylenmem falanda yok. Sivilcem fazla biraz. Hormonlarım falan iyi tsh ımda gayet iyi. Başka sıkıntım yok Esşimin morfoloji 3. İleri sperm hareketliliği düşük. 😔 Rabbim zamanı var diyor herhalde neylerse güzel eyler ne diyelim canım

Merhaba kızlar benimde bugün 12. Günüm. Emin olamıyorum iğne etkisi olabilir değilmi? C7173C1B-B952-4D86-99D8-B91BF57058B5.jpeg

Canım benimde overler pcos. Ama kilom hiç yok hatta çok zayıfım. Tüylenmem falanda yok. Sivilcem fazla biraz. Hormonlarım falan iyi tsh ımda gayet iyi. Başka sıkıntım yok Esşimin morfoloji 3. İleri sperm hareketliliği düşük. 😔 Rabbim zamanı var diyor herhalde neylerse güzel eyler ne diyelim canım
Merhaba kızlar benimde bugün 12. Günüm. Emin olamıyorum iğne etkisi olabilir değilmi?Eki Görüntüle 2872471
Kuzum 12. Gün çook erken 15. Gün kan ver

Erkek de olan sıkıntılar kadınlara göre daha zor halldilebiliyor diye biliyorum ilaçları düzenli kullanın olacak Allah’ın izniyle...🙏🏻

Ben de hala inanamıyorum inşallah değerim düzenli artar inşallah dış veya kimyasal vs değildir gerçi doktor progesteron değerinde güzel çıktı dedi ama. Yarın tekrar bhcg bakıcaz inşallah güzel yükselir ve keseye girer darısı tüm isteyenlerin başına ümidinizi yitirmeyin ben en son aşılama yapmıştım tutmamıştı ondan önce de bi kere çatlatma iğnesi
Çoook sevindim senin adına 🤗🤗 bu mutluluk ve moralle gerisi de güzel olur canım inşallah🙏 Darısı bizlerin başına😊

İnşallah güzelim inşallah hayırlısıyla keseye de girer inşallah sana da nasip olur senin sorun neydi benim pcos ve biraz kiloluyum eşimde sorun yoktu tam 1 senedir istiyorduk bu 3. Tedaviydi tuttu çok şükür
Benim ve eşimin tetkiklerde sıkıntı görünmüyor. Ben eylülde düşük yaptım 6 haftalıkken. Şimdi 6 aydır deniyoruz ama olmuyor. Beklemek, ümitlenmek çok yorucu. Ben kendi isteğimle klomen ve iğne istedim doktorumdan bu ay. Rabbim yüzümüzü güldürür inşallah🙏

Evet çok ara da bir gün bakıcam 14 15. Günlerde artık teşekkür ederim
Benim ve eşimin tetkiklerde sıkıntı görünmüyor. Ben eylülde düşük yaptım 6 haftalıkken. Şimdi 6 aydır deniyoruz ama olmuyor. Beklemek, ümitlenmek çok yorucu. Ben kendi isteğimle klomen ve iğne istedim doktorumdan bu ay. Rabbim yüzümüzü güldürür inşallah🙏
İnşallah sağlıklı hayırlı gebelikleriniz olsun canım. Pozitif gördükten sonrası da dertmiş bende onu anladım inşallah yarın değerim güzel yükselmiş olur
Çoook sevindim senin adına 🤗🤗 bu mutluluk ve moralle gerisi de güzel olur canım inşallah🙏 Darısı bizlerin başına😊
inşallah canım benim

X